L'Oreal  Derma Genesis Nappali Krém

L'Oreal Derma Genesis Nappali Krém

Ár:   5554 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: borskriszta, Módosítva: 2020. február 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

andrea1001

2013. szeptember 12.

Sajnálattal olvasom a rossz véleményeket.Én csakis a jót tudom róla mondani......ha fáradt nyúzott a képem a tükörbe akkor csak rákenem a krémet és máris több évet fiatalodok...kisimul az arcom...egy kisboltba dolgozok és ezt a vásárlok is észrevették.....Én a tescoba vettem potom pénzért kiárusitották,,nagyon megbántam,hogy nem vettem többet.Sajnálattal olvasom,hogy a termék meszünik de helyette kiprobálom amit helyette ajánlanak a fiatalság kódot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

jibjab

2013. március 24.

A koromnak és a bőröm igényeinek megfelelő volt. Kombinált bőrre kicsit zsírosnak tűnt felvitelkor, de kb. 30 perc alatt megfelelően felszívódott. Igaz, ősszel és télen használtam, lehet, hogy nyárra sok lett volna a zsírosabb részekre. Akciósan vettem a DM-ben, féláron volt és még egy 15%-os kupont is beváltottam, így nem bántam meg. Teljes árat sosem adtam volna érte.Várakozásaimhoz képest elég jól teljesített. A fényvisszaverő pigmentek ragyogást és egyenletesebb színt adtak a bőrömnek, ami nekem fontos, mert elég egyenetlen a bőrszínem. Ha vártam egy kicsit, hogy felszívódjon és nem azonnal sminkeltem, akkor smink alapnak is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 24.

Ria13

2013. március 17.

@krikri
Abszolút igazad van...A rémkirály kategória, ahogy-sajnos-szinte az összes termék, ami a nevükhöz köthető...Egyszerűen nem is értem, miért vesz még bárki bármit tőlük.Uez a hajápolóikra is igaz, a Kerastase az én hajamnál suicid hajlamokat idézett elő.Mindezeket persze horror áron, mert megérdemeljük..:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

@krikri

Shanin

2013. január 26.

Hu hat ez borzaszto rossz:-[ Akciosan jutottam hozza a DM-ben, eredeti aran eszembe se jutott volna megvenni. Kellemetlen az illata, furcsa az allaga, egyaltalan nem hidratal, hamlik utana a borom, nem kicsit. Nekem 3 pumpalasnyi mennyiseg kell egy hasznalat soran, ami nagyon sok. Nem szeretem hasznalni, nem erzem hogy barmifele poziriv hatasa lenne a boromre, sot... Nem ajanlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 26.

minaya

2013. január 2.

Közepesen gyorsan szívódik be, rendesen hidratál, de kicsit ragacsos érzést hagy maga után, pedig egészen keveset használtam csak belőle. Viszont puha, selymes lett tőle a bőröm. Zsíros bőrtípus esetén a kelleténél kicsit több ez a krém. Sajnos átfényesedett a púder, így zsíros/kombinált bőrre nem igazán ajánlom, és ezért jár a mínusz csillag! Az apró csillámtartalma ellenére sem "zsíros hatásúként" ragyogott a bőröm, hanem természetesen egészséges fénye volt, viszont érzésre megmaradt a ragacsos-zsíros érzés, így ezért jár a mínusz.
A ránctalanító tulajdonságáról nem tudok nyilatkozni, mivel én megelőző jelleggel használom (L'Oreal tanácsa 20-29 éveseknek!), de egyelőre nem lettem ráncos tőle, mint a korábbi véleményezők.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

LollY

2012. június 17.

Nekem tetszett. Apró ráncokat eltüntette. Nem konnyezett tőle a szemem mint a többi kremtol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 17.

pihko

2012. május 1.

Pár éve egy tubust végighasználtam, nem mondanám, hogy rossz volt, de különösebb hatást nem éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

Krikri

2012. április 4.

Ennyi pénzért ilyen sz*rt (bocsánat, de erre nem találok más szót)eladni. Egyszerűen nem is érte, hogy a L'oreal, hogy engedheti ezt meg magának. Bár ha jobban bele gondolok... nem nagyon vásároltam még tőlük semmit, amivel nagyon meg lettem volna elégedve. Ennek a krémnek elég fura állaga volt, amint felkentem az arcomra azonnal elkezdett égni. Semmit nem hidratált, sőt feszült tőle a bőröm. Borzalom. Nem is volt lelkem elajándékozni, ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó segédanyag

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag