L'Oreal Paris

Ár:   2330 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: nelly02, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2014. január 4.

Kategória:   Samponok

Száraz és sérült hajra.

Ár: 2000 , Eladó: netcicus01
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
jujeana

2019. július 1.

Szőkítve van a hajam és eléggé meg is viseli ez. Ez a sampon gyönyörűen helyre rakja, nem nehezíti el és puha ápolt érzetű lesz. Elég kicsi a kiszerelés és nem a legolcsóbb de nem kell belőle sok és tényleg a hatás professzionális :) A balzsammal együtt használom az még drágább és kisebb :D de nekem kell mert a sampon után száraz érzetű marad a hajam, és az után pedig pihe puha könnyen fésülhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

szabinka90

2018. december 30.

Nekem nagyon tetszik ennek a samponnak a hatása, a pakolással együtt használom és szép fényes, egészséges kinézetű hajam lesz tőle. Professzionális samponok közül használtam már ennél jobbat, hasonló árban, de bármilyen drogériás sampont simán ver. Amivel bajom van az az illata. Ha már tesznek bele parfümöt, legalább legyen finom, tudom, ez szubjektív, de én semmi jót nem találok az illatában. Összességében jó sampon és nem nehéz annyira beszerezni sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

beautygirl80

2018. április 20.

Nagyon puha és könnyen kezelhető tőle a hajam, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Nagyon puha és könnyen kezelhető tőle a hajam, biztosan újraveszem!

Angera

2017. augusztus 6.

Nekem illatos lesz a hajam és puha:)
Nem töredezett... nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Nekem illatos lesz a hajam és puha:)
Nem töredezett... nagyon szeretem.

Lilla6

2017. március 21.

Az elsőt ajándékba kaptam, a másodikat használom. Sokféle sampont kipróbáltam már nekem eddig ez vált be legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Melanie77

2017. március 18.

Festett szőke hajamra nagyon kellemes volt nem lett tőle nehéz, de a Kerastase jobb így inkább azt vettem.
Egészen kis tégelyben vettem a fodrászatban kb 3200 ft volt és sokáig elég az is igaz.
Szerintem dauerolt vagy simított hajra is tökéletes lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Szerintem dauerolt vagy simított hajra is tökéletes lehet.

Erina

2016. szeptember 18.

Hihetetlen fényes,selymes és puha lett a hajam már első használat után. Nélkülözhetetlen lesz számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

talasdora

2015. november 27.

Pixiboxban volt utazó méretben, tehát arra elég volt, hogy tesztelni tudjam a sampont és a balzsamot is. Mâr az elsö hajmosás után gyönyörü fénye volt a hajamnak, és persze isteni illata is:) különösebb extra dolgokat, változásokat vettem észre a hajamon, ezért kap csak 4 csillagot. Nem vagyok benne biztos, hogy megveszem-e a teljes méretü termékeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Melitta76

2015. november 17.

Szerintem teljesen jó és tökéletes. Mellírozott igénybevett félhosszú hajam van. Puhítja és szépen rendbe tartja a hajam. Szépen megpuhítja, pedig nagyon száraz a hajam a mellírtől, már vagy 20 éve mellírozom. Majdnem egy évig elegenedő az 500 ml pumpás flakon. Második mosásnál már bőven habzik, elsőnél teljesen magába szívja a száraz hajam.....de ez nem a sampon hibája, hanem a hajamé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

kissbarbara1990

2015. szeptember 22.

pumpás, 500ml-es kiszerelést vásároltam, annak reményében, hogy ez majd vigyáz a hajamra, ugyanis próbálkozom megszabadulni a festett fekete hajszíntől. A pumpa miatt nagy pacsi, nagyon gazdaságosan és kényelmesen adagolja a cuccot. Viszont itt a pozitívumok sorát be is fejeztem, ugyanis az isteni finom illat ami a flakonban van, a hajra kerülve irgalmatlan büdössé válik, mint egy hontalan ázott kutya bundája!!! rettenetes!!! ilyet még soha nem tapasztaltam és nagyon mérges vagyok emiatt, nem ezt vártam. és azt se hogy már mosás közben a hajam összetapad és olyan mint mosás előtt. sokkal lassabban szárad meg a hajam. nem tudom mit csináljak vele, 2400ft-ot most lazán kidobtam az ablakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak