L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2013. április 16.

Kategória:   Samponok

Hajszerkezet kiigazító sampon törékeny hajra Pro-Keratinnal. Helyreállítja a törékeny és elvékonyodott hajszálakat. A haj ápolttá, puha tapintásúvá és hidratálttá válik.

bearsorry

2018. január 1.

Extrém ápolást vártam el tőle. Mivel a márka egyéb termékeivel elégedett vagyok, a legnagyobb kiszerelést rendeltem belőle.
Önmagában az első pár használat után összeesettnek éreztem a hajam, és gyorsan zsírosodónak a fejbőrömet.
így csak más, valóban tisztító és fejbőrt frissítő samponnal együtt tudom használni, jóformán a hajmosás után balzsamként használva.
Nem bántam meg, és nem pártolok el a márkától, ám ezt a terméket nem veszem újra.
Egészségesebb az amúgy szalmaszerű hajam, de nem tudom ennek a terméknek betudni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Susumusu

2016. március 18.

Nagyon puhává teszi,az amúgy száraz, szőkített hajamat.Egy mosásnál 2x szoktam megmosni vele a hajamat, az elsőnél nem igazán habzik,de öblítés után a második nekifutásnál már habzik rendesen. Lehet,hogy én csinálom bénán mondjuk.. :) Emiatt 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Melitta76

2015. november 17.

Mellírozott hajamra használtam,most fogyott el. Puha, lágy lesz tőle a haj. Illatta finom és vagy egy évig elég volt a félhosszú hajamra, heti 2* mosásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

eyeye

2013. szeptember 13.

Töredezett hajamra vettem, gondoltam segít egy kis életet lehelni belé. Nem igazán láttam változást a hajamon, bár hozzá kell tennem az eredménytelensége miatt fél flakonnál megálltam. Ha elfogy a jelenlegi samponom újra nekifutok. Addig 3*. Összességében a véleményem róla: egy átlagos sampon drágán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

donnabell

2013. május 30.

Most barátkozok vele. Az első használattól nem voltam elájulva, de már sokkal jobb. A másik L'Oreal-tól (zsírosodás ellen) mérföldekre van. Habzik, tisztít, bár ebből is nyomkodni kell... Szerintem egy átlagos jó samponnak felel meg. Semmi extra dolgot nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak