L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. június 28.

Vízálló, akár 16 órán át is tartó szemceruza.

Witchvortex

2019. március 2.

Lehet, hogy csak én fogtam ki egy rossz darabod, de teljesen használhatatlan.
Kemény, mint egy zsírkréta és nincs semmi színe. A "Night Day Black" árnyalat van meg. Senkinek sem ajánlom ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Lehet, hogy csak én fogtam ki egy rossz darabod, de teljesen használhatatlan.

tillisilli

2017. április 9.

A boltban nagyon tartósnak bizonyult (a kezemen). Megvettem, otthon párszor csináltam vele so-so sminket, utána elkezdett megkeményedni, alig lehetett kenni, és 2 het után letört az egész hegy az automata cerka részről. Azért még szenvelegtem vele, de nem volt jól kenhető, megváltozott az állaga. Mindehhez azért nem volt olcsó, sőt! Kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

linszu

2015. április 28.

Kaptam egy kis Loreal-csomagban. A színe kellőképp intenzív, az állaga puha, krémes, de nekem tartósságra nulla. Egy óráig bírja maximum, aztán elkenődik, fakul. Nem az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 28.

Pandácska

2013. június 23.

Nagyon krémes, nagyon puha, pigmentált, könnyű vele dolgozni. Barna és fekete színben vásároltam meg, mindkettőben arany csillámok vannak. Tekerős, így nem kell hegyezni, a tartóssága is jó. Feltöltöm az összetevőit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

jibjab

2013. március 19.

Én külföldön vettem. Fekete volt aranyos csillámokkal. Mivel nagyon vékony vonalat húztam vele a csillámok inkább csak a sminklemosó vattán látszottak, amikor lemostam. Nagyon tartós volt, talán a legtartósabb ceruzám. Sokkal jobb, mint a Bourjois 16 órás ceruzája. Egyébként most tust használok, mert nincs időm napközben igazgatni a sminkem, de ez szuper volt. Mindenképpen venni fogok megint, ha olyan helyen járok, ahol lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 19.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Nicotinate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.