L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esther, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

A sárgarepce és a sárgabarack növényi olajaival készült. Gyengéden tisztítja, táplálja és megóvja a kiszáradástól a száraz hajat. A hosszantartó ápoltság élményét nyújtja. Innovatív szulfátmentes generációja kíméli a hajat, tartalmas, puha, kellemes illatú habot képez a bemasszírozáshoz. A szulfátmentes hajtápláló rendszer kifejezetten a száraz, nagyon sérült haj ápolására készült.

edina.zsengeller

2014. december 18.

Én egy mintát próbáltam ki, elvileg nincs benne az a "mosószer" aminek habzania kéne, ehhez képest, úgy habzott a hajamon mint még semmi:D de akármi is van benne, nem nagyon érdekelt mert annyira nagyon jó illata van, az mindent visz, de csak egy illat miatt nem venném meg:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Powderpuff Girl

2014. május 12.

Mindig-de-mindig megfogadom, hogy nem térek át arról, ami egyszer jól beválik. Így vagyok imádatom tárgyával aJohn Frieda Frizz-Ease samponnal. De csak kiváncsi voltam, hogy milyen lehet. Hát... Nem rossz, de nem is jó, ahogy az előttem szóló mondta, illetve írta :) Gazdag krémes állaga van, így kevésbé habzik, szép lesz tőle a hajam mosás után, finom, selymes tapintású lesz. Csodát nem tett, viszont ami nálam ellene szól, így kénytelen vagyok lepontozni, az az, hogy rohadtul viszketek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Lucy

2014. március 17.

Semmi rosszat nem tudnék írni erről a samponról, viszont semmi különlegeset nem találtam benne. Az ára viszont elég húzós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

uaim

2014. február 18.

Ez a cucc jó. Kenterbe ver nagyon sok sampont, balzsammal együtt vettem meg és kellemesen krémes az illata fincsi, kicsit erős édeskés, de nagyon finom szerintem. Jó vele hajat mosni finom krémes és nem hullik egyáltalán a hajam, a balzsam is isteni. Egyenlőre nagyon jó és ami fontos nekem extra sensitiv a fejbőröm a legtöbb sampontól amit próbáltam viszkettem mint atom, pedig sokat próbáltam natúrokat is biokat is organikusokat is stb, ettől nem viszketek:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycereth-26, Glycerin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.