L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2 féle hialuronsavat tartalmaz:

• Nagy molekulasúlyú hialuronsav, a hidratálás és a bőrfelszín simaságának elősegítéséért.
  • Kis molekulasúlyú hialuronsav, amely behatol abőrfelszínbe, hogy elősegítse annak nedvességgel való feltöltését.

igob

2019. november 9.

Nekem is tetszik. Pár napja vettem, szóval már el tudom mondani, hogy nem irritál, nem csíp, nem húz, nem könnyezek tőle. Lágyan, de mégis hatásosan hidratál. Nekem pandamacisak is a szemeim, és úgy látom, a karikákon is segít. Akinek szintén szerencséje van sötét karikákhoz, ajánlom az olyan szemkrémeket, amelyekben koffein van, így ezt is. Ha van rá időm, szoktam használni előtte a szemzselés párnát is.Tetszenek az összetevők, és hogy nincs benne parfüm végre. Szóval eddig teljesen megérős, főleg ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Jane

2019. november 2.

Ahhoz képest, hogy ez egy könnyen hozzáférhető olcsóbb termék, ahhoz képest elárulom, hogy ennél jobb szemkörnyékápolóm még sosem volt! A többivel mindig az volt a bajom, hogy túlságosan vizesek, "vékonyak" voltak a szemem bőréhez, így megfelelő hidratáló hatást egyiknél sem tapasztaltam még. Ez viszont egy illatmentes, balzsamosabb, mégis könnyen felszívódó termék, valóban szépen feltöltötte az amúgy száraz szemkörnyékemet. Biztos, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 2.

Liia

2019. szeptember 24.

A tubus színe nekem nagyon tetszik. A krém nagyon jól beszívódik, és selymessé teszi a bőröm. Nekem bevált :) Illata is kellemes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

VictoryFord

2019. szeptember 6.

A csomagolása egyszerűbb mint a megszokott L'oreal-os szemkörnyékápolók. Könnyű textúrájú,jól eldolgozható krém. Nálam óriási előny,hogy teljesen beszívódik. Szemüveges vagyok,természetesen hosszú szempillákkal és sok szemkörnyékápolót azért nem tudok nappalra is használni mert a szempillám hozzá ér a krémezett részhez majd a szemüvegemhez és így az maszatos lesz. Na ennél a krémnél ez nincs! Piros pont a teljes beszívódásért! Nagyon selymessé varázsolja a szemkörnyéket de ránctalanító hatásról nem tudok beszámolni de ennyi pénzért nem is vártam. Összességében egy jó kis szemkörnyékápolóról beszélhetünk de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.