L'Oreal Paris

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3499-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3499

Egyedülálló szemöldökceruza kabuki ecsettel a dús, hangsúlyos szemöldökökért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 3499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500ft , Eladó: bleauwsy
Állapot: új, 1x próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: utalás után postával

bleauwsy

2020. május 20.

Egyet már elhasználtam és nagyon szerettem, mert tartós volt és a kabukival szépen el lehetett satírozni átmenetesre. A széleket mindig ferde ecsettel rajzoltam fel és utánna ezzel töltöttem ki.

Véletlenül egy 04-es dark brunette-t vettem újra, így azt felraktam eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 20.

Véletlenül egy 04-es dark brunette-t vettem újra, így azt felraktam eladásra.

ktothkriszti94

2018. június 24.

Életem első szemöldökformázó terméke, arra nagyon jó is volt. Sajnos nincs túl dús szemöldököm, így nekem is először kicsit nagynak bizonyult a stick, azonban gyakorlás után szépen lehet vele formázni. Az ecsetével nagyon jól lehet dolgozni, így ugyan már kifogyott a stick, de megtartottam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Andzsella

2018. február 11.

Túl nagy a szemöldökstick mérete és a Maybelline brow satinommal kicsit szebb kitöltést tudok kreálni, bár ennek a színe kellően passzolt a fekete hajamhoz. A kis kefés vége inkább maszatoláshoz, mint sem szemöldökszál igazgatáshoz alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Zafina

2018. január 11.

Nagyon rossz termék!!!!! Túl vastag a ceruza része, nem lehet vele ezáltal szépen dolgozni, darabos is felkenéskor, egyedül a végén az a satírozó ecsete ér valamit...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

niki23

2018. január 4.

Sötétbarna a szemöldököm, nekem a 02 es cool brunette árnyalat van meg, ez szuperül működik. Tényleg kevés kell belőle, az ecsettel pedig nagyon szépen el lehet oszlatni. Vastag és dús szemöldököm van, erre nagyon könnyen használható, de szerintem vékony szemöldökhöz kicsot problémásabb lenne használni. Azt hiszem csak 2 árnyalat volt a boltban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Boriskajuliska

2017. június 17.

A világosabb árnyalat van meg. Picit még ez is sötét, de keveset kell fel vinni és klasszul satírozható. A mennyiségben van a titok. Ha nem esünk túlzásba, egy 100%-ig tökéletes szemöldök az eredmény villám gyorsan. Az ára lehetne barátibb, de nagyon sokáig elég így az sem vészes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

Monka83

2017. április 19.

Nem rossz kis termék, de nekem valahogy nem sikerül szép szemöldököt csinálni vele. Vagyis eleinte nem sikerült, de már egyre jobban megy:) Gondolom ez szemöldök függő is. Nekem nincs dús szemöldököm, lehet ez is a gond nálam. Nekem túl krémes, nehezen tudom kezelni. A kicsit porosabb állagúak jobban bejöttek. Mert így olyan műies kinézete van rajtam. Kezdem megtanulni hogyan bánjak vele, alapvetően nem rossz kis termék, de nem fogom újra venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

csiibe

2017. március 19.

Legjobb szemoldokceruza amivel dolgom volt! Idot lehet vele sporolni,mert nagyon konnyu hasznalni es nagyon termeszetes lesz az eredmeny,02es arnyalat van meg es az nekem pont jo,de elhiszem h valaki elegedetlen a szinvalasztekkal! Fixalni szoktam gelel igy egesznap kitart nem kell igazitani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

OPetra

2017. január 3.

Hát én ezzel a termékkel nagyon befürödtem sajnos, pedig elég nagy reményeket fűztem hozzá, mikor megvettem...
A barna árnyalat került a kosaramba, de mikor otthon kipróbáltam, nagyot csalódtam. Nagyon sötét, már szinte feketének mondható színe van, irtó rondán néztem ki vele.
Nem szeretem, nem is használom, nekem sajnos ez pénzkidobás volt... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Nem szeretem, nem is használom, nekem sajnos ez pénzkidobás volt... :(

Vanda234

2016. november 13.

A 02 árnyalat is már majdnem fekete kicsit.
Sötététnek mondhatni.
De jo kis termék a hétköznapokra,szeretem az allikátoros végét igy könnyen eldolgozható.
Krémes könnyen felvihető.
Egyedül az árá és a szine lehetnek kicsit barátibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

A 02 árnyalat is már majdnem fekete kicsit.
Sötététnek mondhatni.
Krémes könnyen felvihető.
Egyedül az árá és a szine lehetnek kicsit barátibb.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.