Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   2349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vika, Módosítva: 2016. január 21.

Kategória:   Hajápolók

Hajápoló spray a csodálatos fényért, fakó hajra

Glycogellel és selyem elixírrel gazdagított termékcsalád, amely a hajszálakat ragyogó ápoló rétegbe vonja, nem nehezíti el a hajat, fokozza a fény visszatükröződését. Eredmény: Hosszan tartó, ragyogó fény és csodálatos lágyság.

Ár: 1499 , Eladó: MayumiShinken
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
ProbaBaba

2018. február 22.

Imádtam az illatát!!! hajvégekre fújtam hajszárítás után, nekem bevált, már nem nagyon lehet kapni :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

LiiL

2018. február 13.

Nem lett tőle annyira fényes a hajam, mint ahogy előadta magát, de az illata miatt abszulut megérte, főleg 50%-s áron.
Mintha kicsit puhítaná a hajamat, de lehet hogy ezt már csak beképzelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Mintha kicsit puhítaná a hajamat, de lehet hogy ezt már csak beképzelem :)

dottih

2017. március 19.

Ertelmetlen. Halistennek 50%osan vettem meg. Az illata nagyjabol fel oran at erzodik, semmi fenyt nem ad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

jkrisztie2

2017. január 17.

Akciózva vettem, gondoltam kipróbálom, mivel a samponját, balzsamját nagyon szeretem. Az illata nagyon tetszik, szinte amolyan hajparfüm... Fényt, visszatükröződést nem tapasztaltam, az illata miatt viszont megéri használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

CandyAndi

2017. január 4.

Éppen akciós volt a DM-ben ez a termék, úgy gondoltam egy próbát megér. Az illata valóban nagyon-nagyon finom, meg is dicsérték már többen, viszont sokkal fényesebbnek nem látom tőle a hajam. Mivel már megvettem elhasználom az illata miatt, de egyébként más változást nem vettem észre a használatából adódóan. Maximum még annyi, hogy szárítás után ha ezt ráfújom a hajamra kevésbé száll.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

kalavirag

2016. november 8.

Sajnos nekem ez a termék egyáltalán nem jött be, pedig nagyon vártam, a csomagolása gyönyörű, praktikus a kiszerelés, erős szúrós szaga ennek a terméknek.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
nusmanna

2016. október 9.

Kicsit csillog talán a hajam, de az illata fantasztikus. Sokan megdicsérétk, hogy milyen jó illatú a hajam én már csak ezért használom. Nagyon tetsszik, hogy ilyen kis csajos a kiszerelése és az illata is. Csodaszer, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 9.

black_cico

2016. július 18.

igaza van az első hozzászólónak, hogy vannak benne kivetni valók, viszont nekem nincs szívem lepontozni, mert mióta a kedvencemet a got2be sparkling hajfény sparyt bevonták, én egyszerűen depresszióba voltam zuhanva hónapokig, mire rátaláltam erre, és ez tulajdonképpen majdnem ugyanazt tudja, én mindig száraz már formázott, kivasalt kész hajra fújom finishként és szép fényt ad, bár én ezeket sosem a fény hatásukért használtam, hanem azért, mert szépen tincsesíti a kivasalt hajat, iszonyat jó esést és tartást ad a hajnak, emellett ápolt és egészséges, selymes kinézetet biztosít, sajnos más napra valóban mintha eltűnne róla, de végül is újra fújom megint oké :D bár azzal teljesen egyetértek, hogy nagyon borsos az ára és ehhez képest nagyon kevés van benne, nekem is kb egy hónap alatt elfogyott decemberben, azóta csak most júniusban vettem újra, mire rászántam magam :) most még félig van benne, de úgy, hogy ritkán puffantgatom..
amúgy szép kis üvegcse, jó az illata, mondjuk jobban örülnék vmi kevésbé törékeny flakonnak, bár eddig nem volt vele probléma.. valóban zsírosít picit és legelőször a töveken tűnik fel, h bezsírosította, de hát annyi baj legyen, alapjában véve jó termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Bianka7

2016. március 24.

Szerintem nagyon jo! Párat fújok a hajamra es csodaszépen csillog tőle! Sok mindent próbáltam, de nekem ez bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Vika

2016. január 10.

Még azon a héten megvettem, amikor elkezdték árusítani a drogériákban. Kíváncsivá tett, bár nem vagyok oda a márka termékeiért. Akkor most leírom a tapasztalataimat. Elsősorban az ára: 100 ml kb 10 eurót kérnek ami szerintem elég sok, ennyi pénzért már Matrix hajápolót is lehet venni na de mindegy. A bevezető ára csupán 5 euró volt. KB. 3 hete használom és a fél flakon már üres :/ , pedig odafigyelek, hogy ne sokat fújjak belőle. Nedves hajon alkalmazva könnyebb kifésülnöm a hajamat és szárításkor sem gubancolódik. Száraz hajra fújva szép ragyogást ad a hajnak, de: szépen le is lapítja azt! Két nap után muszáj hajat mosni, annyira lelapul, zsírosodik, pedig a hajtövekre nem fújok belőle. Az illata nem igazán jött be, nagyon erőteljes parfüm szaga van. Én speciel festem a hajam, és egy idő után fakóvá válik a haj, szóval elengedhetetlen ilyen és ehhez hasonló termék használata. A baj az, hogy a hatóideje nem túl tartós, naponta többször kéne fújkálni belőle, hogy azt adja, amit a reklámokban ígér, de akkor gyakorlatilag naponta hajat kéne mosnom. Nekem ez most csak egy gyenge hármas, van ennél jobb termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isododecane, Dimethicone, Isopropyl Myristate, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Eugenol, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol