L'Oreal Paris

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Hajápolók

Pro-Keratinnal és tápláló Shine-Care szérummal gazdagított, nem leöblítendő expressz balzsam  a dupla hatásért:

• Azonnal hat a töredezett hajvégek jelei ellen és gyönyörűbbé teszi a hajat.
  • Könnyű kifésülés, fényesség és UV-védelem.

fanni200005

2021. október 23.

Imádom. Sajnálom, hogy állatkísérletes..
Az illata nagyon jó, szép fényt ad és könnyebb kifésülni a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 23.

Imádom. Sajnálom, hogy állatkísérletes..
Az illata nagyon jó, szép fényt ad és könnyebb kifésülni a hajat.

Talus

2021. szeptember 5.

Egész jó kis spray ez.Minden hajmosás után ezzel fésülöm ki a hajamat.Nagyon kellemes illatú,könnyen ki lehet tőle fésülni a hajat és puhává is teszi.Sokáig elég így az árát is megéri.Szeretek többféle ilyen spray-t kipróbálni,de biztos ,hogy veszem még újra ezt is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

adrika9411

2021. július 10.

Akciósan jutottam hozzá, így megérte az árát. Az illatát imádom, a kifésülést könnyebbé teszi. A hajtöredezettséggel kapcsolatos hatását nem tudom megítélni, nem lett se jobb, se rosszabb a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

boni04

2021. május 26.

2018.04.
A másodikat flakont nyúzom, de lesz még folytatás! Nagyon gyorsan rendberakja a seprűs hajvégeket, az illata mennyei! Nagyon szeretem!

2018.09. UPDATE:
A harmadik flakon felénél járok. Még mindig nagyon szeretem az illatát, a hatását is. Mindenkinek ajánlom!

2021.05. UPDATE:
Az ezredik flakon végénél járok :D. Újra fogom venni <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

2018.04.

2018.09. UPDATE:

2021.05. UPDATE:
Az ezredik flakon végénél járok :D. Újra fogom venni <3

szabina357

2021. május 19.

Hosszú ideje kedvenc, àpolja ès nem nehezíti el a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 19.

Hosszú ideje kedvenc, àpolja ès nem nehezíti el a hajam.

varga.dora04

2021. április 19.

Évek óta használom, sima, illatos üde lesz tőle a hajam hajmosás után. Nekem a legjobban úgy vált be ha a fésűre fújok belőle és így bele tudom fésülni a vizes hajamba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 19.

Cynthia99

2021. április 19.

Jó az illata és könnyebben kitudom fésülni a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 19.

Jó az illata és könnyebben kitudom fésülni a hajamat.

ylexe

2021. március 28.

Azért választottam, és örültem meg ennek nagyon, mert összetevők terén ebben a terméktípusban nem sok választásom volt eddig... Végre egy kifésüléskönnyítő spray, amit használhatok, és jó az illata (friss virágos). Nem ápol szerintem, de én arra a célra hajolajat használok. Ez segít a fésülködésben, és arra is jó, hogyha szeretném egy kicsit felfrissíteni a frizurámat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

eva.b

2021. március 15.

A töredezett hajvégeken nem segített, ennek ellenére szeretem használni, mert felfrissíti és nagyon finom illatot biztosít a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

mlnrvikii

2021. március 9.

Szeretem, amíg hosszú hajam volt nagyon jó hasznát vettem, de mióta rövid, úgy érzem nem veszem sok hasznát. Érdekes, hogy ha nem használom hajvasalásnál vagy azelőtt szárításnál, sokkal könnyebben megy mindkettő, nem kell egy tincsen 30x átmennem a hajvasalóval hogy valóban egyenes legyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Hidratálók: Lactic Acid, Glutamic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).