L'Occitane

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: novak.v, Módosítva: 2016. február 12.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a kézkrém a magas shea vaj koncentrációjával (20%) segít táplálni, védeni, és puhává tenni a kezeket. A bársonyos vanília édes és magáva ragadó illatát hagyja maga után.

Virvatuli

2017. november 11.

Kellemes az illata (szeretem a vaníliát), a hidratáló hatása pedig olyan, mint a legtöbb L'Occitane kézkrémnek (azaz jó, jó, de lehetne jobb). Nekem elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

zahraa

2017. április 3.

Nagyon jol hidratal, imadom a fuszeres-orientalis illatat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Nagyon jol hidratal, imadom a fuszeres-orientalis illatat!

FloraF

2016. október 1.

Jól hidratál, gyorsan beszívódik, de az illatát nem szeretem annyira. Általában nagyon szeretem a vanília illatú dolgokat, de ez valahogy nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

anita0828

2016. július 21.

Mivel nagy L'occitane rajongó vagyok, így gyakran térek be a márkaboltokba. Még valamikor télen volt egy olyan ajánlat, hogyha x forint összegben vásárolsz, akkor 3 db 15 ml-es kézkrémhez 1500 Ft-ért juthatsz hozzá. A kis dobozban volt egy shea, egy shea rózsa és egy ilyen mini kézkrém. Ettől felbuzdulva bementem a boltba, gyorsan kiválasztottam pár terméket a megadott összegért, majd a kasszához siettem. Az eladóhölgy egyből mesélt az akcióról, én meg mivel imádom a kézkrémeket, egyből azt feleltem, hogy igényt tartok rájuk. Itt volt a gond, ugyanis megszaglászhattam volna őket, mielőtt elhamarkodott döntést hozok. A shea illata jó, a shea rózsáé se rossz, de ez...a hatásán kívül más pozitívumot sajnos nem tudok mondani. Lassan szívódik be, túl tolakodó illata van. Egy szó mint száz, ne kövezzetek meg, de nekem ez lábkrém lett. Annak hatásos, és így még nem is kell szagolgatnom a kezemen. Csak emiatt jár neki a 2 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

cheerface

2016. július 18.

Nagyon szépen hidratál, teszi a dolgát, puhaságot ad. Az illata viszont nekem túl erős és tolakodó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

novak.v

2016. február 14.

Nagy L'Occitane rajongó vagyok, ami a kézkrémeket illeti, ez mégis csalódást okozott. A sima verzióhoz képest sűrűbb állagú krém. Nekem nem igazán szívódik be, pedig nem használok belőle túl sokat, mégis zsíros érzetet hagy maga után. Ha éjszakára kenem be vele a kezem, reggel is érzek rajta egy réteget, ami nekem zavaró. Azt azért nem tartom kizártnak, hogy extrém szárazság esetén segíthet másokon. Az illata természetesen mennyei, aki szereti a vaníliát az nem fog csalódni. Nekem az állagával van inkább problémám. Hát ezt is ki kellett próbálni, ő nem fog többet a kosaramban landolni, természetesen ettől függetlenül (ha megtehetem) továbbra is náluk veszek kézkencét, mert a többiben még nem csalódtam. Összességében 2 cs. mert nem kuka, de van ennél sokkal sokkal jobb krémük is (nekem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Szilva86

2016. február 13.

A legjobb :) Jól hidratál és az illata nagyon jó. Kár, hogy csak 30ml-t kapunk belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.