L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: maaya83, az összetevőket feltöltötte: Ivlisz, Módosítva: 2013. május 7.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

• Egy sampon festett hajra
  • Jótékony összetevőkkel megakadályozz a szín megfakulását
  • E-vitaminból kinyert antioxidánssal védi a színt
  • Aktív búza proteinnel visszaállítja a haj fényét és puhaságát
  • Aminosavakkal pótolja a festés okozta fehérje veszteséget
  • Tartós színt, kiváló textúrát és kivételes ragyogást ad

featherflying5

2018. január 5.

Méghogy színvédő..... Nagyon drága és jó professzionális festékkel van(volt) befestve a hajam, de "hála" ennek a samponnak ledobta a hajam a festéket. Mindezt úgy, hogy 3500 forintért vettem a 250ml-s flakont (itt tenném hozzá: fodrászkellékesben!), ami azért nem hiszem hogy csak a kispénzű egyetemista pénztárcájának sok, főleg így. Nemcsak, hogy nem színvédő, inkább oldja a festéket.8

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

bjnczk

2016. október 2.

500ml-s verzióját használom. Kezdetekben nagyszerű volt, viszont már megszokta a hajam, sajnos a világos vörös-violett hajam dobja a színét a hosszából, a hajtőnél (fejbőrtől 10cm-re) viszont festéstől festésig szép csillogó marad, így be tudom a hajhossz kopását saját "hibámnak"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

BonnyBunny

2015. augusztus 29.

Az illata isteni, volt egy régi Nivea testápoló tiniknek, annak volt ilyen illata, de azt sajnos már nem gyártják. Jól tisztít, kevés is elég belőle, viszont az én száraz hajamat szárítja :( Ezért megválnék tőle, felraktam az eladó termékek közé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

sky

2014. január 29.

Kellemes, málnás illat, de nekem nem elég hidratáló vagy olajos, hosszú távon szárított. Gél állagú a sampon is és a hozzá tartozó pakolás. Maximum normál vagy zsíros hajra ajánlanám, száraz hajat 1-2 hét után tovább szárít. Az állaga gazdag, kevés kell belőle, sokáig kitart, de nálam ez nem volt előny, hamar elcsereberéltem az 500 ml-es verziót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Ivlisz

2013. május 7.

Nekem az 500 ml-es pumpás változata van meg, 3000 Ft-ért vettem Szegeden. A samponnal alapvetően elégedett vagyok: jó az illata, jól habzik és sokáig elég. Úgy érzem nem zsírosít annyira, mint a legtöbb termék. Nagyon sok sampont kipróbáltam már, mert festett mahagóni vörös hajam van. Olyan sampont keresek töretlenül, amitől nem fakul olyan gyorsan ki a hajam színe. Nem mondom, hogy ez a sampon szín ügyileg csodaszer, de 2 héttel a hajfestés után még vöröses árnyalatúnak mondható a hajam, nem barnásnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

maaya83

2012. október 18.

Eddig bevált,jól habzik,tísztit és tényleg színtartó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

Eddig bevált,jól habzik,tísztit és tényleg színtartó!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Részletesebb információ a smartskincare-en.