L'Oreal Paris

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. július 24.

"Erősen pigmentált szemhéjpúderek, amelyek egyetlen mozdulattal felvihetők, mégis intenzív színt eredményeznek. Összetételük 20% különleges, finom olajat tartalmaz, amelynek köszönhetően nem peregnek le és viseletük kényelmes is."

6 árnyalatban kapható, matt vagy szatén hatással

Kamea

2020. április 7.

A legvilágosabb Queen árnyalat. Szinte fehér kagylóhéj szín, gyöngyházfénnyel. Krémes, olajos állagú, ezer évig elegendő termék. Highlighter színként használom a szemöldökcsontomra és a a belső szemzugba, esetlegesen a mozgó szemhéj közepére. Erősen gondolkodok a Unsurpassed árnyalaton is. Sajnálatos, hogy nálunk ilyen szegényes árnyalatkínálatban kapható csak, külföldön gyönyörű változatos színekben is elérhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 7.

Natalie

2020. január 10.

3 árnyalatom van belőle,szerintem nagyon kiváló minőségű festékek. Árban durva,,de nagy adag. Krémes pigmentált festék kiválóan fed,eldolgozható és több szín összedolgozása illetve a tökéletes színátmenetek elérése ennél a festéknél kimagasló eredményt ad. Alapot használok mindenhez(MAC). Jah, és nem 6 árnyalatban kapható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

random

2019. október 3.

van nekem ebből egy almighty árnyalatom, amit még akkor vettem le egy hisztis, fáradt, gyenge pillanatomban, amikor egy bizonyos - már kivont - catrice szemhéjfestéknek kerestem az alternatíváját. és egyébként ez egy nagyon jó szemhéjpúder (szinte krémes, pigmentált, nem potyog, stb), de ha eszemnél vagyok, tuti nem veszem meg. egyrészt az ára miatt, másrészt meg mert olajos szemhéjra az olajos szemhéjpúder nem jó ötlet. szóval nekem ez elég gyorsan összegyűrődik... kivéve ha valami jó száraz szemhéjalapra viszem fel. akkor jó. és vannak izgibb színek is, szóval lehet hogy veszek még - főleg a mattokból, swatchok alapján talán tartósabbaknak tűntek a csillámosaknál. de nekem az a bizonyos régi catrice mono jobban bevált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

wishes

2019. szeptember 2.

Ó erre senki nem írt még véleményt? :) Mostanában csak vele, egész pontosan a barackos bézs Unsurpassed és a szürkéstaupe Powerhouse árnyalattal sminkelek. Az állaguk krémes, így a bézs színt ujjal, alap nélkül is szép egyenletesen fel lehet vinni - ez a szín önmagában is nagyon szép és hasznos, mert kivilágosítja, üdíti a szemhéjat, de ha van időm, mellédobom azért a mélyítővonalba és a szempillatőbe a Powerhouset, mégiscsak vele komplett... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.