L'Oreal Paris

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Messa, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Samponok

Ha szeretsz hajszínt változtatni a Fader Shampoo a te terméked! Segít felgyorsítani a hajszínező kimosását a hajadból, így annyi árnyalatot próbálhatsz ki, amennyit csak szeretnél! A jelenlegi hajszíned hatással van a végleges színhatásra.

egeresi47

2018. november 1.

Én direkt használtan vettem, de semmire sem jó. A vöröst a barna hajamból pont ugyanannyira hozza ki, mint egy normál sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Ad-Namah

2018. július 27.

Akciósan vettem meg a festéke mellé, nekem nagyon sokat kihozott két mosás után, nekem működik. Lehet színtől is függ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

hessviky666

2018. április 15.

Ugyanannyira fakítja a színt, mint egy normál sampon. A sötétebb árnyalat ugyanúgy 3 hét, mint nélküle. Nem csinál semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

adite

2017. szeptember 4.

Hatékony, hozza, amit beígér. A pink-lila tincsek (colorista washout) fokozatosan, de elég gyorsan váltottak izgi barackos árnyalatra, aztán 3 hét után már semmi nyoma nem volt az extrém színeknek. Bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

AkInImOd

2017. május 24.

Nem a saját márkás festékével volt festve a hajam, hanem a Crazy Color árnyalataival türkizre. Úgy éreztem, ideje visszabarnulnom, és rá egy hétre kijött ez a kollekció. Szemezgettem a termékekkel, morfondíroztam... aztán végül akciós volt a Rossmannban, és elhoztam a Fadert, mondván a WU2 mellé biztos szépen kiszedi majd valamennyire a színt. Csodát nem vártam tőle, mert több, mint 3/4 év újrafestést, főleg türkizt nem fog tudni teljesen kiszedni a hajamból, de mire újra beleülök a szalonszékbe, könnyebb lesz vele dolgozni.

Az első alkalommal, 3-4 hete festett hajat láthatóan elkezdett koptatni, a habot megszínezte. Azóta már 4-5 alkalommal használtam, a WU2-t hanyagoltam, inkább egy Schauma termékkel mosom a hajtöveimet, és csak a festett részeket a Faderrel. Nagyon szépen fakít, ahol átmenet van a hajamban (barna-szőkítés), ott egészen szép szőkés-barna a hajam már [egy kis zöldes beütéssel :) ] illetve a végeken - a sajnos eltöredezett részen persze - is egész jól koptat, de mégsem gusztustalanra. Van viszont 1-2 rész a mélyebb-köztes területeken, ahol nem igazán sikerült halványítania, de az sem vadul eltérő. Néhányan azt hitték, hogy most direkt ilyen szép zöldesre festettem, én meg csak somolygok, hogy nem, csak ilyen szépen kopik. Emellett finom a termék illata, a barackra emlékeztet, és érezhetően puhít a hajszálakon is. Az állaga teljesen átlátszó és gél jellegű, ám híg, könnyen folyik, és fehérre habzik (illetve a festék ezt megszínezi). Viszonylag gyorsan fogy, mert azért egy hajmosáskor kétszer-háromszor felviszem a hajamra, és dörgölöm bele, hagyom állni pár percet, lemosom, újra felviszek egy adagot... de szerintem így érthető.

Összefoglalva: én nem haragszom erre a termékre. Nekem hozza a várt hatást, szépen és lassan. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Messa

2017. május 9.

Update: Max ez első 2-3 mosásnál szed ki valamennyi színt, utána viszont semmit. Elég dühítő, mikor az ember direkt erre veszi. Egy sima sampon is tud ennyit, végeredményben értelmetlen termék.

Ajánlom mindenki figyelmébe a leírás utolsó mondatát: "A jelenlegi hajszíned hatással van a végleges színhatásra.". Ez magyarul annyit tesz, hogy ha világos színű a hajad, moshatod ezzel, ahogy akarod, teljesen eltűnni nem fog belőle a szín. Tény, hogy világosít rajta, de az első mosást leszámítva, amikor kijön a festék fele, alig halványít valamit. Nem hatástalan, de minimálisan jobb, mint bármilyen más mezei sampont használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.