L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kencefice, Módosítva: 2015. május 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Nutri-Gold Rendkívüli arcolaj intenzíven táplálja a bőrt 8 esszenciális olaj segítségével (levendula, rózsa, rozmaring, kamilla, majoranna, muskátli, narancs, angol levendula). Érzéki aromával hidratál és táplál, hogy ragyogást adjon a bőrnek és visszaadja rugalmasságát. Különleges textúrája nem zsíros és nem ragad, ezáltal használata még több lehetőséget rejt magában. Olyan különleges esszencia, mely bármely bőrtípus és korcsoport számára ideális. Az ígért eredmények: a bőr azonnal táplált és hidratáltnak tűnik, kényelemérzete nő és ragyogóbb. Néhány napos használat után bőr tónusosabb, élettel telin ragyog.

Ár: 2500 Ft , Eladó: manon
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, XI. kerület, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

neakardtudnihogyki

2020. október 14.

500 nem nem eliras 500 Forintert sikerult megvennem gondoltam apro ajandeknak majd jo lesz valakinek... epp fogyoban volt az arckremem gondoltam probat teszek megis vele....
Hat az illatan kivul csak jo tudok mondani rola:) kellemes a felvitele gyorsan beszovja a borom nem leszek pattanasos tole masnap szep egyseges a bortonusom tole hidrataltabb az arcom:) De az illata az elejetol a vegeig.... borzaszto... meg ez a szunyogirtos viselheto is lenne na de az a “szoliszag” amit utana produkal.... minek eroltetik egyaltalan az ilyen kozmetikai szerekbe az illatanyagot?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Fiszuli

2020. július 13.

Tavaly ősszel vásároltam, mert a beálló hideg, szeles idő szétcsípte az arcom. Világ életemben féltem az ilyen olajos dolgoktól, főleg, hogy én ezt az alapból kombinált és pattanásosodásra, mitesszerekre hajlamos bőrömre kenjem. Ráadásul akkor még nem is volt jól kialakult arcápolási rutinom sem. Megvettem, mert zöld címkés akció volt, és egy korombeli lány pont előttem emelt le a polcról egy ilyet, miközben arról beszélgetett az eladóval, hogy sokan viszik ezt az olajat, minden korosztályból, főleg már a hideg idő beálltával. Vettem egy mély levegőt és bedobtam egyet én is a kosárba. Sajnos egyáltalán nem vált be, akárhogy is próbálkoztam vele. A bőröm szépen beszívta, ezzel nem is volt gond, ragacsosságot sem éreztem, de úgy fénylett a képem, mint egy diszkógömb. Pár nap múlva belobbant az egész fejem, jöttek az öklömnyi, mély, kinyomhatatlan, eltüntethetetlen pattanások. Az illata meg... hát szerintem ez nagyon megosztó. Amikor legelőször megéreztem, minden bajom volt tőle, de két nap után megszoktam. Engem tömény karácsony illatra emlékeztetett. Ez most így a nyár közepén borzongással tölt el, akkor megszokható és kellemes volt. Én legjobban a narancsot éreztem ki belőle, de kinek mire érzékeny az orra. Jelenleg már harmadik hónapja van egy nagyon jó arcápolási rutinom, de ezt az üvegcsét még mindig csak teszem ide-oda és kerülgetem erről-arról. Nem visz rá a lélek, hogy használni merjem. A káros hatásai legalább annyira elrettentenek, mint a szaga/illata, így a nyár közepén. Egyébként nekem ez a pipettás kiszerelés is kényelmetlen volt. Talán, de csak nagyon talán adok neki még egy esélyt, ha ősszel jön a hűvösebb, szelesebb idő, bár bízom benne, hogy az új rutinommal ezt az időszakot is jól át tudom majd vészelni és nem fognak az orcáim leszáradni, miközben a T vonalam fénylik, mint egy kifutópálya és meg fogom tudni őrizni azt az egységességet, amit mostanra sikerült elérni. Ha elő merem venni majd ősszel, akkor updatelek. Addig meg elteszem valahova, hogy ne legyen útban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Betty05

2020. január 29.

Imádom! Kicsit féltem tőle, hogy az amúgy is zsírosodásra hajlamos arcomra ez mennyire lesz jó ötlet. Elsősorban arcmaszkok, pakolások után teszem fel ilyen végső lezárásként és rettenetesen hálás érte a bőröm. Nagyon puha tapintású lesz a bőröm, olyan élettel teli, fura de nem nehezíti el a bőröm és nincs zsíros hatása. Az illata nem zavar, bár erős növényes, de még néha jól is esik az orromnak. Ha elfogy biztosan újra vásárolom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Schmetterling

2019. december 24.

Nem rossz. Én nappalra kezdtem el használni, szaténos fényt ad a bőrömnek, simít és puhít is. Egyáltalán nem zsírosít. Az illata számomra szörnyű, olyan nagymama pacsulija, szerencsére hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

Kelemen77

2019. december 9.

Legalább 2 éve használom folyamatosan, igazi szerelem van közöttünk. Az összetevői nagyon jók, a növényes-erősebb illatát nagyon szeretem. Az ára most lejjebb ment, nem akciósan 2.999-ért vettem a DM-ben. Másfél hónapig sehol nem volt elérhető, szenvedtem is nélküle, alternatívaként a CV olaj-tej ampulláját vettem meg. (most nem vagyok hajlandó egyikről sem lemondani) Ha nem kenem fel este, hiányzik. Össze szoktam keverni a gél-maszkkal, jó vastagon felviszem, nyom nélkül felszívódik, az illatától teljesen ellazulok. Reggelre bársonyos a bőröm, maradványok nincsenek. Remélem sokáig nem kerül ki a forgalomból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

ariiratku

2019. november 13.

Kedvezményesen vettem a Glamour-napokon. Nagyon bevált. Általában éjszaka használom, arctisztítási rutin utolsó lépéseként. Nyakra is szoktam kenni. T-vonalban zsírosabb a bőröm, de nem zsírosítja az olaj. Van, hogy reggel sminkelés előtt is használom. Mivel az olajoknak van fényvédő hatásuk is, ezért ebben az időszakban nem is használok több fényvédőt az arcomra, max. még amennyit az alapozó tartalmaz. Azt vettem észre, hogy a pattanások ellen is hatásos (az összetételnek köszönhetően még jó, hogy jó). Mindenképpen újravevős. Ha legközelebb lesz megint akcióban betárazok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

beucika

2019. október 17.

Tényleg rendkívüli :)
Vegyes bőrömet nem zsírosítja egyáltalán.
Éjszaka használom.
Reggel pihe puha ápolt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Tényleg rendkívüli :)
Vegyes bőrömet nem zsírosítja egyáltalán.
Éjszaka használom.
Reggel pihe puha ápolt a bőröm.

Lina14

2019. augusztus 9.

én nagyon szeretem, főleg sminkeléskor használni, belecsöpögtetem a nedves beuty blenderbe és azzal viszem fel az alapozót, rendkívüli ezzel az eredmény, gyönyörű a bőröm, ha így viszem fel az alapozót. Néha az arcomra is felviszek egy réteget, ha kicsit szárazabb. Nekem elég sokáig tart egy üveg, ahhoz képest nem olyan drága.

Update: Elhasználás után azért realizáltam, hogy nem tesz feltétlenül jót a smink tartósságának ha minden nap használom, inkább arcmaszk után vittem fel. Vannak arckrémek amik mellett kukacosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

ivcsuu13

2019. június 9.

Télen a száraz bőrömet szépen helyrehozta, nem okozott pattanásokat, nyárra kicsit sok nekem, viszont amiért vettem arra a célra tökéletesen beváltotta a hozzá fűzött reményeimet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Ziggytwig

2019. március 6.

Jobbnak tűnik, mint a Nuxe olaja, mást még nem próbáltam, de száraz és érzékeny bőrömnek jót tesz és sokkal kevesebb krémet kell kenni, ha ezt aláteszem. Persze ragad ( nem zavar), csillog, ( egy ideig), én nem érzem erősnek az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>