L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

Ár: 500 ft , Eladó: noemi1990
Állapot: 250ml-ből kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy postán maradó/foxpost

Szandra01

2021. április 17.

Festett szőke a hajam ezt a terméket a hozzátartozó balzsammal használtam, valami csoda a hatása. Nem zsírosodott tőle a hajam, kinézetre frisseséget eredményezett, tampintásra pedig selymes érzetet. ( kivasalás után )
Viszont az összetevői miatt lecseréletem egy másikra és egy csillagot le is kell vonjak, ezek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

T_Bettina

2021. április 8.

Sajnos csalódtam a termékben. Vékonyszálú hajamat rettentően elnehezítette, már másnapra lelapította, és zsíros hatása volt. Végül nem használtam el, több, mint a fele a kukában landolt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Bamboo444

2021. március 23.

Amellett, hogy teszi a dolgát, valami őrületesen puha és selymes lesz tőle a haj szárítás után. A hozzá tartozó balzsammal együtt használom, és valami mesés szalonpuhaság lesz a végeredmény. Tényleg valami olyan tápláló olaj lehet benne, amelyre a hajunk csak úgy szomjazik.
1 csillag viszont mínusz, mert amilyen jól tisztít és puhít, szerintem annál hamarabb zsírosít is. Borzassan sajnálom ezt. Szárazsamponnal igyekszem ilyenkor kitolni a következő hajmosás idejét, dehát azért ezt sem lehet mindig, úgyhogy szerintem kombinálni fogom, és időszakosan másik, már bevált samponnal mosni a hajam.
Jujj, és az illata... hát... nekem nem jön be. Olyan, mintha 2 napig virágoskerttel a fejem búbján járnék-kelnék. De a puhaság miatt... még ez is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

HLaura

2021. március 17.

Szerintem téli időszakokban egy nagyon jó sampon, mert összetételének köszönhetően táplálja a hajat, viszont egy idő után már nem hozza a várt hatást, ha folyamatosan használod, nyárra pedig egyáltalán nem ajánlanám, szerintem a nyári melegben ez egy nagyon sűrű, nehéz sampon, kissé elnehezíti a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

csernapetra

2021. március 10.

Hosszú távon nagyon elnehezítette a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Hosszú távon nagyon elnehezítette a hajam.

v.sara

2021. március 7.

Elég sokáig ezt a sampont használtam és nagyon szerettem. Azt hittem, hogy a zsírosodó hajamnak az a legjobb, ha jól kiszárítom. Később megvilágosodtam, és elkezdtem tápláló, hidratáló olajos sampon után nézni. Ezt próbáltam ki először és szép fényes, könnyebben kifésülhető, puha, egységes lett tőle a hajam. Az illata is tetszik, bár elég erős. Nem éreztem, hogy ettől jobban zsírosodna a hajam, mint mondjuk egy zsíros hajra való sampontól. Párszor újravettem, viszont egy idő után azt vettem észre, hogy kezdi "megszokni" a hajam, és nem hozta az eddigi eredményt, ezért váltottam. Ettől függetlenül néha lehet, hogy visszatérek majd hozzá, nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

biaszabo1

2021. február 24.

Ez még a piros elseve-nél is jobb. Hamar zsírosodik a hajam, az alja hamar kiszárad. Ha ezzel mosom meg nem marad száraz, de nem is lesz zsíros, hanem puha rugalmas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Mercury91

2021. február 16.

Nekem nagyon nem jött be, második mosásra használtam, de minden alkalommal nagyon összegubancolta a hosszú hajamat, amit kínszenvedés volt kifésülni még a hozzátartozó balzsammal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

csengenagy1

2021. január 21.

Nagyon dús, egészséges hajjal rendelkezem, azonban hamar zsírosodik, kivéve ezzel a samponnal. Az illata egy álom, kisebb mennyiség is elegendő, nagyon habzik. A balzsamával együtt pedig olyan a végeredmény, mintha most érkeztem volna a fodrásztól. Az illata a következő hajmosásig (2-3 nap) megmarad. Ár-érték arányban a legjobb a piacon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

kitti701

2020. október 17.

Száraz hajam van, csodát nem tesz vele, de amikor duplán samponozok, első körben ezt használom. Sok van benne, ahhoz képest pedig nem drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Xylose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.