L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: kincsö, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 11.

Könnyebb, mint a víz, ezért olyan, mintha nem is viselnénk sminket.

kneva

2016. november 2.

Anyukám hozta külföldről még amikor megjelent és Magyarországon nem is lehetett kapni. Nagyon érdekes az állaga, tényleg víz, talán éppen ezért nem is lehet normálisan felvinni, nekem mindig cseppent mellé az üvegből adagolás közben, pedig nézegettem "oktató" videókat róla, hiába. A mozsdóban mindig láttam kisebb-nagyobb foltokat. Tényleg kellemes érzés, leheletkönnyű, nem fed erősen, és nem is építhető. Ha több rétegben viszem fel, akkor végül természetellenessé válik. Nem tudom úgy eldolgozni, hogy jó legyen. Nagyon hamar szárad. És leülepszik az üvegcsében, azt is megkockáztatnám, hogy két fázisra válik szét. Nem venném újra. Igazság szerint el sem használtam, hanem csak félretettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

julcs

2016. április 30.

Nagyon kellemes viselet, és szerintem kis korrektorral simán ki lehet egészíteni a fedését. A csomagolás valóban nem a legpraktikusabb, de nem is vészes, és nagyon elegánsan néz ki. Szóval jó kis cucc lenne, de ott az az alkohol, ami miatt csak alkalmakra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 30.

tiamoitalia

2015. június 23.

Sokat gondolkodtam, hogy ezt vegyem-e meg vagy a True match alapozot, vegul emellett dontottem, s nem bantam meg. A 150-es arnyalat tokeletesen illeszkedik a borom tonusahoz, igazi selymes, konnyu viselet, szinte nem is erezni, hogy van az arcomon alapozo. Az uvegben teljesen folyekony, viz allagunaknak tunik, de amint osszerazom es az alapozo a borommel erintkezik, hihetetlen selymesse, puder allaguva valik, ami azonnal megszarad. Nekem nagyon tetszik, szerintem ujravevos lesz. :) Teljes mertekben megerdemli az 5 csillagot, a kiszereleseert viszont levonok egy pontot. Szerintem nem praktikus az uveges csomagolas, nem egy utazó-barát csomagolas, raadasul sminkeles kozben nagyon oda kell figyelni, hogy stabil helyre rakjam az alapozot, mert ha veletlenul felborul az uvegecske, a vizes allagnak koszonhetoen egy pillanat alatt kifuthat az egesz tartalma a tegelybol. Nekem ez nem nagyon nyerte el a tetszesemet,...az akoholos szagrol nem is beszelve. De ezt leszamitva nagyon jo kis cucc, orulok, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

csokalilla

2015. április 26.

Én szeretem. A fedése nem túl erős, de kellemes viselni, nem is érzem hogy van rajtam smink. Könnyű felvinni és hamar szárad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

jibjab

2014. szeptember 18.

Külföldön vettem, ott a kinti árakhoz képest teljesen elfogadható árban van, bár csalóka, hogy csak 20ml van benne, de legalább szép kicsi és lapos üvegben mérik, ami jól elfér a neszesszerben. Nagyon vékonyan fed, de rétegezhető és szépen és főleg könnyen lehet eldolgozni, ami mondjuk ennyi benne lévő szilikon mellett nem is csoda. Nem matt a finishe, inkább szatén, de amikor felviszi az ember nagyon szép. Nem maszkos. A baj sokkal inkább a tartósságával van. Pár óra múlva nagyon zsíros tőle a bőröm, fénylik tőle és szinte alig van nyoma az alapozónak. Ha púderrel fixálom, akkor valamivel jobb, de úgy sem igazán tartós. Akinek szárazabb a bőre és nincs szüksége egy BB krémnél erősebb fedésre annak jó lehet, de nekem nem igazán vált be ráadásul az én bőrömnek a szilikon is sok volt, mitesszeres lettem tőle. Azt el tudom képzelni, hogy száraz bőrön tartósabb és lehet, hogy akinek nem problémás a bőre annak ez sem okoz gondot. Nagyon sajnálom, mert árban megfelelt és a felvitele illetve az a kép, amit felvitelkor láttam a tükörben nagyon tetszett. Ha a tartósságán tudnának javítani, nem lenne rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 18.

mintberry.crunch

2014. április 11.

Az új Lancome alapozó (air de teint) helyett keresgéltem olcsóbb alternatívákat, így bukkantam erre. Több blogon is olvastam, hogy az összetevő listája szinte teljesen megegyezik a Giorgo Armani Maestro-val, ám a töredékébe kerül, úgyhogy elcsábított.
Tényleg ujjal érdemes felvinni, nagyon hamar eloszlik a bőrön és selymes púderesre szárad. Ehhez a hatáshoz biztosan van benne sok alkohol, mert felvitelkor megcsapja az orrom és csípi a szemem egy kis alkoholos szag, de ez pár pillanat alatt elillan. Mindenesetre furcsa, más alapozónál még nem tapasztaltam ilyet.
A fedése kb. mint egy BB krémé. Pár lépés távolságból szép, egységes az összkép, de közelről látszik, hogy nagyon beleül a pórusokba sajnos (legalább is nekem). Rajtam nem különösebben tartós, valahogy megizzad alatta a bőröm, és néhány óra után át is fényesedik (jobban, mint szokott).
Angliában vettem, 10 font volt, de csak 20 ml van benne! Az üveg szerintem cuki, tetszik, hogy kicsi és szögletes, abszolút utazás-barát.
Nekem a legvilágosabb szín van meg, hozzám picit sárgás, de mivel enyhe a fedése, nem zavaró.
Nagyon szeretném szeretni, mert pont ilyen enyhe fedésű alapozót keresek az imádott BB krémem helyett és kiegészítésére, de sajnos nem ő az igazi. Viszont szerintem sokan fogják szeretni, valószínűleg csak nem az én kombinált bőrömre való.

Szerk.: Kísérletezgetek vele, de valahogy egyre rosszabb. Primerrel végül is elhasználható, de ha nincs alatta semmi, úgy nézek ki pár óra múlva, mint aki belefejelt a zsírosbödönbe. Közben felkerült az INCI is, és hát az sem nyűgöz le. - még egy csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 11.

Barbi-Lou

2014. február 15.

Őszintén szólva először azért vettem meg, mert kapható nagyon világos árnyalatban is. Nehéz kifogni ilyet. Aztán beleszerettem. Valóban hihetetlenül könnyű viselet, nem is érezni az alapozó jelenlétét.
A fedése közepes, durva bőrhibákat nem lehet vele eltüntetni. Inkább azoknak ajánlom, akik szeretnének egy észrevehetetlenül könnyű alapozót a hétköznapokra, ami szépen egységesíti és frissebbnek mutatja az arcbőrt.
Az ára kicsit magasabb. 20 ml-t vettem 3800 ft-ért. Nekem még így is megfelel, mert nem egy átlagos alapozó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

kicsim1978

2014. február 15.

Matt arcot eredményez,tartós,és Nekem nagyon tetszik az állaga!Sokáig elég,és könnyű vele dolgozni.Nagyon elégedett vagyok vele.A fedéséről nem tudok nyilatkozni,mert semmilyen bőrhibám nincs amit fednem kéne.Szerintem az alapozó és a BB krémek között van.Én újra veszem az biztos,de nagyon sokáig elég!Ha nem rázom föl használat előtt az semmi gondot nem okoz.Az ajánló videókban extrém erősen rázzák.Azért az túlzás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

kincsö

2014. február 2.

Spf 18 vêdövel,nekem sôtêt lett a 140-es Pur Beige arnyalat...nem rossz,de én utàlom mert össze kell ràzni,minden alkalommal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.