L'Occitane

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

"Öntsd a tasak tartalmát a fürdővízbe és élvezd a nyugtató pillanatokat! Engedd, hogy a fürdőgyöngyök magával ragadó, mézes illatfelhőbe burkoljanak!"

szeliger

2019. november 10.

Nem használhatatlan a termék, csak nagyon túlárazott. A Joy-napos törzsvásárlói kedvezménnyel szereztem be, fürdőgyöngyhöz képest még így is nagyon drága volt, de nagyon kíváncsi voltam, így egyet megkockáztattam. Az illat púderes, édeskés, méznek nemigen van nyoma. Szárazon a gyöngyök halványsárga színűek, gyorsan feloldódnak a vízben, a víz gyakorlatilag színtelen lesz az odódás után. Percekig meresztettem a szemeimet, hogy vajon hol lehetnek a csillámok. Nos, nagy ritkásan egy-egy tűhegynyi kis fehér pöttyöt találni a vízben, amit aztán ha sikerül a bőr felületére ragasztani azzal, hogy például kiemelem a karomat a vízből, akkor a fehér pötty a bőrön elkenhető, kis irrizáló csíkot hagyva maga után. Szóval élvezeti faktor gyakorlatilag nulla, de legalább a bőröm tényleg nem húzódott utána, gondolom, hogy az urea tartalma miatt. Nem éri meg, felejthető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 10.

Hidratálók: Urea, Aluminum Hydroxide