L'Oreal Paris

Ár:   2349 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2349

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

6 különleges virág olajjal, melyek ápolják a töredezett hajvégeket, védik a hajat és rendkívüli fényt adnak a tincseknek. Védi a hajat, erőt és fényt ad neki.

Ár: 2349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Krtek1

2019. május 23.

Nem vagyok egy szakértő az olajok terén, fényesíteni fényesít, de nem tudtam eldönteni, mennyire érzem táplálónak, inkább, mintha rajta ült volna a hajon. Mindenesetre az illatát szerettem, meg azért védte is a hajat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

96viktoria

2019. május 15.

Sok hajolajat kipróbáltam már, Dove, Isana, Alfaparf és még sorolhatnám, de merem állítani, hogy ez mind közül a legjobb! Az illatát annyira én nem érzem, sőt egyáltalán nem, de ez nem is annyira fontos mert gyönyörű lesz tőle a hajam. Hajmosás után szoktam felvinni belőle a hajamra és nagyon szépen lezárja a töredezett hajvégeket, selymes, puha tapintású lesz tőle 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

kovacsv05

2019. május 11.

Kb 2 éve használom minden hajmosásnál, még mindig félig van. Imádom, nem zsírosít, puha, fényes és illatos lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

schnau.adelle

2019. április 23.

Nagyon finom illata van. Könnyen fel lehet vinni. Szebb lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Nagyon finom illata van. Könnyen fel lehet vinni. Szebb lesz tőle a haj.

tiri

2019. április 9.

Garantáltan újravevős!Az illata valami elképesztő és iszonyatosan puha és látványosan szebb lesz tőle a hajam!Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

annajeney

2019. március 15.

Amennyire rühellem a fújós balzsamot ebből a termékcsaládból, olyan könnyen vettek meg engem ezzel kilóra. Árban kicsit sokalltam, mivel az avonos olajat használtam régebben. Viszont ez köröket ver arra hatásában. 100 ml a kiszerelés, ebből kb 10 ml ha elfogyott 5 hónap alatt. Pedig használom bőszen, minden hajmosas utan 3 naponta, van, hogy két hajmosas közt is. Mikor megvettem nem számítottam arra, hogy ilyen kiadós lesz. A hajam állaga alapvetően szörnyű. Sprőd, kefés végekkel, cserébe bitang hosszú és sűrű , hogy teljes legyen az öröm fésülködéseknél. Ez az olaj elérte, amit még semmi, soha. Csillog, illatos, puha napokig, jól formázható, könnyen kezelhető. Sorolhatnám végtelenségig a pozitív változásokat. Kiemelném, hogy egyáltalán nem zsírosít engem, pedig nem csak a végeken használom, hanem kb a hajhossz felén. ( 30 cm ).
Tipp : én úgy használom, hogy frissen mosva még vizesen kenem fel a hajamra ezután hagyom megszaráradni, így kifésülő spray sem szükséges. Mondanám szívből, hogy újra veszem, de lehet nyugdíjba megyek, mire elfogy az első üveg. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Cukiduda

2019. január 17.

Nedves hajra használom, a száraz és vastagszálú hajamra egyszerűen muszáj ilyen terméket is alkalmaznom.
Én hajolaj-hajolaj között az áron és illaton kívül nem vettem még észre különbséget.:)
Általában váltogatom őket, Balea-Alfaparf-Aussie-Elséve.
Szépen teszi a dolgát, finom illata van, remekül hidratál. Az említettek közül ez a legkellemesebb illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Általában váltogatom őket, Balea-Alfaparf-Aussie-Elséve.

vivienvandaa

2019. január 6.

Megvettem.. elhasználtam.. nem vagyok tőlle elájulva.. ! Más olajok sokkal jobbak!! Pl.Lorealnak a sima arany selymes olaja is jobb!!! De az tetszik h az utolso csepp olajat is kilehet belöle szedni!! Nem zsírosítja a hajat!!! De nem egy csodaszer az is biztos!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 6.

KisPicúr

2019. január 2.

Igazi csodaszer! Egyszerűen imádom! Egy drágább argánolajos hajvégápolót váltottam le erre, ég és föld a különbség. Az illata csodálatos, sokáig lehet érezni a hajamban. Hajmosás után szoktam bekenni a hajam végét vele, tökéletesen beszívja, ahogy megszárad. Egyszerűen megtölti élettel. A végeredmény, illatos, puha, fényes haj. Nagyon-nagyon ajánlom! Legszívesebben 10-est adnék rá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

verus086

2018. december 23.

Ez egy csodaszer! Az én ultra száraz, seprűszerű hajammal egyszerűen csodát tesz! Nagyon régóta kerestem az IGAZIT, azt az olajat ami tényleg szuper puhává és selymessé varázsolja az én loboncomat, és végre megtaláltam! Hajmosas után a hajam also felet kentem be vele és nem akartam hinni a szememnek másnap reggel mikor a szokásos száraz borzalom helyett egy selymes, lágy esésű haj fogadott a tükörbe nézve :) szoval számomra 5****, remélem sose vonják ki a forgalomból!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol