L'Oreal Paris

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Hajápolók

Pro-Keratinnal és tápláló Shine-Care szérummal gazdagított, nem leöblítendő expressz balzsam  a dupla hatásért:

• Azonnal hat a töredezett hajvégek jelei ellen és gyönyörűbbé teszi a hajat.
  • Könnyű kifésülés, fényesség és UV-védelem.

simpe_dora

2020. augusztus 14.

Nekem sokkal szebb lett a hajam mióta ezt használom. Előtte Gliss Kur valamelyik fújós spray-ét használtam hajmosás után, de semmit nem használt. Ezzel viszont nagyon könnyű a fésülködés, isteni az illata és szerintem jobban is csillog a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

TRittaa

2020. június 8.

A haj kifélülèséhez teljesen jó, az illata is kellemes, viszont az ígért "repair" hatásokat én nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

doriihoran

2020. május 12.

Fésülködéshez nagyon szeretem használni, sokkal könnyebben ki tudom szedni az esetleges gubancokat. Viszont nem vettem észre, hogy hosszútávon feltöltené a hajam "pro-keratinnal és tápláló shine-care szérummal". Fésülködéshez tökéletes, de én e mellé még használok argánolajat is a hajamra. Nem igazán táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

brbara

2020. április 13.

Elhasználgattam, őszintén szerintem az ég világon semmit nem csinált a hajammal, kb olyan mint egy fésülés könnyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Jucccc

2020. április 4.

Törölközőszáraz hajra fújom, fésülködés előtt, hogy a kifésülést megkönnyítse. Talán egy apró fokkal jobb erre a célra, mint a Gliss Kur hasonló termékei. Sőt, talán egy hangyányit még fényesebb is a hajam tőle. Összességében szerintem nem sok különbség van közöttük, eddig még egyetlen terméket sem vettem újra ebben a kategóriában, mindig másikat veszek, hátha jobb lesz. Hosszú távú ápoló hatást nem igen veszek észre, mondjuk nekem ezzel szemben csak annyi az elvárásom, hogy tegye könnyebbé a kifésülést, az meg ugye nem hosszú táv. Azért eddig talán ez az, amire a legjobbakat tudnám mondani. Az ötöstől persze messze van (kivéve, ha tök egészséges az ember haja,mert akkor tenni fogja, amit ígér.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 4.

fritz.aniko

2019. december 30.

Jó ez a termék, csak nem arra amire kitalálták. x)
Balzsamként borzasztó zsíros hajat lehet csinálni vele, 2 apró fújás elég ehhez.
Ápolni nem ápol olyan jól mint egy hajolaj vagy egy rendes balzsam.
Párom használja hajmosás előtti kifésülőspray-nek.
Örül, hogy van olyan kifésülőspray ami nem mikiegeres meg frozenes, még akkor is ha nem erre találták ki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Jó ez a termék, csak nem arra amire kitalálták. x)
Ápolni nem ápol olyan jól mint egy hajolaj vagy egy rendes balzsam.
Párom használja hajmosás előtti kifésülőspray-nek.

DuendePadme

2019. október 14.

Már 1 éve fújkálom minden egyes hajmosás után a megmosott, de még nedves hajamra. Kifésülni valóban sokkal könnyebb, jó az illata. De táplálni nem táplálja a hajam... Tovább kísérletezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

pBeata

2019. október 14.

Én hajszárítás előtt, a vizes hajamra szoktam fújni.Sokkal könnyebb a kifésülés utána. Viszont azt vettem észre, hogy ha egy kicsit is többet fújok akkor ragacsos lesz a hajam és teljesen összeáll. Az illata nagyon jó, de ennyi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

katalinmester13

2019. október 14.

Én a könnyebb kifésülés reményében vettem. Arra teljesen jó. Minden reggel ezzel indítottam a még kócos hajam rendbetételét. Kellemes illatú kétfázisú hajápoló. Mennyire ápolta a hajam, azt nem tudom, de szerintem nem ezektől a kis permetektől kell várni a táplálást. Könnyed, nem nehezíti el a hajat. Kifésüléshez kiváló. Extra fényességet nem adott, az UV-védelmet elhiszem neki, mert miért ne. Töredezett hajvégeim nincsenek. Gondolom ez inkább a hajpakolásnak tudható be, nem ennek a terméknek. Szerintem kipróbálom a testvérkéit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 14.

explicitcherry

2019. augusztus 6.

Kicsit szárazabb tőle a hajam, de nagyon jó. Rendszeresen vásárolom, van, hogy száraz hajra fújom és attól kicsit hullámosabb lesz. :) Nyáron nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Hidratálók: Lactic Acid, Glutamic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).