L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kencefice, Módosítva: 2015. május 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Nutri-Gold Rendkívüli arcolaj intenzíven táplálja a bőrt 8 esszenciális olaj segítségével (levendula, rózsa, rozmaring, kamilla, majoranna, muskátli, narancs, angol levendula). Érzéki aromával hidratál és táplál, hogy ragyogást adjon a bőrnek és visszaadja rugalmasságát. Különleges textúrája nem zsíros és nem ragad, ezáltal használata még több lehetőséget rejt magában. Olyan különleges esszencia, mely bármely bőrtípus és korcsoport számára ideális. Az ígért eredmények: a bőr azonnal táplált és hidratáltnak tűnik, kényelemérzete nő és ragyogóbb. Néhány napos használat után bőr tónusosabb, élettel telin ragyog.

ariiratku

2019. november 13.

Kedvezményesen vettem a Glamour-napokon. Nagyon bevált. Általában éjszaka használom, arctisztítási rutin utolsó lépéseként. Nyakra is szoktam kenni. T-vonalban zsírosabb a bőröm, de nem zsírosítja az olaj. Van, hogy reggel sminkelés előtt is használom. Mivel az olajoknak van fényvédő hatásuk is, ezért ebben az időszakban nem is használok több fényvédőt az arcomra, max. még amennyit az alapozó tartalmaz. Azt vettem észre, hogy a pattanások ellen is hatásos (az összetételnek köszönhetően még jó, hogy jó). Mindenképpen újravevős. Ha legközelebb lesz megint akcióban betárazok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

beucika

2019. október 17.

Tényleg rendkívüli :)
Vegyes bőrömet nem zsírosítja egyáltalán.
Éjszaka használom.
Reggel pihe puha ápolt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Tényleg rendkívüli :)
Vegyes bőrömet nem zsírosítja egyáltalán.
Éjszaka használom.
Reggel pihe puha ápolt a bőröm.

Lina14

2019. augusztus 9.

én nagyon szeretem, főleg sminkeléskor használni, belecsöpögtetem a nedves beuty blenderbe és azzal viszem fel az alapozót, rendkívüli ezzel az eredmény, gyönyörű a bőröm, ha így viszem fel az alapozót. Néha az arcomra is felviszek egy réteget, ha kicsit szárazabb. Nekem elég sokáig tart egy üveg, ahhoz képest nem olyan drága.

Update: Elhasználás után azért realizáltam, hogy nem tesz feltétlenül jót a smink tartósságának ha minden nap használom, inkább arcmaszk után vittem fel. Vannak arckrémek amik mellett kukacosodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

ivcsuu13

2019. június 9.

Télen a száraz bőrömet szépen helyrehozta, nem okozott pattanásokat, nyárra kicsit sok nekem, viszont amiért vettem arra a célra tökéletesen beváltotta a hozzá fűzött reményeimet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Ziggytwig

2019. március 6.

Jobbnak tűnik, mint a Nuxe olaja, mást még nem próbáltam, de száraz és érzékeny bőrömnek jót tesz és sokkal kevesebb krémet kell kenni, ha ezt aláteszem. Persze ragad ( nem zavar), csillog, ( egy ideig), én nem érzem erősnek az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

zsofi207

2019. március 5.

Édesanyát leptem meg vele, hogy éjszakára vastagon felkenve ápolja az arcát. Két hétig nem találkoztunk és közben minden este használta, látványos volt a javulás! Kisimultabb, egységesebb lett az arcbőre. Pár este én is kipróbáltam és nekem is olyan szépen bepuhította a bőröm. Számomra kicsit testesebb az olaj, de nem zsírosított! Anyának viszont pont megfelelő(22év a különbség). Az illat amire sokan panaszkodnak, hát nem tudom, nekem tetszik, semmi bajom vele:-)
Összességében nálunk tette a dolgát, szépen ápolt. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 5.

Összességében nálunk tette a dolgát, szépen ápolt. Újravevős.

Carson32

2018. december 16.

Több, mint egy éve használom már és még mindig imádom! Általában éjszakára használom és a használata alatt sokkal szebb a bőröm és a pattanások is csak mérsékelten jelentkeznek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 16.

Nashuaaa

2018. október 20.

Úgy látszik csak nekem, de az illata határozottan tetszett, szerettem ezt az erős, füstös, sokösszetevős illatot. Viszont bármennyire is imádtam az illatát, nem szívesen kenek ennyire parfümös cuccot az arcomra. Meg valahogy nekem nehezen is szívódott be, nem is volt annyira hatékony, mármint rövidtávon puhábbá tette a bőrömet és jó tapintásúvá, de hosszútávon nem. Szóval némi próbálkozás után odaadtam egy barátnőm hatvanas anyukájának, és ő viszont oda meg vissza volt érte. Hidratálta, selymessé tette a bőrét és az illatát is szerette. A saját és az ő tapasztalta együtt egy 4 pontot érdemel, leginkább azért, mert ő agyon dicsérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

lovereira

2018. szeptember 23.

Az illata tényleg nem túl jó. Viszont puha lesz tőle a bőröm és segít a száraz részeken is. Egységesebb arcképet ad. Éjszakára használom, így van ideje rendesen beszívódni, és felvitele után max. az ujjaimon érzem az illatát, de engen nem zavar már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

mkdorina

2018. augusztus 8.

Le kell hogy pontozzam. Az illata fullasztó, nagyon erős. Egyszer-kétszer próbáltam, de nem bírtam a bőrömön elviselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>