L'Oreal Paris

Ár:   2349 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2349

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

6 különleges virág olajjal, melyek ápolják a töredezett hajvégeket, védik a hajat és rendkívüli fényt adnak a tincseknek. Védi a hajat, erőt és fényt ad neki.

Ár: 2349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 Ft , Eladó: mosztonga
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, XI., Baranyai tér, fizetés: Személyes átvétel

Gabriell

2021. január 21.

Nagyon szeretem, mert gyorsan beszívja a hajam, nem ragad és nagyon jó illata van. Valószínűleg újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

jampiangel

2021. január 13.

Kellemes, finom illatú olaj, néha sikerül túl sokat raknom a hajamra, mégsem nehezíti el. Kell neki egy kis idő mire beszívódik, addig kicsit csapzott hatást kelt a hajvégeken. Teljes árát nem éri meg, akciósan érdemes rá lecsapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Eniko0514

2020. november 27.

Használtam már különböző olajokat, sajnos a hajvégem elég száraz és a legutóbbi szőkítés is megviselte, törik a vége. De ez a hajolaj elég szépen rendbe tartja napközben és úgy érzem kevésbé is törik. Az illata finom, könnyen a hajba dolgozható. Szerintem teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

kiraelek

2020. november 21.

Én nagyon szeretem! Sokáig kitart, nem hagy ragacsos érzetet maga után, ápolja a hajamat, illetve az illata szerintem a következő hajmosasig kitart a hajamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

kisbobitas

2020. október 24.

Nagyon szeretem ezt a hajolajat, mivel nagyon könnyű eloszlatni a hajamon és az illata isteni. Másnap a hajam pihe-puha és fényes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

kitti701

2020. október 17.

Több hajolajat próbáltam már, de ez a kedvenceim közé tartozik. A hajam selymes, puha, fényes lesz tőle az illata kicsit erős, de nekem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

DalmaAnna

2020. október 11.

Nem különbözik kb semmiben a társától, ami szintén ugyanilyen hajvégápoló olaj, csak nem lila a teteje :D De mivel azt is nagyon szeretem, így ezt is ugyanúgy jó volt használni, de szigorúan kevés mennyiséget, és csak hajvégre, mert elnehezíti a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2020. szeptember 5.

Hajvég ápolására kiváló. Kellemes az illata, puhává, selymessé teszi a hajamat, miközben nem nehezíti el. Hajmosás után a már megszárított hajamra kenem,2-3 puffnyi elég. Hajmosások között is szoktam használni. Sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

simpe_dora

2020. augusztus 14.

Hihetetlen hogy mennyire puha és selymes lesz tőle a hajvégem. Ez az első hajolaj amit használok, nem próbáltam előtte semmit, de a sok jó vélemény hatására kipróbáltam és nem bántam meg. Egyáltalán nem ragad a hajam tőle, kb 3 pumpányit rakok a tenyerembe és eloszlatom a hajam végén. Gyorsan megszárad, nem hagy maga után zsíros érzetet és másnap mintha kicserélték volna a hajamat! Festett szőke a hajam, így már kijárt neki egy kis gondoskodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Marcipancica

2020. július 12.

Ár érték arányban kiváló!! Régen a L'Oreal Professional Mythic Oilt használtam, de egy ideje kénytelen voltam olcsóbb alternatíva után nézni, és erre esett a választásom. Őszintén nem sok különbséget tapasztalok, csak ugye ez sokkal olcsóbb. Kellemes nagyon az illata, jól táplálja a száraz, esetemben szőkített hajat. Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol