L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2012. július 24.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ásványianyag tartalmú por állagú alapozó. Egyedülálló összetételének köszönhetően még a legérzékenyebb bőrűeknek is ajánlott. Tartósítószer- és illatanyagmentes, 15-ös fényvédő faktorral ellátott.
6 árnyalatban kapható.

cinege

Korcsoport: >54
2017. október 16.

nagyon szeretem ezt a pudert, jól használható ecsettel együtt van, természetes hatást kelt a bőrön, nagyon sajnálom, hogy újabban nem lehet kapni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 16.

csicsacska

2016. április 27.

Nagyon-nagyon jó kis darab. Én sajnos egy sötétebb színt vettem és így csak nyáron illik az arcszínemhez. Télen főként árnyalásra használom, de kiváló a fedése is. Nekem egy kicsit durva az ecsete így kabukival használom. Ha találok világosabb színt újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

gfancsa

2015. április 16.

Még gimis voltam, amikor egyik évfolyamtársam evvel alapozott le. Addig könyörögtem, amíg el nem adta nekem. :D Utána elfogyott és sehol sem találtam. Azonban újra találkoztam vele, Finnországban: The minerals, true match termékcsaládjaként. Jött velem azonnal haza :) Én önmagában használom, nekem úgy is tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

lefteye34

2015. február 14.

Annyira nagyon hiányzik!!! A legkedvesebb termékem volt, már külföldi oldalakon is kerestem de sehol sem leltem rá. Azóta már vagy ezer fajta púdert próbáltam de nekem ez volt az igazi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

idea

2015. január 26.

Évekig a kedvenc púderem volt, szerintem 8-nál is több dobozt használtam el belőle. Évente kétszer vásároltam be belőle, és alapozó felé vittem fel, és nagyon szép, egyenletes fedést tudtam elérni vele. A praktikus kiszerelése miatt mindig a táskámban volt, és 5-6 óra elteltével felfrissítettem vele a sminkemet, ha szükségét éreztem. A D4-es árnyalatot használtam, de már másfél éve hiába nyomozok utána, eltűnt az üzletek polcairól. Az Asia Centerben lehet még belőle kapni, de pont az én árnyalatomból nem találtam már sehol. Ha valakinél van elfekvőben, vagy tud olyan helyet, ahol még be lehet szerezni, az ne tartsa magában! Vendégem egy bambira, vagy választhat az "én soha nem fogom elhasználni, mások pedig ódákat zengenek róla ezen a fórumon is" kozmetikumaim közül egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

vicuri1014

2014. december 28.

Régen gyengébb alapozóra vittem fel, vagy csak önmagában, de nagyon nagyon szerettem! Sajnos már nem látom :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

csontosmeggymag

2014. december 5.

Édesanyámat nagyon meg lehet venni ezekkel, a "természetes", "ásványi", "öko", "tartósítószermentes" és egyéb egészséget sugalló címszavakkal. Jó régen futott ebbe bele. Akkor lehetett 40 éves. Olyan ijesztően nézett ki ez után a por után, mint egy foltos boszorkány. 10 évet öregített rajta.
Azt hiszem még Penelopé Cruz volt ennek a terméknek az arca. Én használtam el tini koromban, de nem emlékszem milyen volt. Szerintem semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

killerqueen

2014. október 6.

Hu de utaltam!! Se onmagaban, se alapozo fole nem volt szep, nekem foltos lett es nagyon kiadta a porusaimat amik egyebkent nem is lathatoak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

Naturmeo

2014. július 9.

Nagyon szép egyenletes arcszínt ad, szépen mattítja a csillogó bőrt. Praktikus az ecsetes megoldást, nem igazán szoktam alapozót használni, de ez a púderszerű állag bejött. Nem lesz maszkszerű az arc, jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

samuhenrietta

2014. július 5.

Nagyon szeretem ezt a púdert, jó alapozó fixálására is és alapozó nélkül is jól fed, az ecsete nagyon jó. Ennél jobb púdert nem találtam még. Kár hogy itthon nem lehet már kapni, legalább is én nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice