L'Oreal Paris

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 30.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Colorista Wash Out egy 2-3, illetve 5-10 mosásig tartó színező. Mosással folyamatosan veszít a színéből.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

czimmerluca

Korcsoport: < 18
2021. november 22.

Ez állítólag kimosható, én ezért is vettem meg, gondoltam nyárra egy kis változás nem árt úgyis kijön... Hát.. 2019 nyarán festettem be az egész hajamat, majd most 2021 őszén sem jött ki, vörös a barna hajam, csak már a feléig kb lenőtt. (Mikor szőke tincseket akartam, a kiszívott helyeken sem jött ki a vörösség..) Egyszóval én személy szerint nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. november 22.

Isla

2021. június 28.

Nagyon szerettem a türkizt: néhány tincsem volt szívatva, azokra kenegettem egy-két hetente. Szép volt az eredmény a fekete hajamban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

pupaj

2021. június 22.

Türkiz árnyalat inkább tartós hajfesték mint színező, de miután lassan elkezd kikopni, legalább egyenletesen teszi.
Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Újra fogom venni.

stormhunter

2021. június 11.

a lilat hasznaltam fodrasz altal szokitett ombre hajra es gyonyoru szine volt! szepen kopott, paszteles szinre

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

LinaYume

2021. április 15.

Kb 1 éve próbáltam a Dirty Pinket szőkített hajra. Nekem bevált, nagyon szép színe lett és fokozatosan kopott ki a hajmosásokkal. A vállig érő hajamra elég volt 1 tubus :)
Most szeretném újra beszínezni a hajam vele, ti melyik drogériában tudtátok beszerezni?:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. április 14.

#redhair árnyalatban használtam, a barna hajam tökéletesen befogta, szerettem. Láthatóan kopott a mosásokkal, de nekem 1 év után is bőven látszott, hogy be volt festve, teljesen sosem kopott ki, ezért adok csak 4 csillagot, mert ha nem lett volna levágva a hajam lehet még mindig benne lenne, pedig heti 2x mostam hajat. De tényleg jó színe volt és én szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. április 14.

Rita0126

2021. március 29.

#pinkhair árnyalatot próbáltam, használati útmutató szerint frissen mosott hajon. Bőven tovább hagytam rajta mint 20 perc, de így is alig látszik 😢 ja szőkített hajra tettem ez még fontos, szóval illet volna azért valami színt produkálni. 2 csillagot azért kap, mert a sárgás árnyalatot kiszedte a hajamból (bár ez nem lett volna feladata) és ha nagyon gúvadt szemekkel nézem akkor nagyon halványan látszik valami rózsaszínes beütés :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Afelhasznalonevfoglalt

2021. március 18.

#burgundy színben vettem. Sötét szőke hajam van. Életemben nem volt semmilyen festék ezelőtt a hajamon. Befestettem, háromnegyed óráig rajta hagytam..baromira tetszett a végeredmény még jót is tett a hajamnak, mint egy jó hajpakolás😍 viszont ahhoz képest hogy "5-10 hajmosásig bírja"... Nekem már fél éve hogy festettem és egy nagyon picit még mindig rózsaszín árnyalata van. Nekem ugyan ez nem baj mert tényleg nagyon tetszett ahogy kopott úgy is. Most jutottam odáig hogy tartós festéket is megvettem. Remélem abban sem csalódok☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Vivus94

2020. augusztus 17.

#pinkhair árnyalatot választottam a szőke végű balayage hajamra. Szerettem volna kipróbálni egy kicsit rózsaszínes hajvégeket anélkül, hogy rikító pink legyen az egész. A hajam vége nem platinaszőke, csak olyan sima középszőke. Kipróbáltam, de mivel féltem, hogy túlságosan megfogja 10-15 perc után le is mostam róla a festéket. Megszárítva nagyon meglepődtem, mert csodás színe lett a hajamnak. Rózsaszínes, de olyan szép pasztell, nem túl sok de azért észrevehető. Simán befestetném ilyenre hosszú távra is, annyira szép lett. Elvileg ez a szín 2-3 hajmosásig tart, ez számomra teljesen reálisnak tűnik, mivel egy hajmosással a szín kb 80%-a el is tűnt a hajamból, csak a rózsaszínes beütést lehetett látni a napfényben. Most azon vagyok, hogy találjak még ilyet valahol, mert számomra nagyon bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

b5bea

2020. augusztus 16.

#pinkhair árnyalatot vettem meg, szőkített hajam van. Korábban több festéket, színezőt kipróbáltam, eredménytelenül, szóval nem sok reményt fűztem ehhez sem. Először egy tincsen próbáltam ki, akkor hatástalanul. Túl intenzív színt nem szerettem volna, mégis bőven a hatóidőn túl fent hagytam a hajamon. Az eredmény egy kellemes paszteles pink eredmény lett. Az első héten egészen látható volt, az első mosás után halványabb, de még látható lett. Nekem ez tetszett a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2