L'Oréal Paris

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2023. július 25.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2 féle hialuronsavat tartalmaz:

• Nagy molekulasúlyú hialuronsav, a hidratálás és a bőrfelszín simaságának elősegítéséért.
  • Kis molekulasúlyú hialuronsav, amely behatol abőrfelszínbe, hogy elősegítse annak nedvességgel való feltöltését.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Whosthatfitgirl

2024. január 26.

Meglepően jó! 😊 Eddig a Clinique szemkörnyékápoló krémjére esküdtem, de annak magas ára miatt régóta kerestem egy kedvezőbb árú alternatívát. Ezzel abszolút meg vagyok elégedve, tényleg puhább, hidratáltabb a szemkörnyékem és a sötét karikák is halványodtak kicsit. 😊
A kiszerelése is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 26.

A kiszerelése is szuper.

Shenzi

2023. április 7.

Ráncos éppen nem vagyok, kis szarkalábaim vannak, viszont a szemem alatti terület mindig nagyon száraz. Ezért vettem meg ezt. Nem hidratál eléggé, vékony rétegben semmit sem ér, ha pedig vastagabban kenem, akkor kukacosodik. Nagyobb hatást érek el azzal, ha a normál, arcra való hyaluron hidratáló zselémet vékonyan a szemem alá kenem. Számomra csalódás, biztosan nem veszem újra.

Update:
Adtam neki sok időt, reméltem, hogy huzamosabb használat mellett valóban kifejti azt a hatást, amit ígér. Nos, nem.Továbbra is utálom, alig várom, hogy elfogyjon. Azt vettem észre, hogy még nagyon vékony rétegben is kukacosodik, ha reggel felkenek egy picikét, és napközben megdörzsölöm a szemem, ott vannak a kis hurkák. A hidratáló értéke teljesen nulla, száraz marad a bőr a szemem alatt, cserébe jó drága...Vettem közben egy Isana kollagénest, amit esténként használok, hogy legalább akkor kicsit hidratáltabb legyen a szemem, amíg alszok. Komolyan, szánalom, hogy egy noname harmad annyiba kerülő cucc nagyságrendekkel jobb, mint egy világmárka terméke. Lehet, hogy meg sem várom a végét, elkenem gyorsan dekoltázsra, ne is lássam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 7.

Update:

zsannarita

2023. március 30.

Már jó pár hete használom, de nem igazán vettem észre változást, a szemem alatti sötét karikák sajnos nem mentek sehova, de még halványulást sem tapasztaltam. Igazából felkenni nagyon kellemes érzés, puha lesz a bőröm tőle, azonban sminkelni egyáltalán nem lehet rá, és még smink nélkül is érzem ahogy pereg le. Sajnos nem ebben a termékben találtam meg a számomra megfelelő szemkörnyékápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

nikesz13

2023. március 30.

Én a ráncokat szerettem volna halványítani, nem sikerült.
Az állaga tetszik, könnyed, viszont csípi a szemem.
Nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

Én a ráncokat szerettem volna halványítani, nem sikerült.
Az állaga tetszik, könnyed, viszont csípi a szemem.
Nem fogom újravenni.

krisza.hairsyle

2023. március 7.

Nekem bevált. Kevésbé beesett és lila a szemem alja mióta használom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 7.

Nekem bevált. Kevésbé beesett és lila a szemem alja mióta használom

Nbm

2022. október 9.

Nem hasznalom napi szinten, de ha keveset aludtam es reggel taskakkal ebredek vagy nincs szuksegem mely hidratalasra akkor jol jon. Valoban simit es feltolt. Van benne koffein ami nalam kotelezo egy szemkremben. Hamar beszivodik, nem irrital. Osszesegeben nem rossz, reggel kenyelmesebb hasznalni mint
egy koffeines szerumot pl. Akciosan vettem meg junius korul, arfuggo lesz, hogy ujraveszem e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 9.

Yeliz

2022. április 7.

Szeretem, megfelelően hidratál, könnyen beszívódik, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 7.

Szeretem, megfelelően hidratál, könnyen beszívódik, sokáig elég.

OroszBeus

2022. március 2.

Én nagyon szeretem nekem megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 2.

Én nagyon szeretem nekem megfelelően hidratál.

ilditoth

2021. augusztus 4.

Valószínűleg fiatalabb bőrre való, nekem nem hidratál eléggé, száraz marad a bőr a szemem körül. A koffein miatt talán tényleg csökkenti a duzzadást, cserébe mélyek maradnak a ráncok. Elhasználom, de turbóznom kell olajokkal vagy shea-vajjal, de nem vagyok biztos benne, hogy ezek a kencekeverések olyan hatékonyak...
4 csillag, másnak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

4 csillag, másnak jó lehet.

ziadrienn

2021. július 5.

Nem rossz ,de nekem valahogy mégis kevés ,Jobban hidratálhatna

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 5.

Nem rossz ,de nekem valahogy mégis kevés ,Jobban hidratálhatna

Antioxidánsok: Caffeine, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.