L'Oreal Paris

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Hajápolók

Pro-Keratinnal és tápláló Shine-Care szérummal gazdagított, nem leöblítendő expressz balzsam  a dupla hatásért:

• Azonnal hat a töredezett hajvégek jelei ellen és gyönyörűbbé teszi a hajat.
  • Könnyű kifésülés, fényesség és UV-védelem.

Ár: 710Ft , Eladó: Kittus89
Állapot: Új, csak kipróbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként előre utalás után vagy foxpost
500 Ft/ajándék - L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir
Ár: 500 Ft vagy ajándék 3000 Ft feletti vásárlás esetén , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Nyugatinál HÉTKÖZNAPOKON/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után
DuendePadme

2019. október 14.

Már 1 éve fújkálom minden egyes hajmosás után a megmosott, de még nedves hajamra. Kifésülni valóban sokkal könnyebb, jó az illata. De táplálni nem táplálja a hajam... Tovább kísérletezek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

pBeata

2019. október 14.

Én hajszárítás előtt, a vizes hajamra szoktam fújni.Sokkal könnyebb a kifésülés utána. Viszont azt vettem észre, hogy ha egy kicsit is többet fújok akkor ragacsos lesz a hajam és teljesen összeáll. Az illata nagyon jó, de ennyi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

katalinmester13

2019. október 14.

Én a könnyebb kifésülés reményében vettem. Arra teljesen jó. Minden reggel ezzel indítottam a még kócos hajam rendbetételét. Kellemes illatú kétfázisú hajápoló. Mennyire ápolta a hajam, azt nem tudom, de szerintem nem ezektől a kis permetektől kell várni a táplálást. Könnyed, nem nehezíti el a hajat. Kifésüléshez kiváló. Extra fényességet nem adott, az UV-védelmet elhiszem neki, mert miért ne. Töredezett hajvégeim nincsenek. Gondolom ez inkább a hajpakolásnak tudható be, nem ennek a terméknek. Szerintem kipróbálom a testvérkéit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 14.

explicitcherry

2019. augusztus 6.

Kicsit szárazabb tőle a hajam, de nagyon jó. Rendszeresen vásárolom, van, hogy száraz hajra fújom és attól kicsit hullámosabb lesz. :) Nyáron nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Lichike

2019. május 26.

Nem volt rossz, de vannak nála sokkal jobb expressz hajbalzsmok. Nem vettem újra. Illata finom, jólkezelhetővé teszi a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

rekav11

2019. január 27.

Nem drága, s nagyon finom az illata, de ezzel minden jót el is mondtam róla. Nem tudom, hogy táplál-e, csodát nem tapasztaltam, azt viszont igen, hogy használat után, főleg ha száraz hajra fújom, nagyon összegubancolja és kifésülhetetlenné teszi a hajam. Várom, hogy elfogyjon (már csak kevés van belőle, szóval vhogy csak elhasználtam, leginkább az illata miatt), de tuti nem veszem újra. Nekem nagyon rossz a véleményem róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Nichoca

2019. január 7.

Ez a kidobott pénz kategória. Gubancos és száraz lett tőle a hajam. Nem ajánlom. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá az itteni vélemények alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Tothxheni

2018. november 30.

Törülközőszáraz hajra használom, nekem könnyebbé teszi a kifésülést. Nyáron kis felfrissülésként napközben is fújkodtam vele a hajam. Igazából annyira hozzászoktam a használatához, hogy rendre újraveszem. Pár GK kiöblítést nem igénylő balzsammal felváltva használom, mikor melyikhez van kedvem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

shiningstar

2018. november 22.

A sampon, balzsam, pakolás + ez csomagban vettem, meg hogy véleményezzek végre egy egész csomagot.
Hát vegytiszta szégyen ez a termék. Semmiképpen nem eredményes se vizes hajon, se szárazon. Rázhatom ezer évig, fújhatom ezerszer, akkor sem teszi semmivel kifésülhetőbbé a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

balazskrisztii

2018. november 21.

Nem a legélesebb kés a fiókban. Szerintem újra veszek egy Kallos bödönös balzsamot, amellé kiegészítésnek (és illatosításnak jó lesz). A csillagokat az illata miatt kapja, teljesen elvarázsol

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Hidratálók: Lactic Acid, Glutamic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).