L'Oreal Paris

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Szilva86, az összetevőket feltöltötte: Amiliofleure, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Intenzíven tápláló pakolás minden hajtípusra argánolajjal és gyapotmagolajjal

chrsss

2018. június 13.

Valóban intenzíven táplál, könnyen fésülhetővé teszi a hajat, és egészen kevés is elég belőle egy-egy alkalommal, tehát sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

e.m.e.s.e

2017. június 13.

Körülbelül másfél évvel ezelőtt hosszasan olvasgattam neten a L'Oréal Professionnel hajpakolásokról, végül ezt és az Absolut Repair Lipidiumot rendeltem meg. A Mythic Oil leginkább az összetevők között található növényi olajok miatt volt számomra vonzó.
Szépen ápolta a hosszú, vékonyszálú, de viszonylag sok hajamat, annak ellenére azonban, hogy minden hajtípusra ajánlják, a lelapulásra hajlamos hajamnak sok volt. A szép, csillogó, selymes hajam a nap folyamán összeesett, lelapult.

Összességében szívesen elhasználtam, de nem vásároltam újra.
Azóta megjelent ennek a hajpakolásnak két új változata (bár a Krémmánia csak az egyiket engedte feltölteni, a másikat törölte), a francia oldalon pedig ez a típus már nincs fenn. Valószínűleg kivonták a forgalomból. Itthon még kapható, aki sóvárog utána, szerintem még most vegyen belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Összességében szívesen elhasználtam, de nem vásároltam újra.

Farfalina

2017. február 8.

Isteni az illata krémes állagu!
Selymesen puha a hajam tőle könnyű kifésülni!
A netről szoktam rendelni 3300ft a 200ml-t ami nekem fél évig simán elég így megéri nagyon is!
Szeretem a L'oreal professionnel pakolásokat nagyon jok a sima drogériások a nyomába se érnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Isteni az illata krémes állagu!
Selymesen puha a hajam tőle könnyű kifésülni!

Londa

2016. április 6.

Szuper. 500g-os kiadasba vettem meg, de mivel egy egesz keves is eleg a suru hajamra ezert sokaig kitart. A hajam selymesebb es konnyen fesulhetove valik. Megeri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

bingus86

2016. március 26.

Jó kis pakolás,szettben kaptam ajándékba a samponnal és a hajvégápolóval.A sampon értékelésénél már leírtam: nem rossz termék,csak "mű",nem vegán,én nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Lills

2016. február 17.

Puha, kellemes tapintású tőle a hajam, használata is kellemes, de semmi extra, ugyanezt tudja más, olcsóbb termék is. Nem csodaszer, de egy próbát megért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 17.

KiEs

2015. november 28.

Az olajjal együtt használom és csoda puha tőlük a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Az olajjal együtt használom és csoda puha tőlük a hajam.

Melitta76

2015. november 17.

Imádom! Március óta használom hetente 2* balzsam helyett is, és még mindig megvan a 25-30 százaléka a krémnek. A hajam mellírozott és félhosszú, melltartóvonalig ér. Amikor csak időm engedi minimum 10 percig hajamon hagyom, törölközöbe bebugyelálva. Ilyenkor a dunsztolás hatására sokkal jobban behatol a hajba. Sima és selymes lesz tőle a hajam. Azt tudni kell, hogy vagy 20 éve mellírozom a félhosszú hajam és hát ennek hatására olykor-olykor nagyon kiszárad és néhol letörik, de ezzel a pakolással nagyon szépen rendben lehet tartani. Habár nem olcsó, de nagyon megéri az árát, mert csodákat művel és nagyon gazdaságos. Már most újravevő vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

BeautyByCATherine

2015. február 24.

Egyik kedvenc hajpakolálom! Általában kéthetente használom, hajmosás után felviszem a hajamra és hagyom hatni kb. 5 percig. Az én hajam ugyan nem szőkített, igaz volt már festve, de már nagyon rééééégen. Vékonyszálú és könnyen töredezik, gubancolódik. De ez a hajpakolás mindig megnyugtatja, a töredezéshez közel álló hajszálaimat pedig rendbehozza.
Mézes, édeskés illata van, de leöblítés után nem igazán marad meg a hajon. Ami számomra nem nagy probléma. Sűrű állagú, kevés is elég belőle.
Tudom, hogy drága. Szerencsére én nem vettem, egyik versenyemen nyertem. De nagyon örülök neki és lehet, hogy ha elfogy veszek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

vivuss87

2014. december 19.

Sűrű, gazdagon tápláló maszk. Az illata számomra felejthető, és sajnos a hatása is. Szerettem, elhasználtam, de azóta sem vettem újra. Csodát nem tett a hátközépig érő, gubancosodásra hajlamos, szőkített hajammal. De persze magasan veri a drogériás társait. Ebben az árban szerintem van jobb is tőle. Pl Catwalk oatmeal & honey. :)
Viszonylag sokáig elég, kb heti 1x használtam, 2-3 percig hagytam a hajamon. A csodaszertől messze van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.