L'Oreal Paris

Ár:   4530 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kedy, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2015. január 5.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Hajápolók

Festett hajra való Mythic Oil.

k10Petra

2019. szeptember 29.

Sokféle olajat kipróbáltam már a hajamra, de most már visszatérek ehhez mert ez az igaz. Nem nehezíti el a hajam bármennyit teszek rá. Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

shajni

2017. december 13.

Az utóbbi időben a hosszú szőkített hajam iszonyatosan gubancolódott. Hajmosás után egy félórás kálvária volt kifésülni az amúgy egyenes és vékonyszálú hajamat. Ennek a hajvégápolónak köszönhetően azonban rögtön kifésülhetővé válik, akár száraz, vagy nedves hajon használva. A Loreal Expert Vitamino Color samponjával és hajpakolásával együtt használom és mondhatni eszméletlen selymes hatást lehet elérni ezzel a trioval. Hajam vége szép hidratált lesz, és láss csodát, hajszárítás után sem szálkásodik ki, mint azelőtt. Eddig csak 3 hete használom, remélem hosszú távon is jól fog műkődni, bár kissé szkeptikus vagyok, mert úgy érzem sok szilikont tartalmaz, ami hosszú távon a hajba beépülve lehet többet ront, mint használ. Ja és vigyázat a mennyiséggel azoknak, akiknek gyengébb tartású a hajuk, mivel túl selymes lesz...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 13.

retsze

2016. június 19.

Nagyon szeretem!! sajnos elfogyott az elozo rendelesem es a kedvenc internetes szallitomnak mar honapok ota nincs :( most rendeltem a matrix hasonlo termeket... majd meglatjuk
szoval tobb hajolajat probaltam mar a hosszu festett vekonyszalu hajamra de ez egyik legjobb, nagyon szep a fenye es megmarad a hullam is. hajmosas utan, a nedves hajra hasznalom, kb 1 arasznyira a fejbortol lefele. szuperkonnyu fesules, csomomentes nagyon fenyes haj...

azert adok csak 4 pontot mert a wella is kb uezt tudja, szoval ha nem is csodaszer de nagyon kozelit hozza...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 19.

KiEs

2015. november 28.

Nagyon szeretem...az illata isteni,a hajam puha utána,teljesen beszìvódik nem marad olajos a hajam..és nem is zsírosodik tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Ano

2015. november 16.

Avonos argánolajos hajvégápolóról tértem át erre a termékre, és hát az árából kiindulva csodát vártam. Sajnos az én szőkített hajvégeimet nem hidratálja eléggé, és az állagát is hígnak találom. Egy könnyű hajolaj, akinek elég egy könnyed hidratáló olaj, annak ajánlom. Vissza fogok térni az avonos változathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Greenapple

2015. július 10.

Tényleg egy csodaszer. A hajam iszonyatosan tönkrement a sok szőkitéstől, festéstől, "leszivatástól" stb, tényleg semmi nem segit rajta kb, de ettől azonnal puhább lett, könnyebben kezelhető és hosszútávon biztos vagyok benne, hogy nagyon sokat fog javitani rajta. A fodrászom L'oreal absolute repair sampont és hajmaszkot ajánlott mellé, kiváncsi leszek, hogy a három együtt mit tesz szegény kis sokat átélt hajammal :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

durcidorci

2015. január 30.

Festett hajúaknak nagyon ajánlom. Vizesen kenem fel, és nagyon jól fésülhető tőle a haj, szép fényt is ad. Nagyon zsírosodó fejbőröm van, de ezt oda nem kell kenni, így azon nem ront tovább, és nincs tőle zsíroshaj-érzése az embernek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.