L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2011. június 5.

Juuice

2016. május 14.

Nekem még mindig van benne, a 20as árnyalatból. Szép a színe, jól megy a bőrömhöz, de ritkán használom. Imádom ezt a kivitelezést, de ügyeskedni kell az ecsettel, hogy ne vegyek fel túl sokat vele. Elég tartós is, és nem tudom, mi van benne, hogy még mindig használható és nem romlott meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Vicus

2014. május 1.

Nekem is a 30-as árnyalat van meg, szép kis barackos enyhén csillámos rózsaszín. A csomagolás tényleg nagyon rossz, de a cucc jó, bár teljes áron tuti nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

szusmus

2014. február 6.

Az első pirosítóm, egy barátnőm használta, kipróbáltam, és nagyon megtetszett a termék, tökéletes árnyalatot sikerült választanom (50). Ritkán használom, így valószínűleg életem végéig elég lesz. Meg kell tanulni bánni vele, eleinte nekem is gondom volt a felvitellel, de aztán belejöttem. A csomagolás viszont kétségbe ejtő, kb a második utazásomkor berepedt a tartója, azóta meg már félek magammal vinni bárhova is, mert rettegek, hogy teljesen eltörik. Jó cucc, otthoni használatra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 6.

Nicole7

2013. április 20.

Nagyon szép színe van, és tartós is, de kicsit nehéz megoldani a felvitelt mert a saját ecsete túl kicsi, ahhoz hogy szépen el lehessen dolgozni a port.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Kodi

2013. január 12.

Szerintem magával a termékkel nincsen gond, de hihetetlenül rossz a csomagolás! Saját ecsete felveszi a port, de nem lehet szépen eldolgozni, mert túl kicsi, és nem erre való. Ha nagyobb ecsettel nyúlok bele, az túl sok port vesz fel=bohóc leszek. Egyedül utazáshoz tudnám elképzelni, de mint lejjebb olvastam, ahhoz meg törékeny. Áh, nagyon gáz és sok pénzt adtam érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

Glara

2013. január 1.

Nagyon nagyon szeretem, a 40-es árnyalatból vettem két tégellyel is. Még a kis ecsetét is szeretem, egészen jól adagolja a festéket. Egyedüli hibája, hogy a műanyag minden tégelyemen hosszában elreped egy kisebb ütéstől is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

turbolya

2012. november 14.

Lehet, hogy már nem gyártják, de kapni azért még lehet. Nekem nagyon bevált, szép barackrózsaszín (30-as), diszkrét csillámokkal, természetes hatású, egyenletesen terül, könnyű eldolgozni, jól belesimul a bőrbe, tartós, és tényleg egy életre szóló mennyiség. Az ecsettel sincs semmi bajom, örülök, hogy egyben van az egész, nem kell külön ecsettel bajlódni, csak mivel nincs szára, ezért kifejezetten csuklóból kell "működtetni".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 14.

coffelove

2012. június 27.

Jól pigmentált és a szín is szép. Az egyetlen hiba a csomagolás. A hozzá járó ecset nem profi, viszont a rendes pirosító ecsetet meg nem lehet belemártani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

Yndre

2012. március 11.

Szerintem ez a kiszerelés egyáltalán nem praktikus. Az ecset túl kicsi, nagyobb ecsettel szebben lehet felvinni a pirosítót. Sajnos egy párszor el is ejtettem és a kis műanyag sok helyen elpattant, onnan pedig egyfolytában szivárog a por. (Egyébként valahol azt olvastam, hogy törhetetlen. Ez nem igaz.) A másik ok amiért nem vált be, hogy nagyon rossz árnyalatot választottam magamnak, de ez már az én bénaságom volt...
Valamint utazáshoz sem túl praktikus, sajnos nem túl neszesszer barát a formája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

bunny00

2012. március 5.

Sokat hasznaltam. nekem valahogy ez az ecset nem jon be. en szeretem nagy ecsettel felvinni a pirositom, jobban el tudom vele dolgozni. szep szinekben kaphato, es tartos viszont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.