L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Hajfestékek

A L´Oréal Majiblond ultra kímélő hajfestést biztosít a Ionène G és az Incell gondoskodásnak köszönhetően. Erősítik a hajszálakat, a hajgyökerektől egészen a hajvégekig. Intenzív világosítás 4 akár 4,5 árnyalattal, természesetes alapon előfestés nélkül.

Cloudberry

2015. február 11.

Már régóta szerettem volna kipróbálni, de a Kallosban a 3000+ forintos ár mindig elrettentett. De most páran együtt rendeltünk az iparfumeriáról, ott 1790 forint csak, plusz ugye a szállítás is eloszlott, de még azzal is megéri, szóval rendeltem.
Nagyon jó festék, szépen világosít, az régebben hennával festett, azóta szőkített, de még kicsit narancssárgás hajamat szépen lehamvasította a 902-es árnyalat, nagyon szép világos, természetes szőke árnyalatot kaptam, nem csikorog, nem nyúlik a hajam. Igaz nagyon büdös volt, majdnem megfulladtam, meg kicsit bizsergett tőle a fejem, míg rajtam volt. Engem nem érdekel az ammónia, az ammóniamentes festékekkel (pláne a dobozosokkal) eddig CSAK rosszul jártam. Maradok ennél, elég lesz már csak a tövét festeni, iparfumériáról betározok vele, elég lesz egy fél évre 3 darab. 5 csillag.

UPDATE: levonok egy csillagot, mert hamar besárgult, és a hamvasító sampon sem segít rajta. Azóta váltottam a Londa nyírfaszőkéjére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Oleic Acid, Oleyl Alcohol, Dimethicone, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Oleth-30, Oleic Acid, Oleyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Oleth-30
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, Carmine / CI 75470

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.