L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

pirosalma123

2022. április 2.

Több flakonnal is elhasznaltam már. A hajam szép lett tőle, de az utobbi időben nagyon gyorsan, szimte másnapra zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

DoriSztmhly

2022. február 5.

A balzsammal együtt vásároltam meg ezt a terméket. A hajam viszonylag gyorsan zsírosodik, de nekem nagyon szép hatást kölcsönzött másnapra. Én sosem használok hajszárítót, és ettől függetlenül rendkívül szép módon száradt a hajam, nem volt lelapulva sem, szóval újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

bleauwsy

2022. január 14.

Másnapra már lelapuló, zsírosnak tűnő lett a hajam. Sajnos nekem sem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 14.

Másnapra már lelapuló, zsírosnak tűnő lett a hajam. Sajnos nekem sem vált be.

szakolczai.katalin

2021. november 16.

Nagyon elnehezíti a hajam, összeragadnak a szálak, nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 16.

Nagyon elnehezíti a hajam, összeragadnak a szálak, nagyon csalódott vagyok.

Ramona369

2021. november 4.

Hajmosás után pár órával ugyanolyan zsíros volt tőle a hajam mintha meg se mostam volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 4.

Tituska01

2021. október 27.

Iszonyat! Alig tudtam kimosni,másnap mintha kb hajat sem mostam volna egy hete legalább.Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

Demonshadow

2021. szeptember 27.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mivel más, göndör fürtű ember az egekig magasztalta, hogy a száraz hajvégeket táplálja. E téren valóban nem emelhetek kifogást, ellenben a fejbőröm sokkal hamarabb zsírosodik, a hajövem lelapul, és már negyedik nap kezelhetetlen az egész frizurám leengedve és felfogva egyaránt. Sajnálom, mert mind az illata, mind az ára igen szimpatikus, de valószínűleg csak a balzsamot fogom majd később használni, a samponnál pedig kénytelen leszek visszatérni a 4x-5x ilyen drága készítményekre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Puffancs

2021. június 8.

Évek óta használom, mindig újraveszem. Csodásan ápolja a zsírosodásra hajlamosabb, hosszú hajam. Imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Szandra01

2021. április 17.

Festett szőke a hajam ezt a terméket a hozzátartozó balzsammal használtam, valami csoda a hatása. Nem zsírosodott tőle a hajam, kinézetre frisseséget eredményezett, tampintásra pedig selymes érzetet. ( kivasalás után )
Viszont az összetevői miatt lecseréletem egy másikra és egy csillagot le is kell vonjak, ezek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

T_Bettina

2021. április 8.

Sajnos csalódtam a termékben. Vékonyszálú hajamat rettentően elnehezítette, már másnapra lelapította, és zsíros hatása volt. Végül nem használtam el, több, mint a fele a kukában landolt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Xylose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.