L'Oreal Paris

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kariw3, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A Smartbond Bond Strengthening System 3. lépése

A Smartbond termékek extra ápolást nyújtanak még az erősen roncsolódott haj számára is. A Smartbond szalonszolgáltatást tökéletesen kiegészítő otthoni ápoló termék olyan összetevőket tartalmaz, amelyek a hajban lévő keratinrostokat és kötéseket képesek megújítani és megerősíteni. Hajunk nemcsak a festés, szőkítés, dauerolás közben károsodhat, de a mindennapos igénybevétel során is. Az olyan tevékenységek mint a hajszárítás, hajvasalás vagy éppen a göndörítés ugyanúgy roncsolják a hajszerkezetet, többek között ezekre nyújt megoldást a Smartbond otthoni ápolója.

anita0101

2021. február 23.

Nagyon jó hajápoló. Amit előttem leírtak nagyon hasznos volt nekem, valóban törölköző száraz hajon minimum 20 percig rajta hagyom és szuper a hajam a használata után. Sokáig elég, így véleményem szerint ára is baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Theodora

2020. április 25.

Nem is tudom, miért csak most véleményezem ezt a terméket. Kb. 1 éve van meg ugyanaz a flakon és még nem ürült ki. Heti egyszer használom, törölközőszáraz hajra,10 perc: nincs az a balzsam/pakolás, ami ilyen szép végeredményt produkál (pedig van Kerastase pakolásom is).
Nekem szőkített a hajam, ami alapból vékonyszálú, és nem törik a hajam vége, nem gubancolódik. Azt nem mondom, hogy csak emiatt a termék miatt, mert van még pár igen jó kis termék, amit a hajápolási rutinomban, de tény, hogy sokat hozzátesz.

Azt nem is értem, mitől lenne drága, minden 5. hajmosás után ajánlott a használata, még ha minden egyes nap megmossa az ember is csak hetente egyszer kell használni maximum. Nem is kell belőle sok, mint írtam, nekem egy éve már megvan és még van benne.

Tipp: ne úgy használjátok, mint egy balzsamot, hanem törölközőszáraz hajra vigyétek fel és érdemes minél tovább, de legalább 10 percig rajt hagyni. Utána lesz igazán szép a haj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

zsmvtt

2019. november 19.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, Loreal serie expert blondifier samponnal használom. 3-szor használtam, előírás szerint, heti egyszer, többi hajmosás esetén azt a kondicionálót használom, amit korábban is. Amióta használom szinte ragyog a hajam minden centije, tényleg csodát művelt vele, nem zsírosít, nagyon kis mennyiség elég belőle (hátközépig érő hajam van), így arra számítok, hogy 5-6 hónapig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Momo87

2019. szeptember 11.

Megrendeltem mert egyszerűen folyamatosan törik vissza a hajam , festékből áttértem az amoniamentesre és szedem a hajvitamint😊 nos első próba után szép fényes rugalmas haj illata emlékeztet a dauervízére vagy a fixálójára !? Nos remélem ennyi pénzért rendben tartja a hajam mondjuk külön pozítiv , hogy minden 3.-4.ik hajmosás után kell csak használni így mennyiségileg hosszabb időre elég lesz😊
Kiegészíteném jó tanácsként , hogy én minimum 5percig hagyom a hajamon mosás után és még 1perc balzsamot is ráteszek! De a hatás bomba szép puha fényes hajacska🥰

Még egy hasznos jótanács azoknak akik nem működnek a “dolgok” Loreal sampon loreal balzsammal kompatibilis hiába használtam Aussie samponnal nekem sem olyan lett az eredmény mint most az Expert sampon után! Ezeknek a samponoknak és balzsamoknak úgy van beállítva a ph-ja hogy nyissák zárják egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

sixunderground

2019. szeptember 1.

Evek ota hasznalja a fodraszom a hajamon, amikor csak festi es mindig tetszett a vegeredmeny, raadasul annyit aradozik a termekrol, mint valami szent gralrol, igy megvettem otthonra. Heti 1x teszem fel pakolaskent, 20-30 percig hagyom a hajamon hatni. Ugy erzem, konnyebb utana banni vele, kevesbe gubancolodik, olyat viszont nem tapasztaltam, hogy fenyesebb lenne vagy sokkal puhabb. Erosebbnek erzem valamivel, most olyan 6-8 hete tesztelgetem, kivancsi vagyok, kesobb milyen lesz. Minden mast Kerastasera valtottam le, igy vegulis egy hasonszoru termekcsaladdal egyutt hasznalom, ami szerintem nem art neki. Nekem kisse vegyszerszaga van, amit jo sokaig erezni a hajban, ez nem szimpatikus. Ha elfogyott az egesz flakon ( szerintem ez kb 1 ev lesz, meg ugy is h kb 65 centis hajam van ) updatelek, hogy ujravennem-e.
Minden egyes mosas utan biztosan nem szabad hasznalni, max heti 2x kulonben elneheziti a hajat es koszosnak is erzodik, es nyilvan hajtovekre nem mehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Debreczeni

2019. június 1.

Nem először csalódok előző jó vélemények miatt vásárolt termékkel.
Nekem balayage hajam van, a szőke rész szépen lett megcsinálva, nincs letörve, de elég kócos-száraz, kezelhetetlen. Ennek az állapotnak a javításában reménykedtem, de sajnos nem segített.
Egy sima olcsó balzsam ugyanennyit ápol, csak ez 5000ft. Kár volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Nem először csalódok előző jó vélemények miatt vásárolt termékkel.
Egy sima olcsó balzsam ugyanennyit ápol, csak ez 5000ft. Kár volt...

adrii1223

2018. november 7.

Ennek a terméknek az első lépést használta a fodrász a szőkítésnél majd ezt megvettem itthonra. Elégedett vagyok vele. Régen volt már szőkítve a hajam és az akkori és a mostani hajam állapotát össze sem lehet hasonlítani. Most nagyon puha és könnyen kezelhető. A szőkítés egyáltalán nem tette tönkre a hajamat. Plusz én heti kétszer használok ricinusolajos pakolást is és így ez a kettő szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Juliette Cavill

2018. augusztus 15.

Eléggé drága termék, viszont teljesen rendbe tette a festett, töredezésre hajlamos hajvégeimet, amire más kondicionáló nem volt képes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

gabbav

2018. július 24.

Nagyon durván jól ápol :) Bár az ára is kicsit durva azon lehetne még szelidíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

dorika993

2018. június 7.

Először festésnél a fodrászom használta a hajamon ő ajánlotta, hogy alkalmazzam otthoni használatra is. Nagyon szeretem védi a festéket és sokáig szép fényes és puha marad tőle a hajam. Nekem alapból nagyon hamar zsírosodott, de mióta használom 4 napra ki tudtad tolni a hajmosást. Határozottan 5 csillagot ér bár az ára drága de megéri befektetni nekem sokáig elég volt az első flakon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin