L'Occitane

Ár:   14 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sammy, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 6.

Ár:   14 900 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

Illatjegyek: rózsa, muskátli, citromverbéna, citromfa

Wr.

2019. október 14.

Az illata isteni, csak azért 4 po t, mert ennyi pénzért ennél tartósabb parfümöt vár az ember szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Tiziana

2019. augusztus 20.

Vannak az életben alap dolgok, alapvetések, ha úgy jobban tetszik.Ez az illat nekem alapvetés.
Soha nem fogom megunni, műfajában szerintem a legjobb.Úgy látszik szeretem az állandóságot,
azt,hogy évek múlva is visszatérhetek ahhoz amit szeretek, és tudom hogy nem csalódom.Nekem tök mindegy hogy
az egy kölni,vagy győri keksz,kávé,tea, kakaó...csak tudjam hogy amikor érte nyúlok, mindig azt a minőséget
kapom mint 10-20 éve.Ez az az otthonosság érzés, a folytonosság amit ebben a kis tökélyben imádok.
Fanyar, könnyű nyári elegancia provence-i módra.Rajtam egész jól tart, 2-3 óra mindenesetre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

tsibus

2019. július 5.

Hatalmas csalódás. Ennyi pénzért harmatgyenge, egy pillanat alatt elillanó illat. Kizárólag azért kap 2 csillagot, mert nagyon finom. Egy ilyen neves és drága márkától sokkal többet várnék. És sajna pont ezt az értékelést kapja a másik L'Occitane illat is, amit kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

isabelle007

2019. május 30.

Summer in a bottle! Isteni, tartós illat, nyáron alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Summer in a bottle! Isteni, tartós illat, nyáron alapdarab.

sammy

2019. május 30.

Finom nyári frissítő illat, inkább testpermet tartóssággal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Finom nyári frissítő illat, inkább testpermet tartóssággal.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Limonene, Parfum/Fragrance, Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Farnesol, Amyl Cinnamal
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.