L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vega2017, Módosítva: 2019. október 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

2 féle, magas koncentrációban jelenlévő hialuronsav erejével:

• Nagy molekulasúlyú hialuronsav, hogy elősegítse a bőr hidratálását és a sima bőrfelületet.
  • A kis molekulasúlyú hialuronsav behatol a bőrfelszínbe, hogy elősegítse nedvességgel való feltöltését.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Yeliz

2022. április 7.

Nagyon erős az illata, már-már bántóan. Nagyon zsíros, nehéz krém és a nappali változatától apró fehér pattanások jönnek ki rajtam pár nap használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

lisbeth10

2021. szeptember 3.

Juj, de izgatottan vettem meg ezt a krémet. Egy ideje szemezek a L'oreal Paris krémekkel, de ez az izgatott érzés elmúlt, amikor kinyitottam a tégelyt és beleszagoltam. Intenzíven parfümös illata van, a Lancome Idole parfümjére emlékeztet. Még azt is mondanám, hogy jó ez az illat, de egy idő után zavaró lesz. Az állaga könnyű, kellemes érzés használni, eloszlatni a bőrön, de nem szívódik be rendesen, legalábbis reggel, ahogy végighúztam az ujjamat a bőrömön, éreztem, hogy még ott van a krém. Az igaz, hogy hidratált és puha volt a bőröm, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

ficeglobog

2021. június 15.

Sajnos ez sem lett kedvenc, sőt...
Sok az illata, abszolút nem szeretem
Az állaga kellemes. Kifejezetten ilyet kerestem éjszakára. Azonban nekem nem szívódik be a bőrömbe, bármilyen keveset kenek is fel belőle. Pár nap után rájöttem, hogy az arcom kipirosodásáért is ez a felelős.Így el sem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 15.

Sajnos ez sem lett kedvenc, sőt...
Sok az illata, abszolút nem szeretem

chiocciola

2021. június 8.

az illata miatt elsőre megtetszett, mert a régi JLo Live parfüm jut róla eszembe, amit imádtam. Viszont mikor felkenem, kipirosodik tőle az arcom, ha nyomkodtam, ott csípi is, szemnél végképp. Nem tetszik, hogy ezek szerint irritálja vmi a bőröm benne. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Zsofi201

2021. április 14.

Még a tudatos bőrápolásom előtt vettem meg ezt a krémet. Hatalmas elvárásaim nem voltak csak, hogy éjszaka feltudjak kenni egy kicsit zsírosabb krémet.Az illata kellemes, de hosszútávon kicsit sok. WOW effekt egyszer sem volt, igazából csak akkor kentem ha eszembe jutott mert se jót se rosszat nem tett. Mikor elkezdtem beleásni magam a tudatos bőrápolásba elsőnek ezt a krémet próbáltam beépíteni az esti rutinomba (dupla tisztítás, Revox hyaluron szérum vízes bőrre majd ez). Pár nap alatt gyűlöltem meg :D Száraz, vízhiányos ekcémára erősen hajlamos bőröm van, ahogy felkenem abban a pillanatban kellemes, egyáltalán nem irritál,de 1-2 perccel később elkezd kukacosodni és valamiért sokkal szárazabbnak, húzódónak érzem tőle a bőrömet nagyon kellemetlen. Váltottam az Eucerin atopicontroll arckrémjére azt egyszerűen imádja a hyaluron savval együtt a bőröm. :) 2 csillag, de csak azért mert aki tényleg csak egy egyszerű krémet szeretne annak megteszi, de igazából ezen az áron lehet már sokkal jobbakat is kapni, ha csak hidratálásról van szó. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Editpiaf

2021. április 9.

Nagyon kellemes textúrájú, este jól esik a fáradt bőrömnek, ami reggelre kipihentebbnek tűnik. Puha is lesz tőle, az illata is könnyű púderes, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Krem25

2021. március 8.

Együtt használom a nappali krémjével 2 napja, de már most tele vagyok pattanásokkal tőle, pedig soha nem voltam rá hajlamos. Bíztam benne, hogy a vízhiányos bőrömre jó lesz, az itt olvasottak alapján egy jó kis zsíros krém, ami igaz is, de nekem a bőröm ezt is nagyon gyorsan beszívja, ha háromszor kenem be pár óra leforgása alatt, akkor is és még így se érzem eléggé hidratáltnak az arcom. Nekem az illata tetszik, nem zavaró egyáltalán, max ennyi, ami nekem pozitív. Ja és csípi az arcom, nem nagyon de akkor is és nem csak közvetlen felkenés után. A ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, de üdeséget felkenés után se tapasztalok..nagy csalódás, még szerencse, hogy akciósan vettem, de így is bánom a rá kiadott pénzt..nem ajánlom senkinek, nem is fogom használni, még odaadni valakinek se merem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

lupin000013

2021. február 21.

Szépen hidratál, érzésre, látványra megnyugtatja a bőrt. Tény, hogy parfümös, ám nincs az az erőteljes illata. Az én zsíros bőröm nem tocsog tőle, jól be szívja, levegozik alatta. A parfüm miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

theylovejucc

2021. február 6.

jó-jó és finom illatú is(a benne lévő parfüm miatt) de sajnos a csúnya INCI miatt le kell cserélnem. Mióta elkezdtem tudatosabban foglalkozni a bőrápolási rutinommal rá kellett jönnöm, hogy el kell búcsúznunk egymástól bár nem használtam sokáig csak egy fél tégely fogyott el, de amikor használtam reggelre friss puha és üde bőröm lett. Hosszútávon viszont a bennlévő káros anyagok nem tesznek jót így kerestem egy "minden mentes" éjjeli krémet ami ugyanígy bejött :)
Akinek nem számít az INCI csak úgy van Vele hogy felkenek valamit, hogy szebb legyen a bőröm, annak biztosan megfelel majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

LUNACICA

2020. december 28.

Nekem nagyon nem szimpatikus,hogy ahogy kezd beszívódni egy része elkezd leperegni,olyan mintha radíroznám az arcomat,ez nagyon kellemetlen,mire lejön az összes krém"morzsa"nem tudom mi marad a bőrmön?!? Illatra kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.