L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: canyon, az összetevőket feltöltötte: FReka, Módosítva: 2019. március 20.

Kategória:   Hajápolók

Az első professzionális párára aktiválódó Pro-Keratinos termék

• A párának köszönhetően mélyen beszívódik a hajszálakba és megújítja azok szerkezetét
  • Egészségessé és erőssé teszi a hajat
  • Kiegyenesíti a hajrostokat, fényes hatást kelt
  • Védi a hajat a hajszárító okozta hőhatás ellen

abicicaaa

2019. december 27.

Csak Steampoddal hasznalom az olajaval egyutt, o nem akkora durranas mint az olaj. Probaltam csak ezt a kremet nedves hajra, es nagyon keveset puhitott a hajamon. Korulbelul mint a Kerastase Extentioniste hovedom.
Ezzel szemben az olaj csak onmagaban hasznalva csodasan puha es selymes vegeredmenyt hozott. Krem plusz olaj kombo hasznalatanal pedig csak az olaj hatasa ervenyesul.
Emiatt nem latom sok ertelmet ennek a kremnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Emiatt nem latom sok ertelmet ennek a kremnek.

Pöti

2019. december 26.

A krémet és a tejet is megvettem a géphez, felváltva használom őket. Óvatosan kell adagolni, mert azért túl lehet őket tolni, de nagyon puha és illatos a hajam a a használatuk után :),
Update 1: Próbáltam sima Bellisima vasalóval is, ott is jó eredményt hozott, puhább a hajam. Az illata még mindig remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

andreax

2019. december 2.

Nagyon jó ez a krém. Kevés kell csak belőle, kb. nagyobb mogyorónyi mennyiség, vasalás után puhább is a hajam, és teljesen egyenesen tartja a következő hajmosásig. Ha szorosan összegumiztam, kb. 5 percre rá, hogy kiengedtem a hajam, újra egyenes. Esős, párás időben is tartja a formáját. A hajam egy fodrász szétégette, pocsék állapotban van. Természetesen jó minőségű pakolásokat használok rá, hogy amíg a rossz rész lenő, kinézzen valahogy,és ne törjön le, de a steampod után ráadásul mindig úgy tűnik mintha teljesen egészséges lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

Babooca

2019. november 14.

Kipróbáltam mezei és Steampod hajvasalóval is és ez a krém egyszerűen fantasztikus. Bárkinek ajánlom, akinek száraz, szálkás, szöszölődős haja van. Én hiába vágom a hajvégeimet 2-3 havonta, semmivel nem érem el azt puhaságot, mint ezzel a termékkel. Nagyon el kell találni használatkor a mennyiséget, könnyen zsíros hatásúvá és lapossá tudja tenni a hajat, ha túl sokat használunk belőle. Az illata kókuszos, az eredmény pedig teljesen olyan, mintha most léptünk volna ki a fodrász szalonból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

nadett1217

2019. október 26.

Szeretem feltölti a hajvegeket , könnyebb kezelni a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Szeretem feltölti a hajvegeket , könnyebb kezelni a hajam :)

Audry1

2019. szeptember 16.

A steampod gőzölős hajvasalómhoz kaptam ezt és a kisimító szérumot ajándékba. Nekem mindkettő használt és szépen tette a dolgát, az illatuk is nagyon finom! Szerintem nem véletlen, hogy pont ezeket lehet kapni a hajegyenesítőhöz, ugyanis akkor volt a legszebb a hajam, amikor ezeket használtam! Azóta sajnos kifogytak, de fodrászkellékesnél még beszerezhetőek, szóval nagyon gondolkodom az utánpótláson! A fodrászomnak sem volt ellenük kivetnivalója, bár amióta elhasználtam őket Balea hajvégápoló olajat használok és bio olajokkal teli hajpakolást.
Mindezek ellenére én megadom az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Mindezek ellenére én megadom az 5 csillagot! :)

esztig

2019. május 29.

Krém+hajolaj, Nagyon jó termékek. Nem nehezíti el a hajam, jó illatú tőle, hajközéptől hajvégekig alkalmazom, pár hónapig kitart. Sima hajvasalóval használom, szárítás és vasalás előtt is, remekül működik, sokan kérdezik mit használok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

bbrigii

2019. május 25.

Hónapok óta ezt használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. Igaz én csak sima hajvasaló mellé használom, de így is tovább egyenes marad a hajam, mint ha krém nélkül vasalnám csak. Könnyen fésülhetővé és puhává teszi a hajat, egyáltalán nem nehezíti el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

virag114

2019. május 24.

Hosszas mérlegelés után ruháztam be egy steampodra. A fodrászom javaslatára a krémet választottam hozzá, ami vastag szálú hajra való. Nekem alapvetően hullámos, száraz, se nem vékony se nem vastagszálú hajam van. Először próbáltam ki a krémet (ezt hajmosás után, törölköző száraz hajra vittem fel, egy borsószemnyi tényleg elég!) és a szérumot (megszárított hajra egy fél pumpálásnyit) majd a Remington shine therapy hajvasalómmal futottam át rajta 180 fokon. Fényes és selymes lett tőle a hajam, egészségesnek tűnik és két hajmosás között valóban kitart az egyenesség is.
Steampoddal vasalva még ennél is jobb az eredmény, viszont aki nem akar/tud ennyit szánni egy hajvasalóra, az próbálja ki a krémet+szérumot egy egyszerű hajvasalóval, mert már az is nagyon látványos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

catyst

2019. május 15.

Meglepődtem a jó vélemények alapján, így nem szeretném nagyon lepontozni a terméket. Viszont nekem iszonyítosan szárítja a hajam, hajpakolás után is. Nem biztos hogy elhasználom , mert a szálkás tapintat hajmosás után csak akkor van amikor ezt használom. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glutamic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak