L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. június 5.

Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Akár 16 órán át tart.

DaisyAv

2016. február 8.

Találtam egy ilyet itthon, párszor használhattam, nem emlékeztem rá, miért - majd ismét kipróbáltam és azonnal rájöttem a száműzetése okára. Ez a korrektor tragikusan rossz. Kemény, alig fedi el a lila karikáimat, valószínűleg, amikor még nem volt lila a szemem alja (évekkel ezelőtt), akkor sem ért semmit. Valami no name terméktől várna el az ember ilyen minőséget, mert amúgy a L'oreal nem egy rossz márka. Annyi a pozitívum, hogy legalább nem sárgás, nem csillog. Egy (mínusz) csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Underbelly

2014. október 15.

Kemény 99Ft-ért sikerült hozzájutnom egy Dm-ben. Hát nem mondom, fedhetne erősebben is. Az állaga nekem túl kemény, és hajlamos beleülni az apró ráncokba.
A tartóssága közepes. A tekerője nálam 2 használat után tönkrement.
Azért valahogy elhasználom, de nem fog hiányozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

A tartóssága közepes. A tekerője nálam 2 használat után tönkrement.
Azért valahogy elhasználom, de nem fog hiányozni.

killerqueen

2014. október 6.

L'oreal manias vagyok de ez semmire sem jo...
Szem alatti karikakra hasznaltam (volna), nem fedett es rancositott. Nagy nulla (szamomra). Vegul primernek hasznaltam el, alapozo ala hogy erositse a fedest, annak elment.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

L'oreal manias vagyok de ez semmire sem jo...

Jossie

2014. augusztus 23.

Ez a kedvenc korrektorom, nem szívesen cserélném le másikra, szerencsére van még belőle egy bontatlan és a most használt is elég lesz még szerintem pár hétig. Általában szem alatti karikákra szoktam használni, és tökéletes hatása van, pedig azokat a karikákat, amiket néha produkálok, azt hittem, hogy semmi nem lesz képest eltűntetni. :D Nagyon kevés is elég belőle, erőteljes mozdulattal könnyen eldolgozható, sokáig tart, és remek munkát végez. Akár hat csillagot is megérdemelne tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

2014. augusztus 21.

Nekem nem vált be ez a korrektor(lehet, hogy hibás darabhoz jutottam)..:/ Azt hiszem túl sokat vártam a név miatt. Túl kemény, és nem tudtam szépen eldogozni, és a fedése sem volt számomra az igazi. Akciósan vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

cafeconsal

2014. július 30.

Jelenleg komoly kuldetesem van, igyekszem elhasznalni a maradek cuccaimat. Igy kerult elo reggel ez a korrektor is. Emlekszem, anno az avonost csereltem le erre, es mar akkor is feltunt, mennyivel jobb. Jol fed, tartos, pedig nem is pudereztem. Biztos, hogy kifulpiszkalozom belole a maradekot :D Kar, hogy mar nem gyartjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

little lady

2014. április 8.

3000-ről 1500 Ft-ra le volt árazva a DM-ben. Ezt nem lehet kihagyni..és hát nagyon jó választás volt.Én Hélia-D BB krémet teszek alá és egy kis kőpúdert teszek fixálásnak.4-5 órát kibírt csúszkálás,csíkozás és a társai nélkül.Én csak a szemem alá használom több helyre nem.Csak ajánlani tudom.Gyorsan vettem még belőle 3-at mivel már nem gyártják.A mennyisége tényleg nagyon kevés és nem olyan könnyű vele dolgozni kicsit fel kell melegíteni mert nagyon kemény és akkor már dolgozható lesz.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 8.

bumifam

2014. március 30.

A létező legjobb korrektor DE nem mindegy, hogy milyen krémet kenek a szemem alá. Az egyetlen ami nekem bevált a rózsaszin garnier arckrém+ loreal infallible korrektor, ebből is a 05-ös (miel/méz) annak ellenére hogy a bőröm jóval világosabb egyáltalán nem tűnik fel, szépen beleolvad, és ELFEDI sötét karikákat a szemem alatt. Ha más arckrémre teszem, kipróbáltam sokfélét, akkor csomosódik és olyan mintha hámlana a bőröm. A garnieren egyáltalán nem látszik hogy ott van.Igaz nem teszek alá alapozót, mert azt egyébként sem használok. Én is most láttam, hogy nem gyártják, gyorsan redneltem 3 darabot német ebayen (ott sokkal olcsóbb) és bár majdnem mindennap használom nekem fél évig elég egy darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

0kosan

2014. március 12.

700 Ft-ért vettem 01 Vanilla árnyalatban, az enyém iszonyú büdös, mármint valamilyen vegyszer szaga van. Lehet, hogy lejárófélben van és azért, nem találtam rajta semmi erre vonatkozót. Egyébként szépen fed, jól eldolgozható, BB fölött használom, rá egy kis púder, így egy-két óráig elvan, de aztán elkezd látszani, barázdásodik. Szerintem ez a kiszáradástól van. Szem alatt használva viszont ilyet nem tapasztaltam, ott szépen simul végig, nekem nem ül bele a ráncokba. Összeségében meg vagyok vele elégedve, de ez nagyban az akciós árnak köszönhető. Ja, a mennyisége az viszont botrányosan kevés!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Lilly24

2014. február 25.

Nekem szétesett.... lehet hogy a táskám gyötörte meg ennyire, de akkor sem kellett volna dirib darabra hullania. Nem volt nagy szám a fedése sem, többet vártam a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.