L'Oréal Paris

Ár:   2349 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

6 különleges virág olajjal, melyek ápolják a töredezett hajvégeket, védik a hajat és rendkívüli fényt adnak a tincseknek. Védi a hajat, erőt és fényt ad neki.

nkiraaa

2024. július 14.

Semmi. Ez az ami előszőr eszembe jut róla.
Nem csinál abszolút semmit. Se rosszat se jót. Elhasználtam mert miért ne, de olyan mintha nem is tettem volna fel semmit.
De az illata jó ! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. július 14.

Semmi. Ez az ami előszőr eszembe jut róla.
De az illata jó ! :D

szilvia.bano

2024. június 11.

Sok évig használtam ezt a hajolajat, és ugyanebből a termékcsaládból rendeltem (mert boltban már évek óta nem lehetett kapni) a selymes olaj krémet is. Sajnos megváltoztatták az illatát ennek is, és ahogy a selymes olaj krémnél, ennél is alig változott a csomagolás (annyi a módosítás, hogy selymes olaj helyett csodás olaj van ráírva), így nem tudtam, hogy meg van újítva, úgy vettem. A krémnek volt a legrosszabb illata, kellemetlen, parfümös (ugye annál is akkor derült ki a változtatás, mikor megkaptam a rendelést- azt már csak online lehetett kapni), de ennek is ilyen semmilyen édes szaga volt, viszont mikor egyszer később megszagoltam a Rossamnnban, kiderült, hogy azóta változtattak az illaton, most ugyanolyan illata van, mint a sima hajra való selymes olajnak. Így valamivel kellemesebb, ez már nem zavaró, de így is sokkal jobb volt az eredeti, aminek isteni virágillata volt. Biztos volt valami oka annak, hogy ez történt, máshonnan veszik az illatanyagot, de én így sajnos nem fogom használni ezt a termékcsaládot, miután elsősorban az illata miatt vettem a selymes olaj termékeket. Másrészt nem tartom korrektnek, hogy ugyanazt az egyébként ikonikusnak mondható terméket más illattal forgalmazzák tovább, akkor csináljanak egy új terméket új illattal, de ez így átvágás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 11.

Thatsit22

2024. május 7.

IMÁDOM, tökéletesen teszi a dolgát!
Csodás az illata, jól táplál, nem nehezíti el a hajam, napokig érződik a hatása. Többnyire mosás után, de a hétköznapokban is használom ha szükségét érzem, szinte a hajam egészén kivéve a hajtőtől kb. 15 centire.
Vékonyszálú, eredetileg is szőke, sok hajam van. Nem erősen sérült, szimplán szőkített, több ápolásra/ táplálásra van szüksége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 7.

IMÁDOM, tökéletesen teszi a dolgát!

AuroraMoon13

2024. április 26.

Instagramon több külföldi beauty gurunál találkoztam a sima változatával, pont akkor, amikor nálunk is nyílt Rossmann. Elmentem, hogy megveszem, de megláttam ezt a verziót, hogy kifejezetten vékony hajra való, jött is velem haza. Na azóta a felét elhasználtam, néha napi 2x, néha 1x, de a lényeg: bármennyiszer használom, nem zsírosítja a hajam, de ápolja és könnyen kezelhetővé teszi. Szerintem tényleg csodaszer! És nagyon jó az illata! :) Biztos újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 26.

pacsirta26

2024. március 25.

Nagyon szereti a száraz, hullámos hajam ezt az olajat. Kb. mindennap használom kifésülés után, szép fényes és hidratált lesz tőle hajam. Mióta ezt használom kevésbé töredezik a hajam és az illatát is imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 25.

duchess_g

2024. március 16.

Egy fokkal kevésbé sz.r, mint a sima változat. Ennek ilyen virágosabb illata van, mint az extraordinary oil vonalnak. Viszont ez is elnehezíti, zsírosítja a hajat (egy minimálisan talán kevésbé, mint a sima és ez inkább matt mint csillogós fényes). De ettől is mint a másiktól viszket a fejem. Nagyon rosszak szerintem ezek a L’Oreal-os olajak, nem értem a hype-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 16.

Nadett67

2024. február 4.

Az illatát imádom, de sokáig nem marad a hajamban. A hajvégeimet nagyon jól hidratálja. Minden nap használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 4.

nemethlizs1

2024. január 24.

Imádja a hajam! Már nem toredezik a vége. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Imádja a hajam! Már nem toredezik a vége. :)

Klau04

2023. december 9.

Naponta kétszer is használom, a hajam nagyon szereti, gyorsan beszívja. Növeszteni szeretném a hajamat, ehhez elengedhetetlen a hajvégek hidratálása és ez az olaj nagyon szépen teszi a dolgát, puhítja a hajat! Hajmosás után is szoktam a még nedves hajamra kenni, nagyon jót tesz neki. Az illata is nagyszerű, ár-érték arányban szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 9.

Betti_9

2023. november 29.

Szerettem, gyorsan beszívodott, nem töredezett a hajam. újra vevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 29.

Szerettem, gyorsan beszívodott, nem töredezett a hajam. újra vevős

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)