L'Occitane

Ár:   4590 Ft és 7690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Ár:   4590 Ft és 7690 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Friss és tiszta érzés férfiaknak és nőknek egyaránt. A verbéna, narancs, muskátli és citromfa illóolaja kényezteti és ápolja a legérzékenyebb bőrt is és betölti aromájával az egész fürdőszobát.

wildrose

2019. szeptember 11.

Csodás, intenzív, frissítő, citrusos verbéna illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt. Szuper termék, nagyon szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 11.

ZemanTimi

2019. június 26.

Friss kellemes illata van.Nekem sajnos kicsit szárította az érzékeny bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Friss kellemes illata van.Nekem sajnos kicsit szárította az érzékeny bőrömet.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. március 7.

Az ára miatt nem veszem újra, egyébként nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 7.

Az ára miatt nem veszem újra, egyébként nem rossz.

Cseniko

2019. január 27.

Nekem a L’occitane -ról rögtön ez a termék ugrik be.
Frissítő, ébresztő illat, elsősorban nyárra. Nekem tisztaságot szimbolizál. Jó a design is, de az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Nekem a L’occitane -ról rögtön ez a termék ugrik be.

szeliger

2018. május 2.

Csak ismételni tudom magam, amit a testápoló párjánál írtam, ide is illik. Sokáig nem tetszett, jópár éve is már, hogy először kipróbáltam. Nem is foglalkoztam vele, mígnem a múlt év őszén egy Pixiboxban egy kisebb, 75 ml-es kiszerelés lapult a hozzá passzoló testápolóval. A mostani melegebb időkben került bevetésre és nagyon megszerettem, főleg reggeli zuhanyzásnál. Friss kesernyés, citrusos illat, élénkít és energiát ad az álmos reggeleken.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 2.

sunnyrann

2018. április 18.

Kellemes illatú, de ennyi. Ha olcsóbb lenne megvenném, testápolójával együtt nyáron nagyon jó. De ára miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

syrin

2018. április 6.

Utazó méretben van meg, kellemes használni, az illata kifejezetten tetszik, de az ár/érték arány nagyon rossz. Szerintem semmi extrát nem tud. Valamihez ajándék volt, teljes áron biztos nem veszem meg. Ha lehetne fél csillagot adni, a 3,5-öt megadnám, de így csak 3.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Virvatuli

2017. november 2.

Utazóméretben volt meg, jópár utazást kibírt. Szerettem, a testápolójával együtt jól működik, nem szárít. Az illata is kellemes, bár engem a savanyúcukorkára emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

panelli

2017. augusztus 23.

Nyàrra szoktam bespàjzolni a kis aranyost, akkor verhetetlen. Frissíti a bőrt és az érzékeket egyarànt. Negyven fokban igazi àldàs. Egyetlen hàtrànya, hogy amint kicsit hidegebb lesz az idő, elkezdi szàrítani a bőröm. Az àr-érték aràny emiatt a nyarat kivéve sajnos nem a legjobb, viszont kànikulàban verbéna-fanoknak erősen javallott!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Bettiky

2017. június 26.

Az illata jó citrusos, elég intenzív, akinek zavaró annak nem ajánlom.
Elég jól megmaradt a bőrömön az illat fürdés után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Az illata jó citrusos, elég intenzív, akinek zavaró annak nem ajánlom.
Elég jól megmaradt a bőrömön az illat fürdés után is.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Illatanyagok: Lippia Citriodora Flower Extract, Parfum / Fragrance, Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

A citromverbéna kivonata, melyet a virágos végéből nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, illatosító hatású összetevő. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.

Színező anyag. (Piros)