L'Oreal Paris

Ár:   2349 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2349

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

6 különleges virág olajjal, melyek ápolják a töredezett hajvégeket, védik a hajat és rendkívüli fényt adnak a tincseknek. Védi a hajat, erőt és fényt ad neki.

Ár: 2349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Olív

2020. január 8.

Nagyon jó készítmény, bátran ajánlom! Az én hajam hosszú, erős szálú. Egy olyan szert kerestem, ami kicsit megszelidíti, puhítja. Próbáltam hajszárítás után a hajvégekre, de úgy nem értem el a megfelelő hatást, sőt, azt vettem észre, úgy sprőd lesz a hajam tőle. A legjobb, ha a törölköző száraz hajra teszek egy adagnyit, a teljes hosszra. Persze, gondosan ügyelek arra, hogy a hajtövemre ne kerüljön. Hajszárítás után így nagyon puha, selxmes lesz a hajam napokig. És talán nem is annyira zsírosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

racheldawes

2020. január 5.

Update: Sajnos hosszabb távon már nem bizonyult túl hatásosnak, nem éreztem különösebben, hogy hidratálná a hajam, illetve csak az első pár használat során eredményezett selymességet és puhaságot.

Az illata nekem sem tetszik különösebben, viszont a hatása már annál inkább: selymes, puha és könnyen kifésülhetővé válik tőle a hajam, és ez az eredmény tartós is marad. Nekem elég sokáig kitart egy kis flakon, heti két használat mellett is. Szeretek kísérletezni a hajápolási termékekkel, de ezt az olajat bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

grootvagyok

2019. december 8.

Szeretem ezt a hajolajat, szépen ápolja a hajvégeimet, pedig sokszor teszem ki a hajvasaló hőhatásának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

biju94

2019. november 24.

Az illata nekem nem jön be, viszont 1050FT-ért jutottam hozzá, szóval abszolút megérte 100ml nagyon sokáig elég lesz.
Jó kis termék, átlagos, nyílván nem tesz csodát a törött végeket nem hozza helyre, de azért a tudat nyugtat, hogy vmivel hozzájárultam a hajam "egészségéhez". Nem zsírosít ez plusz pont.
Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Újravevős.

Eperkelany

2019. november 11.

Nagyon könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Heti 3-4szer használom, puha, fényes tőle a hajam. Drága, hamar el is fogy nekem, mert 5 pumpálást rakok alkalmanként a hajamra. Már újravettem, mert nagyon szeretem, és mert úgy érzem, ha bevált minek kísérletezzek más termékekkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

GDora

2019. október 25.

Szeretem ezt az olajat, szép puha lesz tőle a hajam. Minden nap használom és nem zsírosodik tőle jobban a hajam, mint nélküle. Azért adok 4 csillagot, mert hiába nem zsírosít, lehúzza a hajam, amitől lapos az egész egy nap után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

GrabdeBelvedere

2019. október 24.

Szerettem az illatát, álom volt kifésülni a hajam. Csak a hosszára használtam, nem rendszeresen. Elnehezítette, hamar koszosnak éreztem utána. Nem vettem újra, másikat használok azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Sandrine

2019. október 23.

Imádom ezt az olajat. Hajvégápolónak használom és nagyon szép tőle a hajam. Szépen fénylik és egészséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Audry1

2019. szeptember 16.

Az illatát szerettem, állagra is megfelelt. Persze ez sem egy csodaszer, legalább is nem akármennyire roncsolódott hajat tekintve, de nem nehezítette el a hajamat (végre egy). Mondjuk én szedtem a használata mellett vitaminokat és figyeltem az étkezésemre is, lehet ezek javítottak valamennyit a hajamon. Összességében 4 csillagot adok, ennél olcsóbb terméket is találtam már, ami tökéletesen hozta, amit elvártam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

terika

2019. szeptember 14.

Nagyon jót tesz a hajamnak,puha,seles tapintású lesz tőle,és hamar beszívódik.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Nagyon jót tesz a hajamnak,puha,seles tapintású lesz tőle,és hamar beszívódik.😊

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol