L'Oreal Paris

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. november 15.

Különlegesen könnyed textúra, mely azonnal simítja a  bőrhibákat a tökéletes bőrfelszín érzetéért, a pórusok szinte láthatatlanok lesznek.

Light és medium árnyalatban elérhető.

Nashuaaa

2020. május 4.

Nem használok primert, csak ha valami extra esemény van, ezt azért vettem, mert színezett, gondoltam a tág pórusaimra jó lesz. Nem lett jó, nem csinált velük semmit, lett egy finom selymes réteg nyilván a szilikontól, de ennyi. Viszont nekem néha kicsit zsírosított, úgyhogy egy ideig állt a polcon, majd elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Makk Zsuzsó

2018. szeptember 29.

Imádom ezt a primert. Már rég lemondtam róla, hogy találok még belőle valahol, mikor megláttam a Rossmannban a turkálóban. Ugyanaz, mint a piros, csak ez színezett. Leginkább arra használom, hogy a zsírosabb vagy csillogóbb bőrt eredményező krémekhez hozzákeverek egy picit és máris lemattítja, szárazabb érzetűvá teszi. A blur-hatás így is érvényesül. Önmagában is persze szuper, különösen mert színezett. Nagy kár, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Rekmr

2017. augusztus 28.

Nagyon szépen kiegyenlíti a bőrt, pirosságot enyhíti, és a pórusokat szépen elfedi. Hihetlenül puhává teszi az arcom! Mivel nincs sok bőrproblémám, ez plusz egy kis korrektor a szemem alá és már készen is vagyok. Nem is kell sokat hasznalni belőle, egy kevés sokra megy. Egy hátránya van csak, hogy amikor már azt hiszi az ember hogy már kifogyott, igazából benne van még a fele. A végét szinte lehetetlen már kinyomni, ezért én felvágtam a tubust és beleraktam egy kis dobozkába. Nem soká újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

bednem

2017. július 30.

Nem értem miért van ilyen furi állaga. Felvitel után azonnal jó bázis. Valahogy mégsem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Lexyke89

2017. április 22.

Az orromon és az államon eléggé tágak a pórusaim, illetve ha alapozót használók mindig hámlani kezd az orrom hegye, hiába hidratálom. Ez a termék pedig csodát művel. A pórusokat nagyon szépen halványítja, egységesíti a bőrt és puha lesz tőle. Napi szinten használom, és csak egy pici mennyiség kell, nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

carmenjade

2017. március 2.

A drogériában, a kézfejemen tetszett a selymes, kellemes tapintású felület amit eredményezett, de az arcomon nem az igazi. A konzisztenciája nagyon furcsa, alig lehet kinyomni a csőrös kis tubusból. A pórusaimat nem egyenlítette ki, semmi különös hatást nem véltem felfedezni, maximum annyit, hogy egy púderes felületet eredményezett, amin megült az alapozó. Elajándékoztam, hátha másnak jobban beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Silver66

2017. január 28.

Mind a két szin megvan,de semmi eltérést nem latok a kettő között.Egysegesit mindkettő,bőrhibam nincs,az alapozo szépen terül rajta,mint minden ilyesmin.-

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 28.

adrimolnar

2016. december 18.

Primerként nagyon szeretem használni, jó rá alapozni, kiegyenlíti az arc felszínét. A színbeli megkülönböztetést nem értem (light to medium/medium to dark), szerintem egy, a bőrön ennyire átlátszó terméknél mindegy a szín :D De ez csak egy apróság. Glmaour napokon vettem 1000 Ft-ért, egyértelműen megérte nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Adri198527

2016. december 13.

Soha nem véleményeztem,eddig!!Most nem tudom megállni,hogy ne írjam le a véleményem!Glamour napokon vettem meg ezt a terméket, bár ne tettem volna... Ennyire rossz termékkel még nem találkoztam, felesleges pénzkidobás volt! Nincs tág pórusom, de ettől teljesen bele ül az alapozó,kiemeli a pórusokat,a smink szó szerint lefolyik a fejemről ha ezt a terméket használom.Egyszóval :borzasztó! Soha többet nem veszek!Szívem szerint még egy csillagot sem adtam volna neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

LauraTribute

2016. december 4.

Imádom a csomagolást. Glamour napokon vettem pontosan nem tudtam mit várjak tőle. Annyira nagy csodát nem csinál viszont tényleg kevésbé láthatóvá teszi a bőrhibáimat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.