Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2599-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angiecicc, Módosítva: 2016. november 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2599

4 típusú szemhéjpúdert tartalmazó kollekció: Nude, Lumiére, Smoky és Matte

Ár: 2599 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 300 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost és személyes
L'Oreal Color Riche L'Ombre Pure Szemhéjpúder 205 Nude árnyalatban
Ár: 500 Ft , Eladó: Dii
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest (és Debrecen), fizetés: Személyes átvétel Budapesten, időnként Debrecenben, postázás esetén utalással
karaibrahimgil

2018. október 22.

Lumiere 502 Quartz Fumé (barna) és Smoky 301 Escape in Bordeaux (lila) árnyalatokban van meg. Összességében szeretem őket, mert kicsik, jó áron vannak, és szépen pigmentáltak. Közepesen tartósak, ezért néha bevizezett ecsettel használom őket (bár igaz, akkor kicsit sötétek a hétköznapokra). De még így sem rosszabbak tartósság tekintetében az Estee Lauder Pure Color Envy mono szemhéjpúderénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

kiscsillag1990

2018. február 19.

Abszolút kedvencek! Elég sokat sikerült beszereznem belőlük, szinte mindegyikkel meg vagyok elégedve. Gyönyörűek a színek, a pigmentáltság, a textúra... Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

kervivena

2018. január 2.

Kiárusítás alkalmával vettem. Ez kb 2 éve volt és azóta is majdnem a fele megvan még. Igaz, én időszakosan alkalmazom, mert késő nyárral és ősszel használom a hétköznapi sminkem alkalmával. Erre egy fekete tusvonalat teszek és kész is a szemsminkem. Szerintem nagyon szépen pigmentált, közepes a tartóssága. Egy picit fura az állaga, mert majdnem krémes hatást kelt, és az én terméket így nehezebben lehet elsatírozni, mint egy ténylegesen poros terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

kakaska

2017. szeptember 5.

Kiárusításon vettem én is a fekete (noir c'est noir) és a pinkes-bézses (la vie en rose) nevű matt árnylatokat. Nagyon szép színűk van, a feketét a szemem kontúrozására használtam eddig, arra nagyon jó. Tartós és nagyon pigmentált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

mellcsiii

2017. június 2.

Kiárusításon + fél áron sikerült megvenni az olívazöld/keki színt és szerintem ez gyönyörű! Imádom az ilyen színeket, de nehéz igazán szép metálfényűt találni belőle, de ez már közel jár a tökéleteshez! A tartósságán lehetne mit javítani, de egy jó szemhéjalap megoldja. Az állaga, kezelhetőség, pigmentáltság tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Kodi

2017. február 1.

Ez nem L' oreál szemhéjpúder, ez egy borzadály! A Smoky típusból van meg az ezüstszürke szín, amely egy szép vizes csillogást kölcsönözne a szemhéjnak, ha működne. A termék nagyon puha, ecsettel sem lehet felvinni, sosem nyúltam bele ujjal, mégis rövid idő alatt olyan lett a felülete, mint amikor a Douglasban kihelyezett jó minőségű szemhéjpúderekbe ötezer ember belemászik ujjal és egy idő után az ujjak zsírrétégétől és a levegő páratartalmától bezsírosodik a felület... na ez alapból ilyen. Ha mégis felkinlódja az ember lánya valahogy, azzal kell szembesülni, hogy a termék, még alapozóval sem tart semeddig sem. Botrány! Korábban a L' oreál kockamonok voltak a legjobb szemhéjpúdereim, ma is kifogástalanok, de ez?! Kritikán aluli. Csodálkozom, hogy mert amúgy egész jó véleményeket kapott ez a termék, elképzelhető, hogy csak ez a szín ennyire rossz, de innentől kezdve nincs kedvem kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

gioia

2017. január 13.

3 db matt szín van meg belőle (szürke, nude és világosrózsaszín). Krémes, puha, tartós, könnyen satírozható. Ha lenne egy lilás-taupe árnyalat, az lenne a tökéletes szemhéjpúder :) Kicsit drága, de kuponnal, akciósan mindenképp érdemes megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

szilvia.bano

2016. december 6.

Nem beszélnek sokat ezekről a szemhéjpúderekről, pedig jók. Nekem a burgundi árnyalat volt meg, azt is szerettem, de most a l'ombre pure van soron, és ezt jobban ki tudom használni Szép, egész szemhéjra való szín, nagyon jól pigmentált, bársonyos a tetxtúrája, nem porol, mindennemű szemhéjalap nélkül is tökéletesen megmarad. Legfeljebb egy kis korrektort teszek a szemhéjamra előtte, de van, hogy még azt se.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Ivett25

2016. november 14.

Hibája, hogy applikátorral is nehéz felvinni, nemhogy ecsettel, ujjal pedig olyan szépen nem lehet eldolgozni. A színek egyébként nagyon pigmentáltak, szép a fényük. Kicsit borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

bianka093

2016. november 12.

Nekem ketto db van meg ebbol a termekbol. (100-as matt fekete es 306-os fenyes arnyalat). Erdekes, mert a feketet nagyon nehez felvinni, sot meg foltos is. A masik, fenyes szinnek , puha, selymes, konnyen felviheto allaga van. Osszessegeben 4-esre ertekelnem ( a fenyes felpontozta)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.