L'Occitane

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: ficeglobog, Módosítva: 2019. február 7.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ez a kézgél organikus verbéna kivonatot tartalmaz Povance-ból, így táplálja és védi a kezet. Provence-ban a nyár eljövetelével elkezdődik a verbéna betakarítása. A frissen szedett verbénalevelek üdítő illata lengi be a vidéket, amint folyók és patakok nentén haladva megérkeznek a lepárlóa.

rekav11

2021. szeptember 8.

Kis mintát kaptam belőle. Nagyon finom az illata (bár nagyon erős, így akinek nem jön be, utálni fogja), mint kézkrém teljesen átlagos, nem ad mély hidratálást. Az állaga híg, folyós, ez megint ízlés kérdése, kinek jön be, kinek nem (nekem nem annyira). Biztos nem veszem meg ennyi pénzért, s mivel csodát nem tapasztaltam, ez egy l'occitane terméknél csak 3 csillag. Viszont a parfümjére kíváncsi vagyok, ha hasonló az illat, abba lehet, hogy beruházok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

eszterke79

2021. április 21.

Az ápoló hatásától nem vagyok elájulva, de ez az illat, OMG!!! nem tudok betelni vele, minden este úgy fekszem le, hogy ezzel kenem be a kezem.
Télen valószínűleg kevés lenne a kezemnek, de így tavasszal egyszerűen elmondhatatlanul csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 21.

norszi

2021. április 15.

Csak egy kis mintám van belőle mert a karácsonyi kalendáriumban kaptam. Ez tulajdonképpen, ahogy a korábbi véleményekben is írják egy vizesebb állagú, nem ragacsos, nagyon könnyű, citrusos illatú kézgél. Én is inkább nyári, késő tavaszi használatra tudnám rendszeresíteni, mert a téli időszakban különösen most, hogy rengeteg fertőtlenítőt használunk nem a elegendő kézfejem hidratálásához. Az illata nagyon intenzív, üde citrusos és én is azt tapasztaltam, hogy körülöttem mindenki felfigyel rá ha használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

DNM

2020. december 15.

Egyik nagy kedvencem, mert csodás az illata és nem zsíros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Egyik nagy kedvencem, mert csodás az illata és nem zsíros.

dorqaap

2020. március 21.

Szerencsére egy kis mintám volt de két használat után megváltam tőle. A rengeteg alkoholtól lesz a hűsítő érzés, de ez nekem iszonyú szárító hatással bírt. Az illata pedig nagyon műcitrom, borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

pont

2020. február 12.

ez egy kézGÉL és pont olyan is, amilyennek az ember egy kézgélt elképzel. könnyű, vizesebb, nem túl sűrű állagú, nem ragacsos, számomra túl tömény, műcitrusos illatú gél, ami felkenés után tényleg kicsit hűvös érzetet hagy. hidratáló hatása közepes, tehát olyan kenegetem és nyárra egynek oké kategória, ahhoz képest viszont baromi sokba kerül. ennyiért sokkal jobb cuccokat lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

barbusus93

2019. július 5.

Könnyen beszívódik, jó illata van, bár a hidratálás a száraz bőrömnek nem elég. Egyszer jó volt de nem venném újra, vannak olcsóbb kézkrémek amik sokkal jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

isabelle007

2019. május 30.

Isteni illata van, de hidratálás szempontjából nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Isteni illata van, de hidratálás szempontjából nulla.

nyuszo

2018. július 6.

Fantasztikus illata van, könnyen beszívódik... igazi luxus érzés!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

Fantasztikus illata van, könnyen beszívódik... igazi luxus érzés!

sunnyrann

2018. április 18.

Az egyetlen termék ettől a márkától, amit újra vettem. Imásom az illatát, nagyon hamar beszívódik és tényleg ápol. Párom is imádja az illatát. Nagyon drága, de néha ezt a luxust megengedem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Antioxidánsok: Tocopherol