L'Oreal Paris

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 30.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Colorista Wash Out egy 2-3, illetve 5-10 mosásig tartó színező. Mosással folyamatosan veszít a színéből.

Vivus94

2020. augusztus 17.

#pinkhair árnyalatot választottam a szőke végű balayage hajamra. Szerettem volna kipróbálni egy kicsit rózsaszínes hajvégeket anélkül, hogy rikító pink legyen az egész. A hajam vége nem platinaszőke, csak olyan sima középszőke. Kipróbáltam, de mivel féltem, hogy túlságosan megfogja 10-15 perc után le is mostam róla a festéket. Megszárítva nagyon meglepődtem, mert csodás színe lett a hajamnak. Rózsaszínes, de olyan szép pasztell, nem túl sok de azért észrevehető. Simán befestetném ilyenre hosszú távra is, annyira szép lett. Elvileg ez a szín 2-3 hajmosásig tart, ez számomra teljesen reálisnak tűnik, mivel egy hajmosással a szín kb 80%-a el is tűnt a hajamból, csak a rózsaszínes beütést lehetett látni a napfényben. Most azon vagyok, hogy találjak még ilyet valahol, mert számomra nagyon bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

b5bea

2020. augusztus 16.

#pinkhair árnyalatot vettem meg, szőkített hajam van. Korábban több festéket, színezőt kipróbáltam, eredménytelenül, szóval nem sok reményt fűztem ehhez sem. Először egy tincsen próbáltam ki, akkor hatástalanul. Túl intenzív színt nem szerettem volna, mégis bőven a hatóidőn túl fent hagytam a hajamon. Az eredmény egy kellemes paszteles pink eredmény lett. Az első héten egészen látható volt, az első mosás után halványabb, de még látható lett. Nekem ez tetszett a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Nida

2020. augusztus 15.

Elég világos szőke, festett hajam van. Elsőnek a lilát próbáltam (mert rózsaszín nem volt sehol), kb 1 hónapig tartott mire kikopott, de nem teljesen, az első 2-3 mosás után kezdett jobban kopni, utána szép fokozatosan, de a végén már csak itt-ott volt benne, ahol nagyon világos volt a hajam, bár valószínűleg azért mert száraz volt (a munkahelyemen iszonyú száraz a levegő, nem tudok vele már mit kezdeni...) és mivel a festék egyben hidratál is, gondolom nagyon beszívta, mert kb semmi szín nem jött ki mikor kimostam a festéket. Kb úgy működik mint egy hamvasító sampon, legalábbis nekem, nyilván a lila színe miatt, kiszedte a sárgás árnyalatokat, ami amúgy nem baj, nekem tetszik.

Most a rózsaszínt próbáltam, amit csak utólag vettem észre, hogy erre az van írva 2-3 mosásig tart....ez szerintem egy kicsit...nem szép dolog, tekintve hogy ugyanannyiba kerül. Már egy mosás után látom, hogy sokat világosodott, pedig próbáltam nem túlságosan samponozni a végét ahol festve van. Majd kiderül mennyire jön ki.

Csak azért adok neki 3 csillagot, mert tényleg az nem igaz, hogy teljesen kijön, mert nem jön, és a végén már nagyon untam várni hogy most akkor vagy kopjon ki teljesen, vagy valami legyen, mert ez a látszik, hogy volt festve, de már kikopott, szóval van is meg nem is dolog nem jött be. De szép színe van, az tény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

anevemhelye

2020. július 8.

UPDATE 2:
Többször próbáltam nem teljesen platinára szőkített hajon, így már sokkal kevésbé meggyőző, nem egyenletesen színezi be a hajat, és baromi lassan kopott ki belőle teljesen. sufnituningra talán oké, fesztiválozásra vagy alkalmakra viszont biztosan nem választanám, vannak sokkal szebb és jobban fedő színek más márkáknál, amik maradéktalanul kimoshatók. A dusty pink árnyalat sokkal jobban teljesített a többinél, amit próbáltam (pink, lila).

UPDATE:
egy mosás után is határozottan benne maradt a szín, csak tompult a vibráló árnyalat egy sokkal pasztelesebb, kicsit koszos pinkre, nekem így még jobban tetszik. vkitől hallottam, hogy sima kondicionálóba keverve egy keveset belőle tovább is tartható a szín, csak fokozatosan halványulni fog. ki fogom próbálni így is. :)

extra világosra szőkített hajon próbáltam a pinkhair árnyalatot, rágógumiszínű lett, ami tökre tetszik, kíváncsi vagyok, h hajmosás után hogy alakul majd a színe. tényleg jól működik benne a balzsam, a száraz hajamnak adott egy kis hidratáltságot.
ami nagyon nem oké, az az ára - a nyakamig ér csak a hajam, de nagyon dús, egy tubus nem volt elég a teljes hajamra. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

UPDATE 2:

UPDATE:

egyno

2020. június 7.

Én egy idobe a zoldet hasznaltam. Iszonyú dögös volt a barna hajamon, szépen kikopik egy ido utan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Rinngo

2020. május 29.

