L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

Yvone

2019. november 9.

Megvettem, mert a hajbalzsamját és pakolását imádom. Zsíros hajtő iszonyat száraz végek. Nagyon finom az illata, ápol is viszont szerintem zsirosít is. Nekem ettől függetlenül tetszik. Megpróbálom kevésbé olajos balzsamjával használni, hátha úgy nem neheziti el ennyire.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Csutak

2019. október 23.

Az első használattal majdnem egy hétig bírta a hajam. :D Ezt évek óta egy sampon sem tudta elérni, keresztbe fonom minden testrészem és reménykedem nagyon, hogy nem fog hozzászokni a hajam. Balzsamjával együtt használva hihetetlenül selymes lesz tőle a hajam, nagyon szeretem. :)
UP: Azóta sem sok minden változott, mindössze az, hogy 4 vagy 5 naponta mosom a hajam, mert ugyan már nem lesz annyira zsíros, mégsem szeretem sokáig mosatlanul hagyni, sem a fejbőrömet, sem pedig a hajamat. Nagyon nagy kedvencem lett, szeretem. A fenékig érő hajamat, ami eddig zsíros tövű és száraz végű volt, szépen rendben tartja. Kapom is sorra a bókokat, hogy mivel ápolom, hogy ilyen szép... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

evelinnn

2019. október 20.

Nekem nem vált be ez a sampon sajnos. Alapvetően nem zsírosodik a hajam, de ettől nagyon hamar elkezdett.Nagyon nehéznek érzem tőle a hajam. Sajnos a tápláló hatását sem éreztem, ártani nem árt, de semmit nem csinált a hajammal. Tuti, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

ImolaV15

2019. október 20.

Ebből az Elseve-s termékcsaládból már próbáltam a hajolajat, ami nagyon bevált, gondoltam akkor a samponnal is hasonlóan jó vásárt csinálok. Nem mondom azt, hogy nagyot tévedtem, de azért csalódtam egy kicsit. :( Nekem egy hajszállal rosszabb minőségű, mint a többi Elseve sampon, valahogy úgy nem az igazi tőle a hajacskám. Alapjáraton nem rossz, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

jetroh

2019. október 3.

Széttörte az amúgyis szàraz, nehezen kezelhetö hajamat. Rettenetes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Széttörte az amúgyis szàraz, nehezen kezelhetö hajamat. Rettenetes.

pingu

2019. augusztus 5.

Egyszer jónak látom, másszor pedig felidegesít.. Engem nagyon zavar az, hogy egy csomót kell kinyomnom belőle mert nem elég a hajamra. Plusz ami kicsit zavaró számomra az az, hogy nem habzik szinte semennyire se, vagy csak nagyon nagy küzdelem árán. A hajamnak nem rossz, bár önmagában nem mertem még vele kísérletezni. Az illata nekem egészen tetszik, de így összességében nem estem hasra tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

TKataa

2019. július 21.

Nekem az illata se tetszik annyira, nehéz sampon, hamar zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

Leander

2019. július 16.

Könnyű és fényes hajat nem tapasztaltam, egy nagyon átlagos, kicsit gyenge hatékonyságú sampont igen. Az illata kellemes, de mindig kétszer kellett felvinnem ahhoz, hogy elfogadhatóan tisztítson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

ivcsuu13

2019. június 9.

A balzsammal a pakolással és az olajjal együtt tényleg szépen rendberakta a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

FReka

2019. május 30.

Még régebben használtam el pár flakonnal belőle,fényes és puha lett a hajam a használata után. Egy kicsit talán hamarabb lelapult,de nem vészesen zsírosított. Az illata csodás,fűszeres,nekem nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Xylose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.