L'Occitane

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2016. május 27.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Ez a formula 100%-os növényi alapanyagokkal és tápláló shea vajjal dúsított. A L'Occitane együttműködik a női shea vaj feldolgozásért Nyugat-Afrikával, támogatja a gazdasági fellendülést és a szüretelés hagyományainak megőrzését. Nem irritálja a bőrt, férfiak, nők és gyermekek egyaránt használhatják.

Ár: 1000 , Eladó: dtu
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: megbeszélés alapján

luci_i

2021. január 3.

Tisztít ahogy egy szappannak kell, az illata kellemes. Nem málik szét, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

Nap

2017. július 22.

A 250 grammos kiszerelést kb. 2600 Ft-ért vettem, viszont óriási, napi többszöri kézmosás mellett is hónapig kitart. A használata kezdetén nem éreztem kellőképpen kezelhetőnek a méretét, de ez a problémám egy-két hét után megszűnt. Kellemes, diszkrét verbénaillata van. Kíméletes, tényleg nem szárítja a kézbőrt, ezért még télen is szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

boglarka88849

2017. június 10.

Ezt imádom! Hatalmas mennyiség, ami hónapokig is elég. Az illata tartós és erős, mikor a szekrényben volt, mindennek friss verbénás-citrusos illata lett. Tényleg táplál, érezni, hogy ez valami masszívabb, a shea vajnak is meglátszik a hatása. Nem szárít, mint más szappanok. Vetekszik a Manna szappanokkal. Ha lesz lehetőségem, újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

zahraa

2017. április 13.

Nagyon sokaig eleg mindennapos hasznalat mellett, es imadom a verbena illatat.
Nem szarit, nem okoz irritaciot, szepen tisztit es habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Nagyon sokaig eleg mindennapos hasznalat mellett, es imadom a verbena illatat.
Nem szarit, nem okoz irritaciot, szepen tisztit es habzik.

umpalumpa

2016. november 21.

Az állaga finom, nálam lassan fogy annak ellenére, hogy fürdéshez (is) használom. Valamiért jobban szárít, mint a többi a márkától. Ráadásul ez a nem túl természetes verbéna illat nagyon zavar most. Azért most, mert már használtam ilyet és régebben nem volt bajom vele. Lehet, hogy anno sokáig tartogattam és elment kicsit ez az erős szag. Csalódott 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 21.

dorcus89

2016. május 27.

A narancsos után próbáltam ki ezt is, de az illata nem túl intenzív, igazából nem is érzem fürdés közben. Első alkalommal volt kellemes citrusos azóta inkább csak egy gyenge, finom illat marad utána ami részemről nem feltétlenül negatív. Lassan fogy, szerintem 2 hónapig biztosan elég lesz. Nem szárít, kellemes, jól habzó kis termék. Jó termék, de azért nem ájultam el tőle, pedig az árát megkérik. Elhasználom, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

kulturmosoly

2016. május 14.

Az én bőrömet minimálisan szárítja, hiszen csak egy szappanról van szó, de nem zavaróan és testápolóznom sem kell utána rögtön. Az illata tényleg nagyon jó és szerintem is gyorsan fogy. Ajándékba kaptam de valószínűleg nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. november 7.

Csillagos ötös. Az illata nagyon finom, a kisfiam kedvence. Tényleg nem szárít (egyáltalán!), és szerintem nem is fogy gyorsan. Sőt :). Én sajnálnám kézmosásra elhasználni. Nagyon sok márkát kipróbáltunk, az Occitane vált be a leginkább, főleg ez az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 7.

Josie

2014. május 23.

Egy viszonylag kicsi szappant kapunk baromi drágán, ami még gyorsan is fogy. Ez az első termékem ettől a márkától, de úgy érzem, hogy az utolsó is. Egyedül az illata tetszik. Való igaz, hogy annyira nem szárít mint az "átlag" szappanok...de semmi mást nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

narancsfavirág

2014. április 16.

Mikor feltöltöttem az összetevőket, szomorúan láttam, hogy a verbéna nem szerepel köztük. :( Kézmosásra vettem, arra jó, mert annyira nem szárít, mint az átlagos szappanok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.