L'Oreal Paris

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,19 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kirahorvath, az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2017. október 9.

Kiszerelés:   1,19 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2399

A szemöldökceruza egy praktikus toll kiszerelésben érkezik és mindenkit meggyőz az egyszerű mégis pontos használatával. Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

Ár: 2399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
lovereira

2019. április 14.

A kedvenc szemöldök ceruzám, szeretem a textúráját, a tartósságát, van megfelelő szín számomra, és sokáig elég. Azt figyelembe kell venni, ha valaki extra precíz szemöldök ceruzát szeretne, amivel vékony szálakat tud húzni, ez nem az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

dorkaww

2019. április 5.

Hogy miért nem írtam még erről, nem is értem, pedig már másodikat fogyasztom belőle. 1 éve glamour napokkor találtam rá, túl nagy reményeket nem fűzve hozzá, ám mára mégis elképzelhetetlen nélküle az életem. Nem maszatolódik, helyén marad egész nap, természetes hatást ad. IMÁDOM!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Siculus

2019. február 26.

se veled-se nélküled kapcsolat a mienk. nem vagyok vele teljesen megelégedve. tetszett, mert természetes hatást lehet vele elérni, ami segített leszokni az erősen kihúzott szemöldökről viszont én nem tudom "hiánytalanul" megrajzolni vele a szemöldököm, mindig késztetést érzek, hogy átmenjek rajta egy porral is, hogy kitöltsem a kis hézagokat, amiket nem fogott be teljesen és mert a nevetségesen kevés 2 árnyalatból a sötétebb nem passzol a hajamhoz teljesen, ami miatt néha ugyanott tartok: erős szemöldököknél. szóval nem teljes az öröm. ennek ellenére mindig újraveszem Glamour-napokon(pont félévet szokott kibírni, napi használattal, minden második nap hegyezek rajta egyet, hogy legyen egy pici hegye). azért remélem, egyszer megtalálom az igazit, ez nem az, de jól elvagyunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Metty

2018. december 16.

Legjobb szemöldökceruza, amihez eddig volt szerencsém, nagy haverok vagyunk. Catrice porral kiegészítve tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Dori320

2018. november 18.

Imádom! Szépen pigmentált, tartós és sokáig elég! Eddig a legjobb, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

dreammiyss

2018. augusztus 22.

Ez a termék beépült a napi rutinomba. Körülbelül egy hónapja használom aktívan, annak ellenére, hogy már 3-4 hónapja a tulajdonomban van. Az első pár próbálkozásnál nagyon nem tetszett mindaz, amit tud, ahogyan kinéz a végeredmény. Aztán ismét a kezembe került, és mintha „rutinosabban” használtam volna. Talán rá kell érezni, hogy hogyan lehet megfelelően dolgozni vele.
Sajnos eléggé hiányos a szemöldököm, így leginkább a kitöltésére használom. Az íveket egy NYX termékkel igazítom.
Egy she-s hegyezővel hegyezem, valamiért mással lehetetlennek bizonyult.
Praktikus termék, hiszen a kis kefés részével már is át lehet fésülni a szálakat, mielőtt dolgozunk vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Egy she-s hegyezővel hegyezem, valamiért mással lehetetlennek bizonyult.

Lina14

2018. augusztus 20.

a vörös hajamhoz szépen igazodik a 302 light brunette árnyalat. a ceruza maga elég krémes, szépen lehet vele rajzolni akár sima bőrre és szemöldökszálak közé. amivel gondom van, az az hogy kiszed szálakat a szemöldökömből a waxos textúrája miatt, és így fordítva működik, mert egyre több hely van amit ki kell töltenem vele. maradok a pomádéknál

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

agica31

2018. július 17.

A sötét szőke hajamhoz szép szemöldököt tudok vele húzni. Természetes a hatása és sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

bebiii

2018. július 10.

Már a harmadik vagy negyedik ceruzámat gyűröm, nagyon szeretem. Szép, természetes hatású, tartós, a kefe is nagyon praktikus a végén. Annyi a hátránya, hogy hegyezni kell, de a szemceruzahegyezővel az sem nagy kunszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

fdorottya

2018. május 17.

Ha teljes áron vettem volna meg akkor most nagyon mérges lennék magamra. Nagyon kemény maga a ceruza, így kicsit nehéz vele dolgozni.. A festék tartós, egész nap ott marad ahol kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate