Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: csillagszemu2, Módosítva: 2014. április 8.

Ellenáll a fáradtság jeleinek.Hosszantartó hatás.

• Segít megelőzni a bőrhibák és karikák
  • Segít megőrizni az arcszín frissességét és ragyogását.
  • Szabályozza a bőr csillogását.

Az INCI elején a fényévdő található: Titanium Dioxid 1,7%

KataMayaNagy

2018. május 22.

Korábban nagyon szerettem, de egy idő után észrevettem, h zsírosít és hogy nem elég jó a fedése. Nem rossz, de már nem venném újra, a Vichy sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Bogyoka666

2016. november 17.

Sajna én is Ázsiába vettem egy ilyet!Borzasztó,eldolgozhatatlan,ne vegyen ott senki ilyet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

papucsallatka

2015. július 10.

már nem látom évekóta ezt az alapozót sajnos a boltokban, pedig ez nagyon nagy kedvencem volt :( félévig elég volt mindennapos használat mellett, nagyon világos volt és a fedése is jó volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

tothnoemibernadett

2015. május 31.

Évek óta csak ezt használom. A fedése tökéletes, a színe tökéletes (200) , én már csak Ázsiában veszem, mert a közel 5000.et sajnálom érte, és ott 1200.ért veszem. Nagyon fontos, hogy a jó fedése miatt lemossam éjszakára mert ha nem bizony pattanások megjelenhetnek másnapra. Nem fényes tőle a bőröm abszolút matt a hatása, imádom !! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Charlena08

2015. április 25.

Vele kezdtem el az "alapozást" anno még az "őskorban" :), próba-szerencse alapon és nagyon jó választásnak bizonyult, évekig őt használtam. Sokáig elég és nagyon kevés kell belőle, szépen terült, finom volt az illata, jó érzés volt viselni. Nem maszkos, természetes. Szépen illeszkedett a télen világos, egyébként inkább szürkésen olívás bőrtónusomhoz. Viszonylag drága, de mivel sokáig kitart, és nem is irritálta az egyébként kombinált, elég érzékeny bőröm, megkapja utólag az 5*-ot. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

Sharklady87

2015. január 9.

1 évig ezt használtam, de most már a Oriflame hasonló dizájnú tartós pumpás alapozóját vettem helyette. Kisértetiesen ugyanaz a két termék, csak épp az áruk más, utóbbi kevesebb, mint feleennyibe kerül, persze amikor akciós. Szerettem, mert tartós, könnyen eldolgozható, közepesen fed, és nekem szerette az arcom. De ha van olcsóbb, akkor sajnos váltok, ilyen ez...Ennek ellenére ajánlom, nekem nem okozott csalódást. Csak az ára miatt kap 4 csillagot. Nekem 3 hónapig tartott egy üveg, pedig majdnem minden nap használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

vwrita91

2014. november 8.

BORZASZTOOOO!!!!
Soha egy alapozó nem tette így tönkre a bőrőm!!! 24 éves vagyok igaz zsíros bőrű, de a tini kor végére kitisztult évekk ezelött az arcom! Glamour napokon vettem meg 5000 helyett 2500-ért, hogy jujj ez jó drága biztos jó meg sok jót írtsk róla! 1 hónapja használom és az arcom ez idő alatt egyre pattanásosabb lett! Mostanra a párom is azzal jött ma hogy hihetetlen ahogy kinézek tiszta apró pattanás a homlokom az állam körbe! Volt ez alatt az egy honap alatt 2 szer olyan brutál nagy hogy 2 hét volt mire elmúlt!!! Utálom és soha többé nem veszek loreal-os alapozó! Az olcsóbbak közül egy sem csinálta ki így az arcom! Ha 20 pattanás nincs most rajt akkor egy se! Lehet jól fed, de ezeket amiket előhozott semmi sem fedi el!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

BORZASZTOOOO!!!!

killerqueen

2014. október 6.

Abszolut kedvencem, a True Match (Accord Parfait) mellett. Gyonyoru porcelan babaarc, tartossag. A titka hogy alaposan ala kell hidratalni, meg nekem is aki zsirosodasra hajlamos vagyok. Krem nelkul csunya mar rogton a felkenes utan is, szaraz, nem olyan szep a szine es nem egyenletes es valahogy beissza a bor egy ido utan. Alakremezni, esetleg egy primer is, es tokeletes egesz nap, megmarad a fedese.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

Hajnal_ka

2014. június 19.

Kedvenc alapozóm volt évekig. Sajnos megteltem tőle, a bőröm nem tolerálja már, és csúnya pattanások lesznek az arcomon rendszeres használat mellett. Így most pihentetem, de az 5 csillagot akkor is megkapja tőlem, mert gyönyörűen egységesíti a bőrszínemet, elfed minden csúnya patit és miteszert. Egy dolgot nem szerettem benne, mégpedig azt, hogyha ügyetlen voltam, és rácseppentettem a ruhámra, az onnan bizony ki nem jött, ha egyszer megszáradt... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

nszabina89

2013. december 26.

Az àltalam kipróbàlt alapozók közül az egyetlen, ami megéri a pénzét. Meseszép bőrt varàzsol. Jól fed, de nem nehéz vagy maszkszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pisum Sativum (Pea) Extract, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Retinyl Palmitate

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.