L'Oreal Paris

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rocknrose, Módosítva: 2015. július 3.

Kategória:   Hajápolók

Színvédő krémpakolás aktív szérummal, UV-szűrőkkel és Color-Protect Elixir.

Intenzíven táplál és tartósabbá teszi a hajszín ragyogását. Eredmény: 5x ragyogóbb.

zfruzsi

2019. április 3.

Ez volt az első hajpakolás életemben, amitől konkrétan minden egyes alkalommal rosszul voltam és undorodtam, amikor használtam. Mégpedig az illata miatt, ami engem gyerekkorom betegség idején szedett szirupjaira emlékeztet, ami "valahogy" bennem egyáltalán nem kelt jó érzést, sőt... A hatását amúgy szerettem, bár volt már ettől jobban tápláló hajpakolásom is, de igazából csak az illata az, ami miatt soha többé nem venném újra és ami miatt alig vártam, hogy elfogyjon. Más kiadásban meg fogom még venni szerintem és adok neki egy esélyt, mert az illatán kívül egyébként nem volt bajom vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

keseruevelin

2018. szeptember 25.

Lassan elfogy belőle a második tégely is, így úgy gondoltam írok hozzá pár pozitív sort a Glamour napok előtt :D
Bevallom, ez lett az egyik kedvencem az Elseve Repair Extreme pakolása mellett. Nem festem a hajam, viszont ez nem nagyon szokott érdekelni pakolásoknál. Úgy vallom, minél roncsoltabb hajra valót veszek, az én hajam is annál szebb lesz ezáltal :D szerintem nem festett hajra is tökéletes! A töredezett hajvégeimmel nem tett azért csodát (max a fodrász egy jó hajvágással :D), de ennek ellenére nagyon szeretem. Továbbá hozzátenném, hogy könnyedebb az állaga, mint az Extraordinary Oil pakolásnak.
Kellemes illata van, amit csak imádni lehet. Olyan érzést kelt, mikor megérzem az illatát, mintha a fodrásztól léptem volna ki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

dynah13

2018. május 21.

Ha csak a pakolasod szinvedo, akkor ez legyen az! :) Nagyon jo, minden igeretet bevaltott, amit hozza fuztem.
Nem mindig ezt hasznalom, mert folosleges sampon-balzsam-pakolas kombo ugyanabbol, de ha epp nem olyan sampont hasznalok, ami vedi a festett szint, akkor biztos, hogy ezt a pakolast kenem fel, nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Era012

2017. október 29.

Felváltva használom egy másik pakolással, de imádom! Olyan illata van a hajamnak tőle mindig, mintha akkor jöttem volna a fodrászatból. Nagyon jól védi a feketére festett hajamat, finom puha marad, nem töredezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

bjnczk

2016. október 2.

Az árához mérve jól szuperál. Jó illat, jó állag. Amikor szőke hajam volt, ez volt a legjobb pakolás, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

peddimaci

2016. május 24.

Szeretem, viszont a kívánt hatás eléréséhez tetemes mennyiség szükséges. Jó jó derékig érő hajam van, de egy jó pakolásból nem kell negyednyi tégely. Finom az illata, a hajam színére nincs hatással, de érezhetően puhább lesz. A titka, hogy legalább 10 percig fent kell hagyni, és hanyag módon leöblíteni.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

marryjane

2016. április 19.

Mit is mondjak? Szeretem a pakolásokat és addig, amíg nem találom meg a számomra megfelelőt, addig kisérletezem többfajtával.
Direkt nyárra vettem meg, hogy a hajszínemet őrizze a táplálás mellé.
A lila tesójánál sokkal jobb: sűrűbb, jobb az illata és a hidratálása is magasabb.
Nekem kimondottan tetszik az illata, olyan gyümölcsös-nyárias. Tetszik, hogy nem csak puhává, hanem fényessé is teszi a hajam. a hajszínemet, hogy megtartja-e........ne is tudom.......nem tenném rá a nyak. Még mindig a "GARNIER FRUCTIS OIL REPAIR 3 HAJERŐSÍTŐ MASZK" a tuti nálam, de ez sem rossz. Nyárra inkább ezt használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Direkt nyárra vettem meg, hogy a hajszínemet őrizze a táplálás mellé.

kovacsrekaa

2015. szeptember 18.

A balzsamjaval teljes mertekben elegedett vagyok, de ez...
Az allaga gel, es piros szinu. Kenem a hajamra, es erzem hogy semmi.. haromszor kentem ra egy kis adagot, ami mas hajpakolasnal kb 3 alkalom. A hajam szaraz, durva es szur. Nagyon csapzott..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

A balzsamjaval teljes mertekben elegedett vagyok, de ez...

Vandaangel93

2015. augusztus 27.

nagyon jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

nagyon jó:)

deccs91

2015. július 24.

Én nagyon szeretem, furcsa, mert a tégelyben konkrétan tempera szaga van szerintem, de a hajamon nagyon jó illata lesz. Alul szőkítve van a hajam, festés után megvettem ezt, és azóta is használom, nagyon puha lesz tőle a hajam, ha nem használnám sprőd lenne a hajvégem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2