L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: canyon, az összetevőket feltöltötte: FReka, Módosítva: 2019. március 20.

Kategória:   Hajápolók

Az első professzionális párára aktiválódó Pro-Keratinos termék

• A párának köszönhetően mélyen beszívódik a hajszálakba és megújítja azok szerkezetét
  • Egészségessé és erőssé teszi a hajat
  • Kiegyenesíti a hajrostokat, fényes hatást kelt
  • Védi a hajat a hajszárító okozta hőhatás ellen

molniniki5

2020. július 19.

Mezei hajvasalóval használva is jó a termék. Puha a hajam és illatos, meggyőződésem, hogy védi is a hajam a hőhatástól. Beszereztem a tej változatát is, ezután azt tesztelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

anitaaa04

2020. július 1.

Egyelőre hagyományos hajvasalóval használom, de már tervben van a steampod vasaló beszerzése is. Szerintem így is érezhető a hatása. Az illata isteni, még napokkal a hajkiegyenesítés után is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

csajszigirl

2020. május 30.

Már több mint egy éve használom. A steampod vásárlásával szereztem be ezt a tápláló krémet. Imádom az illatát, ami megmarad a hajamban még másnap is jól érezhetően. Vizes hajra kenem segít a kifésülésben is, sőt jobban bevált mint egy kifésülő spray. Ezt követően jön a hajszárítás, majd a steampod szérum. Végezetül pedig a vasalás. Nagyon szeretem, az ára is korrekt. Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Vivus94

2020. május 22.

Update: Megtaláltam a számomra tökéletes mennyiséget, és jelentem: tökéletes! Annyira puha, selymes, fényes, egyenes lesz tóle a hajam, hogy ez egy CSODA!

Kicsit még amolyan tesztfázisban használom, eddig 3 alkalommal volt hozzá szerencsém. Azért tesztfázis, mert még nem találtam meg a tökéletes mennyiséget belőle. Nagyon szépen hozza azt amit igér (gőzölős és sima hajvasalóval is!), szép puha, fényes és selymes lesz tőle a haj, ráadásul valóban sokkal tovább tart az egyenesség a hajban, ezt más termékkel még nem tapasztaltam. Viszont ezzel a borsószem nagysággal én is meg vagyok lőve, az én rengeteg hajamra az kevés, fizikailag képtelenség annyit szétoszlatni a hajamon. Ha viszont többet teszek rá, akkor hamarabb kell hajat mosnom, mert zsirosit... No nem vészesen, de azért a szokásos 5-6 nap helyett már 4. napon érzem, hogy ez bizony nem az igazi. Szóval én még tesztelgetem a mennyiséget, viszont ennek ellenére ajánlom, hogy aki fénytelen, szöszösödő hajjal küzd, az tegyen ezzel egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Mosizso

2020. április 4.

Itt mindenki írja milyen kevés kellett neki a hajára, hát nem tudom. Azt írták három borsónyi kb elég, hát nekem ez majdnem két diónyi, ami éppen elég volt hajamra,hogy a hatását is megérezzem. Egyébként kellemes illata van szeintem jól is hsználható steampoddal együtt. De az, hoyg kevés kell a hajra meredek túlzás szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Theodora

2020. március 12.

Hónapok óta használom, akkor is, amikor nem steampodozok, de minden hajmosás után felkenem. Elég egy icipici a tenyérbe és az egész hajat szépen befedi, de nem zsírosít, nehezít.
Steampoddal is teszi a dolgát, bár nekem a hajam steampod nélkül is egyenes, hajmosás után fényes.
Húgom összetört haján viszont elképesztő volt a különbség. Már fogyóban van, így be is szerzem az újabb adagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

laregina

2020. február 5.

Szerummal egyutt hasznalom, steampoddal, nekem nagyon bevalt! Nem neheziti el a hajat, szep eredmenyt ad es nem draga

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

abicicaaa

2019. december 27.

Csak Steampoddal hasznalom az olajaval egyutt, o nem akkora durranas mint az olaj. Probaltam csak ezt a kremet nedves hajra, es nagyon keveset puhitott a hajamon. Korulbelul mint a Kerastase Extentioniste hovedom.
Ezzel szemben az olaj csak onmagaban hasznalva csodasan puha es selymes vegeredmenyt hozott. Krem plusz olaj kombo hasznalatanal pedig csak az olaj hatasa ervenyesul.
Emiatt nem latom sok ertelmet ennek a kremnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Emiatt nem latom sok ertelmet ennek a kremnek.

Pöti

2019. december 26.

A krémet és a tejet is megvettem a géphez, felváltva használom őket. Óvatosan kell adagolni, mert azért túl lehet őket tolni, de nagyon puha és illatos a hajam a a használatuk után :),
Update 1: Próbáltam sima Bellisima vasalóval is, ott is jó eredményt hozott, puhább a hajam. Az illata még mindig remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

andreax

2019. december 2.

Nagyon jó ez a krém. Kevés kell csak belőle, kb. nagyobb mogyorónyi mennyiség, vasalás után puhább is a hajam, és teljesen egyenesen tartja a következő hajmosásig. Ha szorosan összegumiztam, kb. 5 percre rá, hogy kiengedtem a hajam, újra egyenes. Esős, párás időben is tartja a formáját. A hajam egy fodrász szétégette, pocsék állapotban van. Természetesen jó minőségű pakolásokat használok rá, hogy amíg a rossz rész lenő, kinézzen valahogy,és ne törjön le, de a steampod után ráadásul mindig úgy tűnik mintha teljesen egészséges lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glutamic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak