L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Az olajokat és UV-szűrőt tartalmazó varázslatos textúra mélyen tápláló, elnehezítés nélküli hatást fejt ki a selymesen csillogó és tökéletesen kezelhető haj érdekében. Hatóanyag kombinációjának köszönhetően ez a luxus selymes olaj nem csupán puhaságot és fényt ad a hajnak, de minden szükséges tápanyagot is.

Evelin123

2022. november 14.

Ha használom mindig szebb, ápoltabb a hajam, könnyebben ki lehet fésülni, kevésbé töredezik a vége.
Kevés kell belőle, sokáig elég, így az ára sem rossz.
Évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 14.

Kevés kell belőle, sokáig elég, így az ára sem rossz.
Évek óta használom.

Viki0407

2022. október 15.

El nehezíti kissé a hajat, meglátszik rajta, mintha vizes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 15.

El nehezíti kissé a hajat, meglátszik rajta, mintha vizes lenne.

incileso

2022. szeptember 1.

Én nagyon szeretem, a nyáron különösen száraz hajvégeimmel csodát művel, szép fényt ad és selymes hajvégeket eredményez. Az illata is nagyon kellemes.
Kipróbáltam más hajvégápolókat erre a célra, de ez nekem messze a legjobb.
Ár - érték arányban is, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 1.

Kipróbáltam más hajvégápolókat erre a célra, de ez nekem messze a legjobb.
Ár - érték arányban is, csak ajánlani tudom.

Patri9810

2022. augusztus 24.

Nekem picit nehezen szívja be a hajvégem, kicsit többre számítottam vele kapcsolatban. Száraz hajon nem igazán működik, akkor egyáltalán nem szívódik be. Minimális mennyiség kell belőle, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 24.

Suzy07

2022. augusztus 24.

Szőke hosszú hajam van szóval látványos ha valami összetapasztja a hajamat, de ez egy cseppet sem. Szeretem az illatát, az állagát (nem túl sűrű), a tartósságát (kevés kell belőle)
A hajam fényes és puha lesz tőle elnehezítés nélkül
Ha valahára elfogy (több mint egy éve használom) akkor biztosan újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 24.

A hajam fényes és puha lesz tőle elnehezítés nélkül
Ha valahára elfogy (több mint egy éve használom) akkor biztosan újra veszem

Colibri

2022. április 30.

Én nem értem de nekem nem vált be. Semmin kívül semmit nem csinál jó ártani se árt. Ragacsos ha picit többet teszel illata elillan nem javít a hajvègeken nyilván lezárja amikor frissen bekened vele de ennyi. Gyorsan beszívódik az tény, nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

Meteri

2022. április 8.

Én személy szerint nem vettem észre, hogy bármilyen hatással is lenne a hajamra. Kevés is elegendő, jól beszívja, de tényleg nem éreztem semmi változást a használata alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 8.

Yolandaa

2022. február 21.

Nos én eredetileg a lila kupakos, selymes olaj változatába szerettem bele, MÍG MEG NEM VÁLTOZTATTÁK AZ ÖSSZETEVŐIT ÉS ILLATÁT, így az illata miatt áttértem erre. Hosszú, szőkített hajam van, elég sok olajat felszoktam kenni szárazon, amit nagyon hamar beiszik, egyáltalán nem hagy csimbókos, ragadós érzetet, miután beitta átfésülöm és szépen omlik a hajzuhatag:D Eddigi legjobb olaj ami drogériában kapható, mindennapos használatra és s.o.s-nek szuper. Ja és külön tetszik hogy összetevőiben első helyen vannak az olajok (különösen a kókusz olaj). Ha nem variálnak ennek az összetevőin és illatán, van rá esély újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 21.

Blankec

2022. február 5.

Száraz hajon használom. Nagyon szeretem, kevés elég belőle és szép fényes, puha hajat varázsol.
Eddig a legjobb olaj amit próbáltam.
Újra fogom venni! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Eddig a legjobb olaj amit próbáltam.
Újra fogom venni! :)

sigma

2021. november 19.

Rajottem, hogy ezeket az olajos hajapolo cuccokat nem szeretem. Emiatt nem szeretnem lepontozni, mert ez a sajat hulyesegem. Nekem nagyon nehezek, mindig ugy erzem, hogy nem szivja be a hajam rendesen, es van egy olyan (tev)kepzetem, hogy amikor fesulom, vasalom a hajam, kerul belole a hajvegekrol feljebb is belole, es igy zsirosabb hatasu…
Amugy isteni az illata es szep fenyes lesz tole a haj, apolja is, de nekem sok. Ugyanakkor nagyon keves eleg belole, igy egy flakon a vegtelensegig is kitart, de nem tudtam elhasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol