L'Oreal Paris

Ár:   1309 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1289 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: black_cico, Módosítva: 2013. március 17.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1289 Ft

Az Elseve Total Repair Extreme sampon újra gyönyörűvé varázsolja a töredezett, száraz, igénybevett hajat.

Ár: 1289 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Zood

2020. január 31.

Mindig vissza térek az elseveheh ha esetleg vmi mást is kipróbálok mindig rá jövök h nem kellett volna. Jól habzik így nem kell sok a hosszú hajamra. Nem nehezít el és nem zsírosít nem gubancolodik a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

rammy717

2019. október 2.

Át-érték arányban szerintem a L'OREAL Elseve samponok a legjobbak. A hajam gyorsan zsírosodik, de ezekkel mégis kibír 2-3 napot. A hajvégem pedig száraz, és töredezett. Csodát nem művel önmagában a sampon, de szinten tart (természetesen kell mellé hajvégápolót használni, mint minden sampon mellé). Az illata kellemes, jól habzik, megfelelő az állaga. Az ára átlagos. Ami olcsóbb, tuti rosszabb (próbáltam már), és nem rosszabb mint egy drágább sampon. Elégedett vagyok vele, ebből a típusból vásároltam eddig a legtöbbet.
Orsolya0719: Biztos vagyok benne, hogy hibás volt a termék, mert alapvetően nem ragasztja össze a hajat. Több évvel ezelőtt én is kifogtam egy ilyet, ami a kukában végezte. Azóta csak német drogériákban vásárolok (Müller, dm), és nincs vele gond. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Orsolya0719

2019. szeptember 1.

Kimondottan szörnyű. Alapból szép fényes hajam van, ettől teljesen matt, és mintha nem lehetne teljesen lemosni, ragad tőle a hajam. Amúgy nagyon finom illata van, de tapasztalatom szerint más pozitívuma sajnos nincs. 4 használat után landolt a kukában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Pandi90

2019. augusztus 28.

Az illata jó, habzik, de sajnos elnehezíti a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Az illata jó, habzik, de sajnos elnehezíti a hajam.

Sziszikee58

2019. augusztus 1.

Nagyon finom illata van, hihetetlenül jól habzik, (ezért kevesebb is elég belőle), és jól is tisztít. Puha, szép lesz tőle a hajam. Eddig nagyon tetszik. Ráadásul féláron jutottam hozzá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Panni21

2019. június 4.

Az első héten nagyon tetszett, látványosan javult tőle a hajam állapota, az egyetlen, ami zavart, hogy mintha nem lenne olyan fényes, mint más samponokkal, holott alapból is kifejezetten fényes hajam van, talán ez az egy tulajdonsága, amivel sose volt gondom.
Most ott tartok, hogy nemhogy nem fényes, de teljesen matt a hajam még napsütésben is, és már aznap délutánra zsíros, másnap reggel meg mint aki egy hete nem mosott hajat.
A hajam töve valóban gyorsan zsírosodik, de azért nem ennyire. A hossza kifejezetten száraz, ezt mondjuk jól ápolta, de összességében nem az én hajamnak való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

annamariasari

2019. május 22.

Nagyon elégedett vagyok vele. Szép sima lesz tőle a hajam. Könnyen kifésülhető. Az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Szlilla0504

2019. január 25.

Selymes, fényes és puha! Sampon, balzsam és pakolás szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Selymes, fényes és puha! Sampon, balzsam és pakolás szerelem.

Zsuzsi216

2018. november 12.

Nagyon kellemes kis sampon. Nem adok rá öt csillagot, mert a végeredmény nem teljesen az, amit vártam.
A hajam fényes és puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

A hajam fényes és puha lesz tőle.

Ezisen

2018. október 16.

Többeknél is olvasom, hogy zsíros meg vékony hajra használták, és nem lett tőle jó, és nem is értem, miért használ valaki zsíros hajra olyan sampont, ami kifejezetten károsodott hajra való.
Én teljesen meg vagyok vele elégedve, mert egészen csúnyán sikerült hidrogénnel szerkezetileg roncsolni a hajam, ha ezzel mosom, akkor egészségesnek tűnik, vizesen nincs az a gumis érzet, szárazon nem töredezik, nem seprű száraz. (Igaz minden alkalommal használom hozzá a balzsamot, a hajpakolást, a total repair szárazbalzsamot, meg olajat, de az én hajamra így muszáj.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak