L'Oréal Paris

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2023. február 27.

Kategória:   Samponok

• Regeneráló sampon károsodott hajra.
  • Táplálja,erősíti a meggyengült hajszálakat.

Ár: 1990 , Eladó: Jank
Állapot: Néhányszor használt, a képen befőttes gumival jelöltem mennyi van benne., Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után Posta/Foxpost, illetve személyesen Budapesten X, XIV, XVI. kerületben.
Ár: 5000 , Eladó: Lill22
Állapot: Több, mint a fele megvan, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm, vagy személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

angi16

2024. május 14.

Nekem semmilyen hatást nem váltott ki a hajamon, átlagos drogériás sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 14.

Nekem semmilyen hatást nem váltott ki a hajamon, átlagos drogériás sampon.

carmenxo

2024. május 13.

Az egész termékcsalád borzalmasan túlárazott ahhoz képest amit tud. Még csak átlagosnak sem mondanám ezt a sampont, mert bőven van olyan termék feleennyiért ami ezerszer jobb. Szinte kötelező kétszer samponozni vele, de még akkor is megesik hogy itt-ott ragacsos marad amit nem igazán értek. Utoljára ilyet szulfátmentes samponoknál tapasztaltam, valahogy nem hiányzott ez az érzés. Emiatt extrém gyorsan el is fogyott az amúgy is miniatűr 200 milis tubus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

Dorcikahh

2024. május 7.

Durva, kemény, ragacsos tapintású tőle a hajam, borzasztóan csúnya, pedig szerettem volna szeretni és a hozzá illő pre washt nagyon szeretem. De ez vállalhatatlan, ezerszer inkább a hyaluron plump fele ennyi pénzért, az valami tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 7.

PrantnerCintia

2024. április 22.

Nekem nagyon-nagyon bevált, kerastase samponom cseréltem le rá. Mindenkinek nagyon ajánlom, tökéletes tisztít, gyönyörű fényt ad a hajnak és a gyermekkoromra emlékeztető illata van! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

H.szira

2024. április 18.

Gyengéden és szuperül tisztítja a vékonyszálú hajam. Selymes, puha lesz tőle a hajam és nem szárít. Elég keveset használni belőle, ezért nagyon gazdaságos. Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 18.

Majida

2024. március 23.

Hozzàjutottam viszonylag elfogadható áron 1990 Ft-ért…Illata nekem nagyon tetszik,a hajam igazából úgy reagált rá mint az összes többi samponra puha fényes lett,egy dolog amire fel figyeltem: Festett fekete hajam van az összetevökbe citrom sav is van valószínűleg ezért is volt egy kis pirosas szín mikor öblítettem le a hajamról a sampont…Akinek sötét és festett haja van és fél,hogy kikopik a színe annak nem ajánlom a citromsav miatt de igazából elég jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 23.

zsofbar77

2024. március 17.

Én nagyon szeretem. Csak első hajmosásként használom, mert tartottam tőle, hogy zsíros lesz a hajam, vagy viszketni fogok. Úgy vettem észre, hogy a viszketés akkor fordul elő, ha túl sokáig hagyom a hajamon a sampont. Amúgy úgy vettem észre, hogy valahogy dúsabbnak tűnik a hajam, a szálak pedig simább érzetűek. De a legutóbbi hajmosásnál én is éreztem egy enyhe viszketést, úgyhogy tartok egy kis szünetet a használatában. Kúraszerűen, más samponnal kombinálva szerintem nagyon megérős és abszolút újravevős, pedig eddig nem voltam oda a L'oreal samponokért😇🥰.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 17.

blackrainbow

2024. március 11.

Nem rossz, de olyan hatalmas pozitív változásokat nem vettem észre, az egész termékcsaládot használom. Nekem illatra és hatásra is jobban bejött a Hyaluron plump.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 11.

Ingrido

2024. március 8.

Szerintem ezt nem nekem találták ki. Szárítás után puha vattacukor lett a hajam. Egy nap alatt bele is ragad minden kosz, és moshatom újra. Pedig egy héten max kétszer mosok hajat. Mintha nem tisztítana. Sajnálom. Körülbelül fél éve áll a kád szélén, és négyszer, ha használtam, mindig ugyanaz lett a vége. Nagyon nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 8.

Allie08

2024. február 25.

Nemrég kezdtem el használni, de megnyerősnek ígérkezik, nekem szignifikánsabban másabb hatású tőle a hajam. A vékonyszálú hajam sokkal erősebb hatású, nem szál mindenfele és fényes anélkül, hogy elnehezítené, sőt nem törik a hajam olyan könnyen, nem száraz a hajam. Almaecetes öblítés után volt hasonló nekem, de azt a metódust nem szerettem sokminden miatt, helyette itt van ez a termék, a magas citric acid tartalma miatt van ez a hatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.