L'Oreal Paris

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 5.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, arginine + protein. 1- Erősíti a hajat. 2- Táplál elnehezítés nélkül. 3 -A haj ellenállóbb. Gyenge, hullásra hajlamos hajra.

PolgarSzilvi

2017. szeptember 13.

Nekem bejött, puha, lágy lesz tőle a hajam, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nekem bejött, puha, lágy lesz tőle a hajam, szeretem!

pannababo

2017. január 14.

Nem az első köröm az Elseve termékekkel
+illata finom
+jól habzik
-szárít(használok balzsamot)
-korpásít ( a flakon felétől)
-bőrirritációt okoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Nem az első köröm az Elseve termékekkel
+illata finom
+jól habzik
-szárít(használok balzsamot)
-korpásít ( a flakon felétől)
-bőrirritációt okoz

Zsanett01

2016. október 16.

Szokásos finon Elseve illat.Átlátszó-könnyű állag.De a hajam zsíros 1-másfél nap után.Jobban zsírosítja a hajam,mint eddig bármelyik Elseve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

eszti1991

2016. július 5.

Sajnos nagyon nem vált be nálam...egészen fura tapintású lesz tőle a hajam. Valóban könnyebb, mint a hagyományos verzió, tényleg kevésbé zsírosodik a hajam, de valahogy tapad a hajam tőle. Hiányzik a selymes érzés, ami nyilván a szilikonmentességnek tudható be. Alig várom, hogy elfogyjon,és visszaálljak a régi verzióra....szerencsére csak a kis flakonnal vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Ruzska

2016. június 14.

Nem rossz, pozitiv csalodas volt. Finom az illata , jol habzik,nem zsirosit es tartast is ad, ami nekem egy-ket napig kiszokott tartani. A hajhullassal viszont nem csinalt semmit nalam. Osszesegeben tetszett :) lehet ujraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

Vyvcsyke

2016. június 1.

Semmi extra hatása nincs, ugyanolyan mint a többi sampon. 400ml-s kiszerelést vettem meg belelő, mert le volt árazva, de nem szerettem meg. Most már csak egy kevés van belőle, inkább előmosáshoz használom, mert nem volt se erősítő se javító hatása :/ Az illata miatt adok 4*ot, mert az tetszik és picit tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

dda

2016. május 14.

festett, vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajam van, nagyjából fél éve használom ezt talán, vagy egy kicsit több. előtte a "normál" testvérét használtam, az, ugyan a gubacolódásra és töredezésre hajlamos hajamra nem volt rossz, nagyon elnehezítette. ez viszont sokkal kevésbé, nem is zsírosítja, nem is károsítja. a tömegtermékek között elég jó, még nem is szokta meg talán, mert még mindig szereti, de természetesen balzsammal együtt használom.
(ebből a lightból nem találtam még balzsamot, a klasszikus testvér-balzsamot használom hozzá)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

riella1994

2016. április 1.

Egészen jó sampon. Az illata nem igazán tetszik, de szerencsére hajmosás után már nem is nagyon érződik. Nekem rendesen tisztít, nem szárítja a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

lilaszilva

2016. március 14.

Én is egy Glamour nap alkalmával szavaztam neki bizalmat. Gyönyörű csomagolás, finom illat, átlátszó sampon, gondoltam nem foghatok vele mellé. Ahogy elkezdtem használni először csak a nagyon sűrű állaga és az intenzív habzás volt furcsa számomra, de később észre vettem, hogy a fejbőröm egyszerűen hámlik tőle, vagyis folyton korpásodást tapasztaltam, amitől meg is ijedtem, mert ilyen velem korábban sosem történt. Váltogattam az otthoni samponokat pár hétig, és egyértelműen rájöttem, hogy ami ebben van, arra érzékeny lehetek. Még félig sem használtam el, de tovább kellet ajándékoznom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Melian

2016. január 4.

Nagyon szeretem! Több éve keresem a megfelelő sampont, és most végre megtaláltam! Megfelelően habzik, a fejbőrömet nem bántja, az illata is kellemes. És amit még észre vettem (nagy örömömre) mintha a hajam is gyorsabban nőne mióta használom. Illetve 4 napot simán kibír mosás után. Szép fényes, puha és finom tapintású a hajam. Nekem tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid