L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2011. szeptember 12.

Kategória:   Hajápolás

csokiveroni

2011. szeptember 2.

Én Szlovakiaból vagyok, anno 2 eve vettem még a tescoban, akkor is vmi hihetetlen olcsón az akciós cuccok között találtam rá, Vettem is 3at és nagyon szerettem,az illatta a tartása számomra tökéletes volt. De sajna azóta se hallottam róla, pedig ugazán behozhatnák és Magyarországra is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Triacetin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.