Ha lehetne, 3,5-öt adnék rá.
Régi vágyam volt egy lila és türkiz zöld frizura.
Minden terv nélkül, egyszer csak megláttam a polcon egymás mellett a két színt, és lekaptam.
A biztonság kedvéért (ha már csinálom/ elrontom, csináljam/ rontsam el rendesen!:D), megvettem hozzá a márka szőkítőjét is.
A szőkítő után 2 nappal felkentem a lila és a türkizzöld árnyalatot, és gyönyörű lett! Pont olyan intenzív, és szépséges, ahogy megálmodtam. Minden hajmosásnál láthatóan kopott, főleg a lila, de nekem így is tetszett.
VISZONT
Bár a lila szépen eltűnt másfél hónap után, a türkiz zöld, azóta is a hajamban virít(5 hónapja). És láthatóan nem fog ennél már jobban megkopni, még így is nagyon nyomatékos türkiz.
A lenövésem már 7 centis, félig sötétszőke, félig sárga a hajam, rendetlen türkiz tincsekkel, de sajnos nincs más választásom, mint lenöveszteni, vagy töbkrevágni mégjobban a hajam, olyan vegyszerekkel, amik talán kioldják. Maradok az előbbinél.
Szóval színben csodálatos, de sajnos nagyon tapadós vendég. Nem is merem kipróbálni a kéket az olvasottak alapján.
Végül (ennél rosszabb már nem lehet alapon) világosrózsaszínre mázoltam be az egészet, a türkiz ígyis megmaradt, de a rózsaszín , és a szökitett sárga részekkel együtt, így kiadtak egy kedves pasztell elegyet, így már nagyon tetszik!:)
Nem bántam meg, mert nagyon vágytam rá, és amíg le nem növesztem, tovább pingálom minden féle meleg árnyalattal, de utána befejeztem. Többet ér az egészséges haj:)

A ZÖLD ÉS A KÉK ÁRNYALATOK NEM KOPNAK KI!
(Sötétszőke, vékonyszálú hajam van alapból)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Ha lehetne, 3,5-öt adnék rá.
Régi vágyam volt egy lila és türkiz zöld frizura.
VISZONT

A ZÖLD ÉS A KÉK ÁRNYALATOK NEM KOPNAK KI!
(Sötétszőke, vékonyszálú hajam van alapból)

DiiJo

2020. február 9.

15 hónapja, történt az eset, egy szép unalmas őszi estén, mikor is a sohaazéletben nem festett, nem színezett, vállig érő, vastagszálú, dús középbarnától kicsit sötétebb hajam random beszíneztem a redhair színnel, szép vörösre, gondolván, hogy majd 10-15 mosás után úgyis kijön, (ahogy a doboz is írja, meghát ez csak színező, nem festék) yolo, kíváncsi vagyok hogy állna a vörös, stb. Jól is állt, imádtam, dögös volt, az első nagyjából két hétben. Aztán elkezdett kopni, aminek örültem, vártam vissza kedves, természetes barna hajam, de kezdtem aggódni, és aggodalmam azóta sem szűnt, így 15 hónap után, ugyanis - mostmár hátközépig érő hajzatomban még mindig meg-megcsillan a veres és látszik a lenövés is, ha nagyon nézzük. (Mondanom sem kell, hogy túlvagyok jópár hajmosáson. :DDDDDD) tehát így élünk, én és a kis kikopott vörösök, valószínüleg elrontottam azzal, hogy festés előtt egy nappal mostam hajat, nem tudom mi volt a hiba, két csillagot kap, mert szép volt a színe, meg nem csúnyán kopik, meg ha valakinek az lenne a célja, hogy sokáig benne maradjon, annak tökjó, de mivel én naív dilettáns kísérletező voltam, így megszívtam. :DDD úgyhogy csak óvatosan, mert szerintem indokolatlan, hogy egy színező ilyen sokáig maradjon, vagy már beépült a dns-embe, nem tudom. :DDD Szerencsére már nem zavaró, meg előtte is csak nekem tűnt fel, de nyáron még voltak sírós napok ez miatt, hogy mijez, mert rövid hajat sem akartam, sem belekerülni az ördögi hajfestős körbe, így maradt a lenövesztés. (És a tanulság: nem fogom festeni a hajam.) :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

account001

2019. november 21.

Már a megjelenésekor szerettem volna megvenni, de nem mertem, hiszen a leírás szerint a barna hajat egyáltalán nem fogja be. Egy leárazáson jutottam hozzá, mondván, hogy ha kidobom a pénzt az ablakon, legalább kevesebbet. Az erős rózsaszín van meg, a negyedét használtam el, a vékonyszálú, hátközépig érő hajamra. Amikor kimostam, regeteg festék kijött a hajamból, így nagy csodát nem vártam. Megszárítottam és feltűnt, hogy puhább, kezelhetőbb. Gondoltam akkor tuti elhasználom, ha mást nem, balzsamnak. Csakhogy (!) befogta a hajamat, méghozzá gyönyörűen, olyan átmenetben, ahogyan azt én szerettem volna. :) Kb. 3 mosás alkalmával kijött, de hát nem is vártam mást, hiszen csak egy színező.
Számomra azt hozta, ami rá van írva, plusz ápolta is a hajamat, így 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Számomra azt hozta, ami rá van írva, plusz ápolta is a hajamat, így 5 csillag.

justfanny7

2019. október 24.

Barna vékonyszálú, hullámos hajam van, ami hátközépig ér.
A kék verzió kb két mosás után eltűnt (amit sötét hajra javasolnak) és úgy eresztett a hajam, hogy uszodába se mertem menni.
A piros kb 4 hónapja a hajamon van, és nem nagyon szeretne távozni egész jól látszik :D viszont ez is engedi a színét :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Barna vékonyszálú, hullámos hajam van, ami hátközépig ér.

anitaweber1991

2019. október 23.

Nekem ez a termék nagyon KELLEMES csalódás volt! :- ) Sötétbarna a hajam és a rózsaszín-t próbáltam rá ki. Azt gondoltam, hogy úgyse történik semmi, de azért próbáljuk meg! Ahhoz képest hogy rajta van a termék dobozán, hogy "Nem észre vehető barna hajon", nekem nagyon szépen megárnyalta a SÖTÉT barna hajamat! :- ) Egy szép természetes barnás-rózsaszínes hatása lett, és a hajam is szép könnyű, selymes lett tőle! :- )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.