L'Oreal Paris

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2014. január 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Mélytisztító zselé puha rugalmas korongkefével. Pórusról pórusra tisztít.

stefania.kozak

2014. október 17.

A Rossmanban vettem én is akciósan. Engem is a pamacs fogott meg először. És nekem nagyon bevált, pedig sok arclemosót használtam már. Este szoktam használni és utána olyan szép sima a bőröm. Nagyon jó, valaki tudja hogy még lehet e kapni, mert szerintem bevonták..... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Páll Viktória

2014. június 12.

A Rossmannba vettem egy hónapja 700 Ft-ért. Tetszett hogy ilyen mélyen tisztító tappancs is jár hozzá, úgyhogy le is csaptam rá. Az első 2-3 napban isteni volt a hatása, de egy hét használat után teljesen szétszárította az arcom. Habzása remek, hatásos pattanások ellen, de nem minden napos használatra. Heti egyszer fogom csak használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

kacsork

2014. május 26.

Az első néhány használat után pici piros foltokat okozott. Azóta viszont remekül teljesít. Nagyon jól habzik, és kíméletesen, de szinte maradéktalanul leviszi a sminket és a többi szennyeződést. Leárazva vettem, az eredeti árnál jóval olcsóbban, így végképp megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

pesti.dorinda98

2014. május 10.

Rossmannban vettem 7-800 ft-ért.Használom egy pár napja,de nekem valami csodát tett a bőrömmel,csökkentek a pattanások és a pattanás utáni piros foltok is halványodtak.Remélem ez nem csak kezdeti dolog,és késöbb ennek a duplája jön vissza..eddig jót tudok mondani róla,ezért jár a 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 10.

Timi_93

2014. május 7.

Én is a Rossmannban vettem leértékelve egyet 950 Ft-volt. Az eredeti ár ennek a duplája, na annyit biztos nem adtam volna érte. Már csak azért sem, mert nekem kiszárította a bőröm, ezért lecsökkentettem a használatát és csak minden másnap este használom. Szerencsére a bőröm is visszanyerte a nedvességtartalmát. Az illatát viszont imádom. Ez az első, hogy ezt a terméket használom, de nem hinném, hogy újra megveszem, maximum valamelyik "testvérét". Talán a zöldet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

lzsoficim

2014. március 15.

Rettenetes! Nekem kombinált bőröm van,de két nap alatt úgy szétszárította, h hámlott a bőröm. Ki is dobtam. Pedig elvileg az én bőrtípusomra van, de soha többé L'oreál termék,eddig mindig befürödtem velük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid