L'Occitane

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MarieAntoinette, Módosítva: 2020. október 5.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

A 100%-ban növényi alapú, extra-gyengéd szappan kíméletesen tisztítja a bőrt, és enyhén illatosítja azt az aromás és fűszeres L'Occcitan illattal.

Boroka528

2019. szeptember 6.

A páromnak vettem utazáshoz, finom, diszkrét illatú!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

A páromnak vettem utazáshoz, finom, diszkrét illatú!

Nomchy

2018. március 15.

Apukámnak vettem ajándékba. Nincs oda a flancos dolgokért, szerintem az illata is nőies, de látom náluk a zuhanyzóban, használja, szóval úgy látszik ez mégis bejött neki.
Megkérdeztem és azt mondta hogy nem szárítja a bőrét, reggel is érzi még magán az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

blackberry

2016. március 12.

Már többször szagolgattam az üzletben, legutóbbi vásárlásnál jött is velem haza.. Szerintem unisexnek is beillik, nagyon jó illata van, egy fárasztó nap után jó vele felfrissülni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 12.

minerva

2012. november 27.

Nő létemre ez a kedvenc illatom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

Nő létemre ez a kedvenc illatom...

annanoszvai

2012. augusztus 2.

Ha valakinek ajándékot veszek, akkor az esetek 98 %-ában valamilyen kozmetikumot kap tőlem az illető. Legjobb fiú barátommal egy napon van a szülinapunk (csak 4 év eltéréssel :D), úgyhogy a L'Occitane felé vettem az irányt ahol vettem neki borotvahabot, after-shave balzsamot, és ezt a szappant (mindet egy illatfajtából). Nagyon örült neki, és azt mondja, hogy jó őket használni, elvégre egy minőségi dologról van szó. A borotvahab a nagy kedvence a csomagból, szóval azt is öt csillagra pontoznám, ha fönnlenne a Krémmánián,, de elsősorban ez a szappan is érdemel legalább annyit, mert szülinapja óta - relytélyes módon - sokkal puhább lett a bőre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Mirror

2012. március 12.

Legjobb férfi szappan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

Legjobb férfi szappan...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.