L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Samponok

Szakértő ápolás fakó hajra.A tartósan fényes haj titka. Ha a fény nem eléggé tükröződik vissza a hajról, akkor a haj fakó. Glycogellel és selyem elixírrel gazdagított termékcsalád:

1. Segít eltávolítani a fény visszatükröződését akadályozó szennyeződéseket.
  2. A hajszálat ragyogó ápoló rétegbe vonja, amely nem nehezíti el a hajat és fokozza a fény visszatükröződését.

Eredmény: Hosszan tartó, ragyogó fény csodálatos lágyság

Carson32

2018. december 18.

Nagyon sokáig használtam ezt a sampont! Imádom az illatát és nagyon jól rendbetette a hajamat is a balzsammal együtt használva!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

zsuzsi1015

2018. augusztus 13.

Amit ígér, azt be is tartja! Mióta ezzel mosom a hajam sokkal puhábbnak érzem és tényleg fényesebb lett! Viszont, mint minden ELSEVE samponnál, hamarabb zsírosodik a hajam, de nem katasztrofálisan. Az illata nekem nagyon tetszik, bátran ajánlom. Azért nem adok neki 5 csillagot, mert nem életem legeslegjobb samponja ;).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

anniiee

2018. június 12.

Árban jó, kétnaponta mosni kell a hajam miatta, nem veszem többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

Árban jó, kétnaponta mosni kell a hajam miatta, nem veszem többet.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Szeretem az Elseve samponokat, főleg amelyik ez az átlátszós állagú, szépen teszi a dolgát, nem kell belőle túl sok, finom illata van, és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Incuss

2017. november 2.

Nagyon szeretem ezt a sampont, már újra is vásároltam, sikerült mindkétszer akcióban megvásárolni, így aztán pláne megéri. Fényesebbé nem tette a hajam, viszont visszatartotta a zsírosodást, állagra és habosodásra is szuper, nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

FannerManner

2017. október 21.

Nem lett fényesebb a hajam, és nagyon gyorsan zsírosodik tőle.. Megmosom este és másnap estére már zsíros. Nem vált be..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

nicsilicsi

2017. július 14.

Szerencsére azzal nincs problémám, hogy fénytelen vagy fakó lenne a hajam, viszont nagyon furcsa állaga van. Se nem egyenes, se nem göndör, nem is az a szép hullámos, hanem bolyhos, igazi vattacukor haj. Annak reményében vettem meg, hogy ezen is segíteni tud. Csodát nem vártam, de így is nagyon elégedett vagyok vele. Eddig minden nap vasalnom kellett a hajam, hogy ezt a vattacukor hatást elkerüljem, amióta ezt a termékcsaládot használom (a pakolást kivéve), elég csak hajmosás után egyszer, és a következő mosásig nem bolyhosodik vissza a hajam.
Az illata kellemes, gyümölcsös és friss. A csomagolása is nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Az illata kellemes, gyümölcsös és friss. A csomagolása is nagyon tetszik. :)

TaBePa

2017. július 7.

Nem egy csodaszer, de tényleg fényesebb, puhább lesz utána haj, nagyon finom az illata, a csomagolása igazán csajos. Sok sampon tud irritálni, és ilyenkor felváltom natúr termékekkel, de eddig ez nem okozott gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Colette221

2017. június 11.

Nyár eleje óta küzdök a fakó hajam ellen. Volt itt L'Oreal-os jelly hajvilágosító, két hajfestés, majd c-vitamin poros hajfesték eltávolító. Nem nagyon vártam csodákat, de már hajmosás után láttam, hogy sokkal puhább a hajam.
A mai napon sütött a nap.... ennyire fényes rég nem volt már. :D Nem hittem a szememnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

therealhenriett

2017. május 1.

Nagyon szeretem ezt a sampont es a full repair 5 termekcsaladjat is. Ez a ket sampon kibir nalam 3-4 napot hajmosas nelkul (pedig konnyen zsirosodo hajam van) 4 napon szoktam rakni Batiste meggyes szarazsamponjat. Ezt a rozsaszin luminizer termekcsaladot alig latom a boltokban, es hajpakolo kremjet es a shine boots spray-jat szinten sehol nem talaltam. Remelem nem szunik meg, sajnalnam nagyon, ezert ez nalam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.