L'Oreal Paris

Ár:   1820 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: maaya83, az összetevőket feltöltötte: hkajuna, Módosítva: 2015. január 21.

Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajszínező festék kettős technológiával. Ideális már festett, vagyérzékeny hajra, natúr hajra és ősz haj fedéséhez.

• Ammóniamentes
  • Nincs elkötelezettség, nincs lenövés
  • Ragyogó fény és hihetetlen puhaság
  • Gyors felviteli és hatóidő

Nora85

2019. július 15.

Sajnos nekem nem valt be. Színe szép természetes, de a 3. hajmosassal teljesen lejott az ősz szalakrol... Aki nem oszul, annak jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

hkajuna

2019. június 27.

Korábban 5-6 alkalommal használtam hajfestések között, az erősen kifakult hajszínem színfrissítésére, illetve hajfestéses korszakomat megelőzően az ősz hajszálak befedésére. Használatával szép természetes hajszínt értem el, vöröses mellékhatás nélkül, az ősz hajszálakat pedig teljesen befedte. Ami meglepő volt, hogy a hajamat egyáltalán nem szárította ki, még 4 hét után is selymes tapintású, fényes volt tőle. Az ősz hajszálak csak 4 hét elteltével kezdtek el látszódni. Mivel szeretnék felhagyni a kémiai színezőkkel, hajfestékekkel, most a Hennát próbálom ki, amely ha hosszútávon nem válik be, a DiaRicchesse jó alternatíva lehet a jövőre nézve, mivel nem kell hozzá olyan erős színelőhívó emulzió (1,8%-4,5%-ig) a kívánt hajszín eléréséhez, ezért kíméletesebb is a hajhoz. Plusz gyorsan megvan a változás hisz 20 perc a hatóidő, amire érdemes odafigyelni, mert minél több időt hagyjuk a hajon, annál sötétebb lesz a szín.

Frissítés: A régi L'oreal tartós hajszínezőmet nagyon szerettem, társam volt 7 évig, mert nagyon természetes csodás hűvös csokoládébarna színt eredményezett, de kb. két hétig. Aztán napról-napra, ahogy kopott a festék kezelhetetlen, egyre fakóbb és szárazabb lett tőle a hajam. Az évek során nagyon sokat veszített a rugalmasságából és a vastagságából is, ráadásul eszelősen száraz és göndör is lett az utóbbi időben. Már nem az a szép göndör loknis, amilyen régen volt. A téli időszakokban a szín és a frissesség, kezelhetőség jobban megmaradt, de nyáron már szinte egy hét után úgy néztem ki, mint egy cirokseprű. Szóval L'oreal Diarichesse ide vagy oda sajnos be kellett látnom, hogy ha szép és csodás hajkoronát szeretnék még viselni jó pár évig, akkor váltanom kell. Igy elkezdtem kacsingatni újra a natúr hajfestékek felé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 27.

Easy Come Easy Go

2016. november 7.

Több, mint másfél éve használom, most már csak a tövemet festem vele. 5.31-et használtam nagyon sokáig, ami egy gyönyörűszép csokoládébarna szín, majd most nemrég áttértem a 6.23-ra, ami egy kicsit világosabb, aranybarnább árnyalat, de mindkettő szín gyönyörű. Isteni finom illata van, és iszonyat fényes tőle a hajam. Igazából amióta ezzel van festve a hajam, főleg amióta csak a töve, sokkal jobb állapotú a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

edo328

2016. július 28.

Borzasztó! Több festéket/színezőt használtam már Igora, Wella...ettől még a 900 Ft-os Silky is 100x többet ér. Vékonyszálú, egyenes, selymes könnyen kezelhető hajamból sprőd, drót szerű lett. 5+6 keveréke, a hozzá tartpzó előhívóval, 15 perc hatóidővel korom fekete. Ami lényegében nem probléma, mert kb a 4.hajmosás után az előző festés utáni lenövés ugyanúgy látszik. Nincs ősz hajszálam, csak nagyon se színű a hajam. Gondoltam megpróbálom de folyamatosan csalódok. 6 ezer Ft volt a 2 festék előhívóval. A fele megmaradt de a kukában fog landolni. Ennyire nem viselte meg a hajamat az sem mikor a kékes fekete hajamból barnát csináltak. A Szőkítő nem szárít ennyire. A fénye jó erre megy az egy csillag 😀 Ja és amugy kegyetlen büdös szúrós szaga van (mint az ammóniás festékeknek ami -elvileg- nincs benne)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

zsuzska80

2016. január 22.

Sokféle hajfestéket használtam, aztán szerettem volna áttérni színezőre. Gondoltam felhagyok a hajfestéssel, bár van egy pár ősz hajszálam. Esetleg azt kihúzom, és marad az eredeti hajszínem :) Nagyon tetszenek a színei, szép természetesek. szinte nem is látszik a lenövés :)))
Igaza van az előttem szólónak. Közvetlenül festés utáni színe is szép, de ahogy telik az idő, minden hajmosás után egyre szebb a színe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

orchidea8627

2013. március 19.

Ezt is használtam már, ez a Diacolor utódja, ugyanazokat tudom róla is elmondani.
Gyönyörű szín, puha, selymes haj. Mindig úgy éreztem színezés után hogy "feltöltötte" a hajam, sokkal puhább volt mint előtte.
Ha újra festésre adom a fejem biztos szétnézek hogy most milyen színekben lehet kapni, remélem bővült azóta a színskála.
Egyedül arra kell vele vigyázni (mint minden színezőnél), hogy száraz, töredezett vagy vékonyszálú hajat jobban (sötétebbre) megfog, világosabbat kell választani.
Ezt leszámítva szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Ezt leszámítva szerintem szuper.

maaya83

2012. október 1.

Szőkítés után evvel a hajszínezővel festették a hajam a szín olyan amilyen a színskálán szerepel de második hajmosásra az igazi.Könnyű a felvitel jó az állaga a hatóidő nagyon jó,mert csak 20 perc.Viszont nagyon szárít!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak