L'Occitane

Ár:   4590 Ft és 7690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Ár:   4590 Ft és 7690 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Friss és tiszta érzés férfiaknak és nőknek egyaránt. A verbéna, narancs, muskátli és citromfa illóolaja kényezteti és ápolja a legérzékenyebb bőrt is és betölti aromájával az egész fürdőszobát.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bereczalexandra93

2020. október 11.

Imádom a citrusos illatát. A cseresznyevirágos mellett ez a másik kedvencem. Nem kell belőle sokat használni, így én egész sokáig használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Sziporka88

2020. április 2.

Nagyon kellemes fűszeres az illata, nem hétköznapi. A bőrt nem szárítja és jól habzik. Csak az ára nagyon borsos. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

wildrose

2019. szeptember 11.

Csodás, intenzív, frissítő, citrusos verbéna illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt. Szuper termék, nagyon szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 11.

ZemanTimi

2019. június 26.

Friss kellemes illata van.Nekem sajnos kicsit szárította az érzékeny bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Friss kellemes illata van.Nekem sajnos kicsit szárította az érzékeny bőrömet.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. március 7.

Az ára miatt nem veszem újra, egyébként nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 7.

Az ára miatt nem veszem újra, egyébként nem rossz.

Cseniko

2019. január 27.

Nekem a L’occitane -ról rögtön ez a termék ugrik be.
Frissítő, ébresztő illat, elsősorban nyárra. Nekem tisztaságot szimbolizál. Jó a design is, de az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Nekem a L’occitane -ról rögtön ez a termék ugrik be.

szeliger

2018. május 2.

Csak ismételni tudom magam, amit a testápoló párjánál írtam, ide is illik. Sokáig nem tetszett, jópár éve is már, hogy először kipróbáltam. Nem is foglalkoztam vele, mígnem a múlt év őszén egy Pixiboxban egy kisebb, 75 ml-es kiszerelés lapult a hozzá passzoló testápolóval. A mostani melegebb időkben került bevetésre és nagyon megszerettem, főleg reggeli zuhanyzásnál. Friss kesernyés, citrusos illat, élénkít és energiát ad az álmos reggeleken.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 2.

sunnyrann

2018. április 18.

Kellemes illatú, de ennyi. Ha olcsóbb lenne megvenném, testápolójával együtt nyáron nagyon jó. De ára miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 18.

syrin

2018. április 6.

Utazó méretben van meg, kellemes használni, az illata kifejezetten tetszik, de az ár/érték arány nagyon rossz. Szerintem semmi extrát nem tud. Valamihez ajándék volt, teljes áron biztos nem veszem meg. Ha lehetne fél csillagot adni, a 3,5-öt megadnám, de így csak 3.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Virvatuli

2017. november 2.

Utazóméretben volt meg, jópár utazást kibírt. Szerettem, a testápolójával együtt jól működik, nem szárít. Az illata is kellemes, bár engem a savanyúcukorkára emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Illatanyagok: Lippia Citriodora Flower Extract, Parfum/Fragrance, Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

A citromverbéna kivonata, melyet a virágos végéből nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, illatosító hatású összetevő. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.