Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: cicurka, Módosítva: 2012. június 2.

Kategória:   Sminkek szájra

Gyémántragyogású, hidratáló szájfény, mely akár 6 órán keresztül is tökéletesen mutat az ajkakon.

Kiszerelés: 6 ml

Silver66

2017. január 28.

Sose tudok ellenálni a csillogos dolgoknak...igy ezt sem hagyhattam ki.Kissé ragad,nem is tul tartos,de cuki szinekben van.Ha igazan tartósat akarok alkotni,akkor Chanel,es nem ez,de hétkoznapra,szaladgalni,elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 28.

kvitta.girl

2015. április 24.

Nem szeretem a szájfényeket le kell szögezni ,valahogy nem szeretem újra kenegetni főleg ha nincs rá lehetőség már egy ivás után, a szájfények meg erről híresek, szépek,csillognak,dúsítanak is akár de nem tartósak így a 6 órás szlogen nekem egyik fülemen be másikon ki, ne is kelljen csalódni a magam áltatása miatt. Nem, ez a termék csak azért landolt a kosárba mert 600 ft volt az áttetsző csillámos változata, olyan aranyos csajos miért ne ennyiért L'Oreal jöhet persze. Aztán nem is kellett csalódnom mert nem 2 ezer ft volt meg nem is gondoltam hogy többet tud, szép csillámos cuki kis irizáló szemcsékkel, szörnyen ragad (csak egy szélvihar ne legyen aznap mikor felkeni az ember), és egy két ivás után már csak a csillámok vannak a számon, én meg sokat iszok mert igénylem, persze nem alkoholt, így nem nekem találták ki ezt a kencét. Ha teljes áron vettem volna meg akkor lepontoznám,így 600 ft-ért nem teszem, ajakfilcek vagy ceruzák felé jó választás lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

rapkaedina

2015. január 10.

2 db-ot vettem akciósan (115,208 számú árnyalatok)! Az eredeti áron nem vettem volna meg! Tényleg durván ragad, DE csodás a szín mindkettőnek és tényleg tartós!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

creamaddict

2014. november 18.

Borzasztó! Ragad, annyira kiszárítja a számat 5 perc után, hogy utána órákig fáj. Az illata pedig szörnyű! Még jó, hogy akciósan vettem. Egyszer használtam, de soha többet még egyszer nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

JJJ

2014. október 8.

Szeretem az illatát, és tényleg tartós, viszont ragadós, és engem valahogy zavar az érzet hogy van valami az ajkaimon. Illatban nagyon finnyás vagyok ha szájfényről van szó, ebben legalább megfelel. Vettem volna több színt is lehetőleg mattat, de mint csillámos, ami gusztustalan tud lenni szerintem, ha kenődik. Fél nap múlva is csillamdarabok vannak az egész arcomon. Az első ilyen szájfényem egy világosabb rózsaszín azt hiszem az "Always pink" névre hallgat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

judit.krasznai

2014. május 5.

Nem teljesen pocsék, de annyira ragad (hajba pl...), hogy nem lehet rendes mennyiséget használni belőle. A 208-as, piros árnyalat van meg, de halovány rózsaszínnél tovább ezzel nem jutok, vagy szedegethetem ki a hajamat a számból, a barátom furcsálló pillantásai közepette :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Natalka

2014. március 28.

Nagyon akciózták, kíváncsi voltam rá, ezért vettem egy 118 Fresh Cassis árnyalatút, mert csak ebben nem voltak óriás-csillámok. A tégelyben jóval sötétebbnek tűnik, de felkenve egy közép-rózsaszín árnyalat, nagyon szép! Tényleg tartós, legalábbis szájfényhez képest, de a kedvenceimtől azért messze van, plusz eléggé szárít. Kissé túl van árazva (még akciósan is!), így nem fogom újravásárolni, de meg vagyok vele elégedve.

Frissítés: áhhh, felbosszantott végül ez a termék! Egész szép fényes felkenve (persze nem magasfényű, vagy vizes hatású), de fél órán belül teljesen elveszti még azt a kicsi fényt is, ragadni viszont eszméletlenül ragad. Egyszerűen kellemetlen viselni, szárít, nem komfortos, nem szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

rtteszvesz

2014. február 21.

Nekem elég tartós, nem kell újra kenni, a színét is szeretem. Bevált. Szp fényt ad a szájnak. A ragacsossága miatt adok 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

orchidea8627

2013. december 24.

Sokáig kerestem olyan csillámos szájfényt amiben végre nem ezüstös csillámok vannak. Jelentem az Immortal petal árnyalat pl ilyen. Sima átlátszó szájfény gyönyörű pink csillámokkal. Önmagában vagy rúzs fölé is szépen mutat, nem ragad de nem is túl vizes. Az illata is kellemesen vaníliás, az applikátor szív alakú formáját pedig kifejezetten szeretem. Egyedül az íze nem túl kellemes. Persze nem azért van hogy kóstolgassam de elkerülhetetlen hogy ne érezzem az ízét. Ezt leszámítva nagyon szeretem a csomagolása is igényes.

UPDATE: Egy idő után megundorodtam az ízétől és már az illatától is hányingerem lett. A csillámok pedig valóban túl nagyok, "karistolnak".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Babuin

2013. december 2.

hááát..szerintem ragad..nagyon de nagyon..és nekem kicsit dehidratálta is a számat..az utána maradó csillámokat meg oan darabosnak érzem...drága is,viszont szépek a színei..próbának jó volt de nem maradnék meg mellette..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0