L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2019. november 6.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

A Spring Cherry Kézkrém innovatív formulája könnyed és habos állagú. Shea vaj tartalmának köszönhetően táplálja és hidratálja a kezet, a Luberon-régióból származó cseresznye-kivonatának köszönhetően pedig friss, virágos illatot ad.

ficeglobog

2019. február 2.

Próbálgatom a L'occitane kézkrémeket.
Az illata számomra borzasztó. Legszívesebben lemosnám a kezemről. Tudom, ez az én hibám, az én ízlésem. Száraz bőröm elég hamar beszívja, bár annyira nem tökéletesen hidratál. Viszonylag hamar érzem szükségét újabb krémezésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

Próbálgatom a L'occitane kézkrémeket.

nafagi

2018. szeptember 30.

Az illata nekem nem igazán tetszik. Egyébként maga a krém szuper, habár télre valószínűleg kevés lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 30.

laanyka

2015. október 23.

szuper illata van, igazi tavaszi érzésem lesz tőle. nem ilyen tolakodó agyonparfümözött valami, hanem inkább frissebb, lágyabb illat..nekem annyira nem hidratál (van ennél jobb krémem is), de gyorsan szívódik és nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

_ca_

2013. augusztus 11.

Az eredeti sheavajas kézkrémet hatékonyabbnak éreztem, de rá sem lehet panasz: ha épp nem a mínuszok után kell a kezemet helyrehoznia, akkor nagyon jól teljesít, kellemes az illata, és gyorsan be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

dor1

2013. február 25.

Nagyon finom illata van. Jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet. Aki ismeri az előző évi Cherry Princess illatot, és szerette, az ebben sem fog csalódni. Szerintem nagyon hasonlít a két illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

varadi85

2013. február 16.

Szettben kaptam két másik termékkel együtt, sűrű krém, de nagyon hamar beszívódik, remekül ápol és hidratál, az illata pedig... ó te jó ég, beleszerettem... úgyhogy szerintem a parfümjét is meg fogom szagolni, mert ha annak is ilyen remek illata van, akkor esélyes, hogy beszerzem :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.