L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: nikike, Módosítva: 2014. január 8.

Colette221

2015. augusztus 21.

Még glamour napokon vettem meg. Szerencse, hogy nem teljes áron. A világosnak van egy kis narancs beütése. Tartósnak szerintem pedig nem olyan tartós. A highlighter nem rossz. A csomagolása tetszik, tényleg igazán praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

nikike

2013. december 22.

A termek kompakt puder csomagolasu, tartalmaz egy kis ecsetet, es egy tukrot is. Van benne egy bronzosito, amit hasznalhatunk akar konturozasra is, es egy highliter. A termek csomagolasa praktikus, bar a mellekelt kis ecset hasznalhatatlan. Nekem a vilagosabb arnyalat van meg, szerintem szep szine van a bronzositonak, nem narancsos, tenyleg napbarnitott borszint ad, ahogy a csomagolaon igeri. A highlighter kisebb reszt foglal el, kevesebb van benne. Szep, nem tul feltuno, ha felvisszuk, de megis ragyogast ad az arcnak. Az ara kicsit huzos volt nekem, olyan 11 font korul volt, de abszolut megerte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Schildi

2012. április 7.

Kb. 3hete vehettem meg. Nem rossz, de többet vártam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Kb. 3hete vehettem meg. Nem rossz, de többet vártam!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol