L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Az olajokat és UV-szűrőt tartalmazó varázslatos textúra mélyen tápláló, elnehezítés nélküli hatást fejt ki a selymesen csillogó és tökéletesen kezelhető haj érdekében. Hatóanyag kombinációjának köszönhetően ez a luxus selymes olaj nem csupán puhaságot és fényt ad a hajnak, de minden szükséges tápanyagot is.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

nonex00

2021. október 14.

Az illata isteni és nagyon puhává teszi a hajamat és sokkal szebb is az olaj használata után. Nekem sokáig elég. Hajgöndörítés / vasalás után szoktam használni, két pumpányi adag elég a hosszú hajamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

adriennf28

2021. szeptember 27.

Nagyon mgszerettem ezt a kis olajat, sokkal könnyebb a haj kifésülése a használata után, illetve nagyon puhává/selymessé teszi a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Ilona77

2021. szeptember 19.

Isteni illata van, nem zsírosít, csupán simává, puhává varázsolja a hajat. Nagyon kicsi kell belőle! 1 üveg majdnem egy évig elég(nekem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

domcs99

2021. szeptember 17.

Nekem nagy kedvenc. Egy ici pici elég egy hajmosás után, így évekig elég egy üveg belőle. Szép fényes hajat varázsol!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Pipere

2021. szeptember 8.

Valóban gyorsan beszívódik, én még enyhén vizes hajon szoktam használni utolsó lépésként hajmosáskor. Puha és talán még fényesebb is a hajam amikor használom, de szerintem nem tartósan tudja ezt produkálni mivel pár hétig nem tudtam újat beszerezni belőle és nem nagyon láttam különbséget. Sajnos elég addiktív, mert hiába derült ki ez, mégis újra fogom venni mert ad egy kis plusz luxus érzetet a hajápolásomban. 😀 Egyébként nagyon sokáig elég, így ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

berta1993

2021. szeptember 7.

Isteni illat, szuper fényes haj. Csak vigyázzunk, hogy a hajtőre ne kenjünk, akkor gyorsan zsírosít, de én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

MEra

2021. július 24.

Édeskés illatú,szuper olaj, a hajam teljesen beszívja, hajszárítás után ,vagy előtte törölközőszáraz hajon szoktam használni ,aztán mikor a használata után "megszárad" a hajam, vagyis beszívja teljesen,újra könnyű és szálas lesz, nem tapad össze tőle,ami nagyon tetszik. -2csillag,mert bár évek óta újra veszem és nagyon szeretem, sajnos amikor mondjuk 1 hónapig nem használtam ,ugyan olyan volt a hajam mint amiért ezt vettem rá. Az a tapasztalatom hogy nálam teljesen függőséget okozott, mert nagyon szépen ápol ,és fényes a hajam az isteni illata mellett, de nem tartósan,csak addig amíg használom, emiatt szomorú vagyok kicsit...De ettől független megéri venni,azt ad amit ígér (csak nem maradandóan).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

viki9604

2021. június 24.

Az egyik legjobb olaj amit eddig használtam . Kevés is elég belőle és megfelelően ápolja a hajvégeket .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

Puffancs

2021. június 8.

Évek óta használom, mindig újraveszem. Csodásan ápolja a hosszú hajam. Imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Momo87

2021. február 16.

Próbáltam megbarátkozni ezzel az olajjal👀(fél éve próbálok) Sajnos nekem csalódás! Most elég száraz korszakát éli a hajam és semmit nem segít rajta! Ennyi pénzért és szép külcsín mellett a tartalma jó indulattal kettes 😑

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol