L'Oreal Paris

Ár:   2349 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2349

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

6 különleges virág olajjal, melyek ápolják a töredezett hajvégeket, védik a hajat és rendkívüli fényt adnak a tincseknek. Védi a hajat, erőt és fényt ad neki.

Ár: 2349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: Ginabebi
Állapot: pár pumpálásnyi hiányzik csupán, Helyszín: Budapest XVI. kerület, fizetés: előre utálás után postázás/csomagautomata stb., vagy személyes átvétel
Ár: 1400Ft , Eladó: kbarbara
Állapot: 3x próbált kis mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: --

vvvani05

Korcsoport: < 18
2022. március 15.

Puha lett tőle a hajam, nem nehezítette el, az illata is nagyon jó, de a töredezés ellen nem igazán segített, az én hajamnak ez sajnos kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. március 15.

utasiszilvi

2022. január 29.

Nagyon bevált, már elhasználtam egy üveggel. A hajam sokkal puhább és fényesebb, újravevős. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

Petra1904

2021. december 10.

Ez valami borzalom!Az illata nagyon erős!Száraz hajam van,vasalom,de ettől az olajtól zsírosodott a hajam…Alig várom,hogy elfogyjon 😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

szilvia.bano

2021. november 21.

Száz százalékban egyetértek egyetértek az előttem szólóval. Én ugyanebből a termékcsaládból szoktam rendelni (mert boltban már évek ótan nem lehetett kapni) a selymes olaj krémet is. Azt is megváltoztatták. Most legutóbb a makeup.hu-ról rendeltem meg, mint szoktam, de egy másik terméket kaptam, nagyon hasonló, de mégsem ugyanolyan csomagolással. Sajnos annak is megváltoztatták az illatát, és sajnos nem előnyére. Kellemetlen, parfümös illata van, pedig annyira isteni illata volt az eredetinek. A webáruházban ráadásul nem volt feltüntetve információ arra vonatkozólag, hogy megújították a terméket, és nem csak külsejében, a termék oldalán a régi kép szerepelt. Ez nagy csalódás, ráadásul mindennek tetejében ugyanez történt ezzel a lila kupakos, károsodott hajra való selymes olajjal, ennek nem olyan rossz az illata, de nem is jó, és ezt sem vettem volna meg, ha ezt tudom. Itt is csaknem azonos a csomagolás a régi verzióval, most "csodás olaj" szerepel rajta. Szerintem nem csodás. És a drogáériákban sem volt feltüntetve semmi arról, hogy megújított termék. És most, mikor elkezdtem (volna) használni, derült ki, hogy szar. Ugye megvettem már 2-3 hete, mikor kifogyóban volt az előző. Most csak azt nem tudom, hogy a sima selymes olaj is más lett-e? 2015-ben írtam ide a véleményemet a termékről, azóta használtam, itt a vége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

Yolandaa

2021. szeptember 2.

2021.szeptember 2.
Összenéztem a kifogyott tubusát a mostanival és sajnos rá kellett jönnöm, nem félrenyúltam vagy "beért az illata, míg állt a polcon", egyszerűen MEGVÁLTOZTATTÁK AZ ÖSSZETEVŐKET és az illatot. Kár érte, nekem az előző változat jobban bejött.

2021. augusztus 31.
Még mindig imádom, újravettem! Viszont eléggé meglepődtem, hogy milyen gyógynövényes az illata, először azt hittem félrenyúltam. De nem, csak amíg állt a fürdőszoba polcon gondolom lágyult az illata és én azt szoktam meg. (Vagy hát remélem nem megromlott:D) Száraz és nedves hajon is használom, szuperül beissza és lesimítja a hajat. Egész nyáron hű társam volt a hőségben:)

2021. március 29.
Hátközépig érő festett szőke hajam van, olyan hajolajat kerestem, ami tartalmaz kókuszolajat. Az illata olyan gyógynövényes-virágos, nekem nagyon tetszik. Az állaga folyósabb a megszokott hajolajokéhoz képest, ez is nagyon pozitív, mert jobban el lehet oszlatni a hajhosszon. Hamar beissza és nem hagy ragacsos, zsíros érzetet. Régebben, mikor még vasaltam a hajam, imádtam volna ezt az olajat hogy kirúgja egyenesre, de most, hogy elhagytam, és természetes hullámosan hordom, nem tartja meg a frizurát. Ettől függetlenül nálam eddig 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

2021.szeptember 2.

2021. augusztus 31.

2021. március 29.

by.shorty

2021. június 2.

Már a második flakonnal használom, én is és anyukám is, mindketten szeretjük. Nekem az illata bár erős, de nagyon bejön, a száraz hajvégem csak úgy issza magába :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

Adica

2021. május 16.

Nem hagy olajos érzetet, jól ápolja a hajvéget, egy csillagot az illata miatt levontam, egyszerűen nem tudom megszokni, nekem erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

HD0rii

2021. április 21.

Szerettem volna kipróbálni, de sokalltam érte ennyi pénzt, Glamour napokon akciósan megvettem.
Már értem miért annyi az ára amennyi. Nagyon szép fényt ad a hajamnak, kevésbé szöszösödik és nagyon selymes, puha tőle. Mégcsak 2x használtam, de már most azt mondom, hogy ha elfogy újra fogom venni!!
Na meg amit majdnem elfelejtettem, csodálatos illata van és napokig érezhető a hajamban.✨
Ajánlom fénytelen, törékeny, vékony szálú hajjal rendelkezőknek !!😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

Ajánlom fénytelen, törékeny, vékony szálú hajjal rendelkezőknek !!😁

Timea_1997

2021. április 15.

Nagyon szeretem és nagyon beválik az én hajtípusomon. Nagyon kellemes, erős illata van, igazán puhává varázsolja a hajvégeket de kell neki egy kis idő hogy teljesen beszívódjon. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen, nagyon sokáig elég szokott lenni pedig nem sajnálom... :D többször is újravettem már

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

lauralilla31

2021. április 13.

Leárazva vettem meg, és nagyon örülök neki. Nagyon tetszik ez a kis hajolaj, hajmosás után szoktam mindig felkenni. Nem hagy zsíros érzetet, nem lesz tőle nehéz a hajam, hanem szép fényes és puha lesz. Az illatát pedig nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol