L'Oréal Paris

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2023. január 23.

Kategória:   Samponok

Az élettelennek látszó hajvízhiányra utal. Hidratáló samponunk azonnal bevonja a haj kutikuláját, és a termékcsaládba tartozó balzsam használatával együtt akár 72 órán át** hidratálja a hajat és akár 10-szer hidratáltabbá** teszi a fényesebb és revitalizált hajért, elnehezítés nélkül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szticsi94

2024. május 16.

2x vásároltam már, puhább lett a hajam tőle, nem zsírosodik tőle. Az illata is tetszik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

Dorcikahh

2024. május 12.

Életem samponja! A hozzáillő maszk nem csinál semmit, de ez teszi a dolgát helyette is. Gyönyörű, puha, selymes, és fényes tőle a hajam. Hetente kétszer mosom, nem zsírosodik hamarabb, mint eddig. Sosem volt még semmitől ilyen szép a hajam.

Update: kipróbáltam az új bond repairt, a nyomába sem ér ennek, hihetetlen mennyivel szebb és puhább ezzel a hajam, mint azzal. Azzal olyan átlagos volt, ezzel pedig minden alkalommal, mint aki most jön a fodrásztól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 12.

szgt_rebeka

2024. május 12.

Szép élettel teli, fényes hajat eredményez.
Sajnos én csak 2-3 flakonnal tudtam elhasználni, utána viszketett, hámlott tőle a fejbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 12.

Szép élettel teli, fényes hajat eredményez.

ohheyitslili

2024. május 8.

Kezdetben szerettem (2x újra is vettem), tette a dolgát, megfelelően tisztított. Aztán elkezdtem észrevenni, hogy viszket a fejbőröm és korpás lettem. Amint abbahagytam a használatát, elmúlt, így én már nem használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 8.

Lillalaland

2024. május 2.

Nem szárította a fejbőrömet, de nekem túl erős volt az illata. Nem rossz egyébként, jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 2.

RealTester

2024. április 30.

Vékony szálú, könnyen zsírosodó a hajam. Nem nehezíti el, jó az illata, könnyen fésülhető, telt lesz a hajam utána, és nem irritálja a fejbőröm pedig szinte minden samponra érzékeny.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 30.

m.meri

2024. április 30.

Nagyon imádom, hidratálja és fényesíti a hajamat! Még a nagyon szoros sleek backet is szépen kiszedi a hajamból😍 (én az ogx argan oil samponnal használom)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 30.

Eszti_21

2024. április 28.

Szerintem harmadjára vettem újra, egyszerűen a hajam imádja. Puha és selymes lesz tőle. Persze nem egyedül használom hanem egy másik balzsammal de mióta sampont váltottam nagyon megváltozott a hajam pozitív irányba. <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 28.

pacsirta26

2024. április 27.

Nagyon szeretem ezt a sampont, kb 1.5 hónapja csak ezt használom a balzsamjával együtt és azóta sokkal jobban néz ki a száraz, hullámos, szőkített hajam.
+ nekem nagyon érzékeny fejbőröm van és ez a sampon nem irritálja egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 27.

+ nekem nagyon érzékeny fejbőröm van és ez a sampon nem irritálja egyáltalán.

Barbi28

2024. április 26.

Már jó ideje használtam a balzsammal együtt, és szerettem.
De nem tudom mi történt,mert egy ideje olyan szinten viszket, ég tőle a fejbőröm hogy már fáj..
Így sajnos már nem veszem újra..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 26.

Már jó ideje használtam a balzsammal együtt, és szerettem.
Így sajnos már nem veszem újra..

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.